PiS zyskuje, Platforma traci. Oto najnowszy sondaż wyborczy

Partia Donalda Tuska wciąż jest liderem rankingu poparcia, ale przewaga nad ugrupowaniem Jarosława Kaczyńskiego jest minimalna. Oto najnowszy sondaż wyborczy Homo Homini dla Wirtualnej Polski.

wróć do artykułu
  • ~FAKT
    (2013-03-06 16:08)
    NIC DZIWNEGO - uPOdlony narod wychodzi z POmatolskiego LETARGU I WRESZCIE dostrzega ZE ZLODZIEJOM NIE WOLNO POWIERZAC WLADZY!
  • ~PO-ski smrod
    (2013-03-06 16:12)
    PO parcie na tuskoland musi wzrosnac ,wyksztalceni z wielkich miast wyjedza wszystek szczaw, przegryza mirabelka w przerwi kopanej ,PO co maja pracowac ,jak zaklady mozna przehandlowac ,interes jest AMBER -GOLDOWY ,w Tvn mozna zobaczyc kurke i koko jest SPOKO ,a i futerko mozna miec tylko trzeba umiec zmiec,a TO DZIKI KRAJ
  • ~rocky
    (2013-03-06 16:15)
    32 % ludzi oglupionych przez GW tw.i TuskVisionNetwork i tyle na temat
  • ~stu
    (2013-03-06 16:17)
    Marny rząd, jeszcze marniejsza opozycja. Trzeba być partaczem pokroju Kaczyńskiego by po 5 latach w opozycji dalej dreptać Platformie po piętach.
  • ~stasiok
    (2013-03-06 16:18)
    ha ha ha błąd wynosi 3%. PO traci 1%,a PiS zyskuje 1%. A może jest odwrotnie i to PO zyskuje a PiS traci skoro błąd "sondażowy"wynosi 3%?
  • ~bolek
    (2013-03-06 16:20)
    kłamstwa i afery.Tylko krowa nie zmienia poglądów.
  • ~FAKT (niezaprzeczalny)
    (2013-03-06 16:22)
    MY WIERNI SEKTY CODZIENNIE RANO I WIECZOREM ODMAWIAMY TEN PACIOREK, WIERZAC ZE KURDUPEL DOPOWADZI NAS DO... RAJU !

    Jam jest Jarosław - Prezes twój, którym cię w 89-tym roku, wraz z niewielką pomocą Brata mojego Lecha, wywiódł z mocy sowieckiej, z domu niewoli.

    1. Nie będziesz miał Prezesów cudzych przede mną.
    2. Nie będziesz brał imienia Prezesa twego nadaremno, jeśli to nie będą peany pochwalne lub kwiczenie z zachwytu na sam widok, tak jak było ostatnio na zjeździe w Poznaniu.
    3. Pamiętaj, abyś dzień urodzin Braci oraz dzień śmierci Brata Mniej Ważnego jako święty święcił.
    4. Czcij Prezesa swego bardziej niż ojca swego i matkę swoją.
    5. Nie zabijaj pomysłów Prezesa swojego przedstawiając jakieś własne głupoty, bo wylecisz z PiS-u na zbitą mordę, tak jak Ludwik D.
    6. Nie cudzołóż rozmawiając publicznie z politykami innych partii, jeśli nie potrafisz im dokopać, lub, co gorsze, okażą się bardziej inteligentni od ciebie. Szczególnie nie wdawaj się w dyskusje z Palikotem, bo ten nawet Prezesowi jest w stanie dokopać.
    7. Nie kradnij wypowiedzi Prezesa twojego, przedstawiając jako własne. Zawsze zaznaczaj: "Cytuję Prezesa", lub "Tak powiedział Jarosław KaR czyński".
    8. Nie mów fałszywego świadectwa przeciw bliźniemu swemu, chyba, że jest z innej niż PiS partii.
    9. Nie pożądaj żony Prezesa swego, bo biedne kocisko tego nie wytrzyma.
    10. Ani żadnej rzeczy (szczególnie WŁADZY!!!), która jego (Prezesa) jest.”
    AMEN...W IMIE PREZESA ...SYNA I DUCHA...
  • ~JOGI
    (2013-03-06 16:28)
    Tymi sondażami można co najwyżej wytapetować toaletę. Prawdziwy sondaż to dzień wyborów. A do tych pozostało jeszcze trochę czasu. Zawsze jest tak że komuś spada a komuś rośnie. Mam nadzieje że rosnąć będzie wszystkim a spadać PIS.
  • ~JMK
    (2013-03-06 16:31)
    Złodzieje won. Kolesiostwa ,kłamstwa, niszczenia niezależnych mediów ,zawłaszczania wszystkiego dość.
  • ~prezes kurdupel (z za rzeki)
    (2013-03-06 16:31)
    Nu cos podobnego, wyjechałem za rzekę, nabrałem wody w usta i co...i.nic,- dalej Tusk prowadzii...
  • ~Nvt.
    (2013-03-06 16:37)
    No poczekamy zobaczymy czy zlodzieje beda nadal gora czy biedota bez pracy.
  • ~Halinka
    (2013-03-06 16:39)
    Wszelkie dywagacje i wyliczenia nie maja wiekszego sensu,bo jak przyjdzie do kolejnych wyborow to pis poniesie kolejna kleske.Nie ma sie co oszukiwac ze bedzie inaczej bo nikt normalny nie zaglosuje na partie smolenskich oszolomow.
    Problem jedynie w tym ze pisuarski swiatek odwroci kota ogonem i znowu zacznie sie jazdot o falszowaniu wyborow,zlej pogodzie itd. Kurdupel nie ma zadnej twarzy i bedzie sie mimo kolejnej porazki trzymal stolka bo gdzie mu bedzie lepiej. ?Zenujaca mamy opozycje. i niestety bez twarzy.To juz bedzie chyba 9 porazka.Ktory polityk na swiecie po takich batach pozostaje szefem partii ?
  • ~sfdtg
    (2013-03-06 16:41)
    Na wszelki wypadek wszystkie sondaże dla PO w razie czego serwery państwoej komisji wyborczej postawione w Rosji Putina potwierdza wygrana w wyborach jedynego wodza którego dziedek dzielnie służył w WAFFEN SS
  • ~AAA
    (2013-03-06 16:41)
    Nareszcie lemingi zaczynają samodzielnie myśleć.
  • ~prawda
    (2013-03-06 16:42)
    Platforma Obywatelska ma tyle wspolnego z obywatelami,co PZPR z robotnikami. POd ich rzadami panstwo,jest niezwykle restrykcyjne wobec szarych obywateli patrz fotoradary,nowy egzamin na prawo jazdy co rodzi tylko frustracje wiadomo bez prawka trudniej o prace,ABWhera u internauty ktory krytykuje prezydenta,i oczywiscie ciagle POdwyzki wszystkiego i u wszystkich .AMEN
  • ~3
    (2013-03-06 16:55)
    Pajacom z Platformy UBywatelskiej coraz bardziej UBywa lemingów!
  • ~Rb.
    (2013-03-06 17:02)
    W P O to sam niedorozwoj i ulomne ludzie. Wiec kazdy nad ulomnym ma litosc i te ulomni tak funkcjonuja.
  • ~krzyhoo1
    (2013-03-06 17:07)
    55% pytanych w życiu nie zagłosowałoby na PiS, na PiS i Ziobrę max. 32% - i to jest NAJWAŻNIEJSZE!!!
  • ~AAA
    (2013-03-06 17:08)
    dajcie sobie siana z "somdażownią" PISlamu Homo Homini, ich wyniki sa tyle warte co kacze gooooowno!
  • ~bat na pastchów
    (2013-03-06 17:10)
    A wiesiowate pastuchy nic innego całe dni i tygodnie , tylko trenuja rzuty świńskim łajnem - furer palikociarni bedzie miał czym użyźniać euroglebe