Palikot szykuje się do wyborów. Oto jego nowy plan

Wybory samorządowe w przyszłym roku, a Janusz Palikot już się do nich szykuje. Polityk ma, jak zwykle, kontrowersyjny pomysł, którym chce przyciągnąć wyborców. Oto, co planuje.

wróć do artykułu
  • ~zboczek
    (2013-03-14 12:06)
    Tylko ze świnskim ryjem i kadzidełkem to poparcje pewne tylko omijać konpaczową
  • ~BRUDNY
    (2013-03-13 18:20)
    Nie zapomnij zabrać WIBRATORA i PUKAWKI
  • ~xv2
    (2013-03-11 13:07)
    Przepraszam, że zapytam, a jaki stolec miał dziś Palikot, bo zapomnieliscie poinformować o tym społeczeństwo.
    Tu przypominaja mi się "dziennikarze" z okresu PRL, też psim obowiązkiem ich było informowanie o tym jaki stolec miał w danym dniu tow. Breżniew.
  • ~Horrror
    (2013-03-11 09:45)
    Za Palikotem, Millerem i Kwaśniewskim stoi brukselska Nowa Komuna

    Ugrupowanie Palikota głoszące skrajnie lewackie hasła zyskuje dziś niewiarygodne poparcie medialne, łącznie z pompowanymi sondażami. Dzieje się tak dlatego, że najprawdopodobniej Palikot ma mocne odniesienia do zachodnioeuropejskich ugrupowań Nowej Lewicy.

    Aby dokonać w Polsce rewolucji kulturalnej, konieczne jest funkcjonowanie w parlamencie partii jednoznacznie głoszącej hasła proaborcyjne i prohomoseksualne.

    SLD, ze względu na swoje obciążenia postkomunistyczne, przestał nadawać się do realizacji tych rewolucyjnych idei. "Nowoczesny" Palikot - jak najbardziej.

    Dla środowisk ideowych spod znaku "Gazety Wyborczej" czy TVN skupienie rozlicznych środowisk wokół ojca Tadeusza Rydzyka zdefiniowane zostało jako potworne zagrożenie. Media te walczą bowiem o rząd dusz w imię idei charakterystycznych dla kręgów zachodnioeuropejskiej Nowej Lewicy. Starały się one sprowadzić Radio Maryja do roli tzw. moherów, a więc do wymiaru jakichś bliżej nieokreślonych grup "ksenofobicznych", "zacofanych".

    Tymczasem realne prześladowanie związane ze sprawą nieprzyznania koncesji Telewizji Trwam skupiło wokół ośrodka Radia Maryja ogromną rzeszę ludzi. W obozie lewicowym musiano dojść do wniosku, że najważniejsza walka, walka o rząd dusz, zaczyna zmierzać do klęski. W ten sposób urealnia się najgorszy sen Adama Michnika - reaktywacja kulturowa narodowo-katolickiej, przedwojennej Polski.

    Środowisko "Gazety Wyborczej" zdaje sobie sprawę, że Radio Maryja i Telewizja Trwam nie ograniczają się do oddziaływania na politykę polską. Chodzi o obronę podstaw kultury katolickiej, chrześcijańskiej moralności na wszystkich piętrach życia ludzkiego. Długoletnie wysiłki, by Polaków przerobić na areligijnych kosmopolitów, okazały się płonne.

    Dzisiaj to Telewizja Trwam jest na czele mediów ostro walczących o wolność słowa.

    TVN czy "Gazeta Wyborcza" zaliczane są do tzw. mediów reżimowych.
  • ~Tade
    (2013-03-10 17:11)
    Na czele ruchu palikota stoi Palikot. Nie będzie kandydował na prezydenta Warszawy? Pewnie od razu na prezydenta całego państwa? A kto ma być premierem? Też on? Jest też posłem, prezesem własnej firmy. Co za ugrupowanie. Jeden facet od wszystkiego. Wprost niezastąpiony. Kto głosował na tę całą zbieraninę posłów wokół niego? Jego nazwisko wystarczyło? Jacy wyborcy, takie potem rządzenie w naszym państwie.
  • ~Polak
    (2013-03-10 15:20)
    JEDYNA NASZA NADZIEJA,TO NARODOWCY.
  • ~pis-OWCA
    (2013-03-10 14:05)
    MA RACJE---PREZYDENT RP MOZE BYC TYLKO DWIE KADENCJE--A WSZYSCY JESTESMY ROWNI WOBEC PRAWA wg.KONSTYTUCJI---W SEJMIE I SAMORZADACH PRZYSPAWALI SIE DO KORYTA POLITYCZNE PASOZYTY ROZNYCH PARTI--OD LAT--I ZTWORZYLI UKLADY PRZY WSPARCIU ,,BIZNESMENOW''--i WYMIARU SPRAWIEDLIWOSCI---I NIE MA ROZNICY --PO--PIS--SLD--PSL--CZY INNE PASOZYTY---WSPIERAJA SIE NAWZAJEM ABY LUPIC PANSTWO---ZATRUDNIAC NA WYMYSLANYCH ETATACH SWOJE RODZINKI...itd.itd...---POKRZYCZA PRZED WYBORAMI--A PO WYBORACH NA WODECZKE---I TY MI NIE ZWOLNISZ ZIECIA I CORKI---TO JA CI POZNIEJ ZATRUDNIE SYNOWA I SIOSTRZENICE---I TAK JEST OD LAT...---A TAK PO DWOCH KADENCJACH POWROT DO RZECZYWISTOSCI KTORA ZGOTOWALI NAM POLAKOM...JAK SPIEWAL KAZIK...,,DO ROBOTY PIER...one NIEROBY''
  • ~Jam ci to!
    (2013-03-10 13:33)
    Waliknot, a może byś skoczył z balonu jak Baumgartner? Ale bez spadochronu.
  • ~Jam ci to!
    (2013-03-10 13:32)
    Waliknot, a może byś skoczył z balonu jak Baumgartner? Tyle że bez spadochronu?
  • ~AntyPo / AntyPIS
    (2013-03-10 13:08)
    Panie Palikot , rozmieniłeś się pan na drobne bardziej niż Wałęsa i drobny Jarek.
    Tekst Wyspiańskiego ( ten o złotym rogu) najbardziej pasuje do pana.
  • ~Bronisław K. Żyrandol
    (2013-03-10 12:17)
    Janusz Nikodem P. - herbu gumowy fajfus - znowu z czymś wyskoczył. Prawdopodobnie nie wie nawet z czym. Coś tam zasłyszał od studentów specjalności samorządowej - ale piepr..y trzy po trzech, a para u niego to piętnaście.
    Liczbę radnych w swoim czasie (2002 r.) ograniczono niemal o połowę i dalsze zmniejszanie stworzy zupełną fasadowość tego organu (słabsza pozycja wobec organu wykonawczego w gminie - "radni bezradni") i ograniczy jeszcze bardziej udział obywateli w wyrażaniu interesów poszczególnych środowisk lokalnych (niezależnie od ułomności tego procesu artykulacji interesów).
    O wprowadzeniu kadencyjności organów samorządowych (zwłaszcza wykonawczych w gminie) dyskusje trwają od ponad 10 lat w środowisku specjalistów w tej dziedzinie - Palikot nie jest w tym oryginalny - ale takie zmiany wymagają kompleksowych zmian ustrojowych całego państwa, a nie jednego jego segmentu... na co obecnie rządzące kliki POlityczne nie wyrażą zgody...
    Chyba, że fquerfienie społeczne sięgnie zenitu i rozpędzi całe te złodziejstwo POlityczne na 4 wiatry...

    Ponadto Jasi Nikodem P. - prawie żadnej obietnicy nie zrealizował, to co mu się udaje - to robienie zadymy i tzw. "parcie na szkło" (czyli żywot celebryty).

    Jeśli komuś się wydaje, że ma do czynienia z poważnym człowiekiem - to wcześniej lub później najzwyczajniej się rozczaruje.
  • ~ihopsasa
    (2013-03-10 11:45)
    Ten człowieczek miał tysiące propozycji nigdy nie zrealizowanych. Obecne czeka ten sam los. Ale to nie ważne , przecież nie o realizację chodzi , tylko o szukanie głupków.
  • ~power
    (2013-03-10 11:31)
    Rechot Paligłupa pada ! Ci odmieńcy muszą odejść !
  • ~Pat
    (2013-03-10 11:06)
    Nie moge zrozumieć Palikota. Napier nagłaśnie i cytuje nazwiska kto był odpowiedzialny za przylot Talibów do Polski a potem z nimi zakłada partie.
  • ~aloro
    (2013-03-10 10:56)
    Bardzo dobre propozycje rozgonić starostwa ,bo to tylko wylęgarnia urzędasów PSL Starostwa tylko hamują rozwój i kosztują kupę kasy.
    Dalej kadencyjność jak najbardziej do dwóch kadencji.teraz jak ma poparcie biskupa jest dożywotnio .
    Zatrudnianie podwójne ,a sprowadza się do tego samego.jak chcą samorządów to zagonić tych urzędasów z urzędów marszałkowskich do roboty.nic się nie stanie Dowody osobiste wydają Gminy to do czego potrzebny wojewódzki urząd/
    Barwo Palikot
  • ~POPIERAM !!!!!!
    (2013-03-10 10:50)
    Re Włodek ---popieram.
  • ~JAK NAJSZYBCIEJ.
    (2013-03-10 10:48)
    Ha,ha,ha. Dość igrzysk !!! Chcemy chleba,a oni tylko o stołki walczą.VON Z TĄ BANDĄ KRWIOPIJCÓW.
  • ~von
    (2013-03-10 10:45)
    Palikut za 67 niech spada na szczaw,razem z stefkiem burczymuchą.
  • ~Wlodek
    (2013-03-10 10:19)
    Tylko jednomandatowe okręgi wyborcze, czyli JOWy, na wzór Wlk. Brytanii gwarantują, że każdy poseł będzie odpowiedzialny, kompetentny oraz demokratycznie wybrany. W tej chwili to co mówi Palikot to ściema, pic na wodę,PR.
  • ~Olszewskij
    (2013-03-10 10:16)
    #Instrukcja Nr 357. Wobec rosnącej popularności Jarosława Kaczyńskiego, we wszystkich publicznych i prywatnych mediach powtarzać nieustannie, że największym atutem Donalda Tuska oraz Platformy jest właśnie "niewybieralny" Jarosław Kaczyński, który w ten sposób szkodzi swojej własnej partii. Pomoże to maksymalnie zniechęcać wyborców niezdecydowanych oraz powstrzymywać tych, którzy są zniechęcani naszymi niepowodzeniami.

    #Instrukcja Nr 358. We wszystkich publicznych i prywatnych mediach natychmiast reagować na wszelkie krytyczne artykuły pojawiające się w nowym czasopiśmie "W Sieci", które niestety zyskuje coraz więcej czytelników młodych i zaczyna grozić naszemu "Newsweek"-owi.

    #Instrukcja Nr 359. Bezwzględnie kontynuować próby dzielenia Kościoła za pomocą haseł "kościół otwarty" i "kościół zamknięty". Wyśmiewać ks. Tadeusza Rydzyka jako faktycznego polskiego prymasa.

    #Instrukcja Nr 360. Wobec niepowodzenia aktualnych prób narzucania wiarygodnej "alternatywy" dla PiSu (Palikot i nowe parte "prawicowe"), w sondażach i w naszych mediach reaktywować SLD jako ratunek przed przejęciem władzy przez PiS. Rozmowy z SLD idą w dobrym kierunku.