Co dalej z prof. Glińskim? Politycy piszą scenariusze

| Aktualizacja:

Politycy są zgodni, PiS nie zrezygnuje z prób odwołania rządu i jeszcze usłyszymy o profesorze Piotrze Glińskim.

wróć do artykułu
  • ~Premier Techniczny
    (2013-03-09 21:10)
    Moja forma jest doskonała. Pozdrawiam wszystkich Prawdziwych Polaków !
  • ~Palec boży
    (2013-03-09 17:44)
    Po zamachu smoleńskim tak sie "zabarykadowali" "zamelinowali" u żłoba ze teraz jak widzimy duzo zmienic nie mozna. Sami poslowie maja zadecydowac czy Tusk ma odejsc czy zostać. Po smoleńskm zamachu i przejeciu przez nich rządu tak manipulowali ludźmi zeby wiekszosc majaca wpływ na rząd i tak stala po stronie tych PO-wskich złoczyńców! Jak widzimy ida do przodu, nie boja sie i tak samo jak przedtem, jak to widzimy u Halickiego butni i bezczelni, ale do czasu wszystko ma swój początek i koniec i przyjdzie dzień ze reka SPRAWIEDLIWOSCI dopadnie ich, juz niedługo! TEN SIE SMIEJE - TRYUMFUJE KTO TO ROBI OSTATNI!
  • ~Cnotliwy Alfredo
    (2013-03-09 15:07)
    Pisuary już nigdy nie dojdą do władzy, a przynajmniej nigdy pod świetlanym przywództwem kaczyzny. Ze tez Gliński, niby to profesor, a dal się wpuścić w takie maliny, wstyd misiu kolorowy.
  • ~@psychol wiesio - konrad wallenrod
    (2013-03-09 16:03)
    Jak tam kangury - nadal je zalatwiasz od TYLU???
  • ~tylko pytam
    (2013-03-09 16:04)
    te 'RODAK'

    TY RUSKI CZY ANALFABETA POmatolski???
  • ~RODAK
    (2013-03-10 09:25)
    PEZYŁEM62 LATA I TAKIEGO DURNIA JAK TECHNICZNY GLIŃSKI NIE SPOTKAŁEM
  • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    (2013-03-09 16:10)
    Duda chce obalić rząd. Strajk generalny jest przesądzony!
    Duda oficjalnie ogłosił na konferencji z Kaczyńskim że mówienie o niezależnych związkach można między bajki włożyć a Solidarność to bojówki PiSu i Rydzyka a nie związek zawodowy ...!
    Duda z Kaczyńskim cały czas kombinują co by tu jeszcze spieprzyć bo może wtedy uda się dorwać do władzy prezesowi a Dudy zaszczyty i ciepła posadka wtedy nie miną
  • ~PRZECZYTANE
    (2013-03-09 17:00)
    NAJNOWSZE WIADOMOŚCI Z WĘGIER !!!
    UNIA SZUKA BATA NA PREMIERA ORBANA , KTÓRY WRAZ Z RZĄDEM WPROWADZA POPRAWKI DO KONSTYTUCJI WĘGIER !

    Nie ma takiej możliwości, abyśmy wycofali się z poprawek do konstytucji

    - oświadczył w piątek wiceprzewodniczący grupy parlamentarnej Fideszu Gergely Gulyas.

    Poprawek bronił w piątek szef węgierskiej dyplomacji Janos Martonyi. W liście do ministrów spraw zagranicznych Niemiec, Danii, Holandii i Finalndii napisał on, że nie ma żadnych przesłanek, by wątpić w wolę Węgier w kwestii przestrzegania unijnych norm prawnych. Zapewnił, że Budapeszt pozostaje otwarty na dialog z unijnymi instytucjami.

    W ten sposób minister Martonyi zareagował na wspólny list szefów dyplomacji tych czterech państw, skierowany do przewodniczącego Komisji Europejskiej, w którym proponują utworzenie mechanizmu chroniącego przestrzeganie fundamentalnych wartości przez kraje UE. Chcą, by państwa "27" łamiące zasady praw człowieka, demokracji czy rządów prawa były karane zawieszaniem funduszy unijnych.

    Choć w liście dyplomatów nie padła nazwa żadnego kraju, w Brukseli od razu skojarzono go z sytuacją na Węgrzech.
    TAK SAMO PRZEZ UNIĘ BĘDZIE ZMUSZANA DO POSŁUSZEŃSTWA POLSKA !!!
  • ~Zenek
    (2013-03-09 17:41)
    Rozpisali się " dyżurni pisarze " krytykując prof.Glińskiego no i jak zwykle PiS oraz
    JKaczyńskiego.Te żałosne mendy " dyżurni pisarze " zamiast przejmować się tym,że nierząd Tuskolandu nie został odsunięty od władzy,bo posłowie wybrali interes partyjny i własny a nie interes Polski a to oznacza,że nadal POmatolska banda będzie niszczyć nasz kraj z uśmiechem na ustach.Nie przejmujcie się prof.Glińskim tylko tym,że Tusk będzie zwiększał bezrobocie,zadłużenie kraju,
    likwidował dalej zakłady pracy,szkoły,szpitale,utrudniony będzie jeszcze bardziej dostęp do leczenia,drogie leki itd.Prof.Gliński ma program naprawy Polski natomiast Tusk ma program AMBER POLSKI i to jest ta zasadnicza różnica.Chociaż głosowanie w Sejmie nie odsunęło POmatolskiej bandy od władzy ,to debata sejmowa jest sukcesem PiS. Właściwie wszystkie partie krytykowały obecny rząd,ze rządzi fatalnie.Tak zresztą komentowała to prasa
    zagraniczna.Głupie miny i uśmieszki Tuska były na jego miarę tj.żenujące.
  • ~Kazik
    (2013-03-09 18:08)
    Jesli PISowcy chca obalic rzad to musza polakow przekonac ze maja lepsza polityke niz PO,
    ale co teraz wyrabiaja to tylko strasza i zniechecaja wyborce,prawicowe i fanatyczne poglady to nie to co Polacy potrzebuja mielismy podobne rzady za komuny
    co Polak potrzebuje to wolnosci swierzego wiatru a nie zgnilego faszystowskiego wiatru made i Kaczystan.
  • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    (2013-03-09 15:05)
    Glinski to kukielka tchorzliwego prezesa...
    Pytanko PISiury,
    macie odwage odpowiedziec ???
    Czy w grudniu roku 1981 obecny "prezesik"
    (J. Kaczynski) organizowal jakies marsze, czy innego rodzaju demonstracje???
    Mama go nie puscila bo zapomnial ...
    zalozyc cieple gacie.
  • ~Gloria Perdenia
    (2013-03-09 18:16)
    PiS=Bzdzis
    Żegnamy partie Bzdzis i jej mrzonki o władzy, capo di tutti capi Don Jarosława alias Kaczafi, premiera z tabletu Glińskiego, Jojo Brudzińskiego w kradzionych trampkach, wypasionego Hofmana w wypasionym Volvo, smutnego klakiera Płaszczaka, niemotę Fotyge, bardzo tajnego agenta Tomasza Kaczmarka, polityka, biznesmena i hochsztaplera w sutannie Tadeusza Rydzyka, klakierów Staniszkis, Gmyza, Ziemkiewicza, szemrane postacie Mariusza K., Antka M. i innych...
    Ludzie głosujący na Bzdzis powinny być obiektem reedukacji i specjalnej troski.
  • ~frant
    (2013-03-09 18:23)
    Do Tradycji- czy Rząd można zmienić, nie wygrywając wyborów-przecież to byłby polityczny absurd! Przecież PiS- od samego początku wiedział, że jego akcja się nie powiedzie i ich kandydat nie przejdzie! Kto - z Polaków-tego nie rozumie i nie wie o co tu chodziło, nie powinien zabierać głosu! Za wnioskiem PiS-u -głosowali tylko posłowie PiS-u -reszta była przeciwko albo wstrzymali się od głosu, co w praktyce oznacza też sprzeciw! Więc-kolejna zadyma PiS-spaliła na panewce! Rozumiecie to - Polacy!! Nigdy więcej PiS-u przy władzy!!!
  • ~ABC
    (2013-03-09 18:42)
    ~Kazik - POmatolski ANALFABETO, tani AGITANCIE RUSKI - wstydu nie masz i z BYKAMI roznosisz swoje goooowno!

    ~psychol wiesio13 - nie raz 'zalatwiony' od tylu - i tylko o ...tyle mowi!

    ~frant - spalony na panewce DURNIU z pelo - idz POzamiataj ulice!

    TRAGEDIA SKUNDLONYCH IMBECYLI - choc wiekszosc to wyPOciny HIPOKRYTY BIBLIJNEGO 'kondzia walenroda' - 'struganego' przez niechetnego kangura!
  • ~dziadek
    (2013-03-09 19:26)
    Tylko niech się błazen Gnilski nie połamie na nartach, bo będzie winie Tusek, któremu brak nabiału, aby to "towarzycho" roz_3,14_erdolić jak marszałek Piłsudski zrobił z politykierami - KURY IM SZCZAĆ PROWADZAĆ nakazał.

    Miał ten Piłsudski nabiał !
  • ~Tofik
    (2013-03-09 19:27)
    Halicki, czy to nie ten co nazywał Tuska Mojżeszem i Mesjaszem?
  • ~~ Igor
    (2013-03-09 19:19)
    W Federacji Rosyjskiej są od 2011 już zlikwidowne wszystkie izby wytrzezwień bo jest TAK JAK W POLSCE ! zgodnie z prawem leczenie choroby alkoholowej bezpłatne - he,he,he . Widać po Glińskim że być może sporadyczne picie wina mszalnego półwytrawnego wywołuje paranoje halucinatoris tak jak u profesorów na Cesarskiej Rzymskiej Akademji Duchownej w Petersburgu na początku XX wieku. Możnaby Glińskiego wysłać do USA tam gdzie masowo są mimo skarg Polonii wyprzedawane kościoły rzymsko-katolickie .Kościoły w USA są wyprzedawane przez duchowieństwo mimo że budowali je Polacy i sponsorowali przez kilka pokoleń . Gliński zamiast siedzieć na ciepłej posadzie w państwowych uczelniach polskich mógłby założyć w USA rząd polski i odzyskać zagrabiony majątek polonii przez duchowieństwo rzymsko-katolickie zakładając komisje i walcząc o dobro Polaków , darmowe wizy itp.
  • ~z pis
    (2013-03-09 19:26)
    Tablety :) pokazał :)
  • ~dziadek
    (2013-03-09 19:26)
    Konsekwencje zdrowotne stosunków oralnych i oralno-analnych

    Chociaż wśród tej ostatniej najbardziej rozpowszechnione są stosunki analne, warto dodać, że w przypadku stosunków oralnych wystarczą nawet niewielkie rany dziąseł, ust czy jamy ustnej, by wywiązały się choroby weneryczne ust i gardła, trudne do wyleczenia przez długie miesiące. Za szczególnie niebezpieczne z punktu widzenia epidemiologicznego należy natomiast uznać praktykowane również stosunki oralno-analne. Zgodnie z teorią Kinseya one także powinny zostać uznane za naturalne, zaś według innego guru rewolucji seksualnej, Wilhelma Reicha, stanowią szczyt seksualnego doskonalenia się człowieka.
  • ~kaziutek
    (2013-03-10 09:13)
    Papieżm może zostać wybrany każdy - natychmiast należy skierować naszego premiera technicznego do Rzymu !!!