Opozycja nie przerywa szturmu na rząd. Nowak na celowniku

| Aktualizacja:

Opozycja nie przerywa szturmu na rząd. Ledwie koalicja odparła wniosek PiS o wotum nieufności dla rządu, a już Solidarna Polska domaga się odwołania ministra transportu Sławomira Nowaka. Wniosek poparli swoimi podpisami posłowie Ruchu Palikota i SLD.

wróć do artykułu
  • ~arkonka2008
    (2013-03-10 15:54)
    Można by się zastanowić nad kryteriami oceny osoby pelniącej funkcję ministra rządu czy realizowanie zadań i tu znów mozna by się zastanowić nad tymi zadaniami nad ich celowością, realnością wykonania, środkami potrzebnymi do ich realizacji i wieloma innymi elementami jak odpowiednia struktura organizacyja, często zastana po poprzedniku, jest odpowiednia do realizowania zadań i znów pytanie jakich zadań, kto ma je ustalać, czy minister, czy podległe ministerstwo, czy wizje premiera, czy bliżej nie dookreślone ciągle zmieniające się wyzwania wciąż niedofinansowanej infrastruktury, zarówno drogowej, kolejowej, wodnej, lotniczej. Wielowymiarowość problemów przed jakimi postawiono Pana Nowaka przerasta pracę jednego pokolenia to nadrabianie straconych bezpowrotnie prawie siedemdziesięciu powojennych lat. Nasz sąsiad za rzeki, o wiele bardziej bogaty było nie było trzecia gospodarka na świecie do dzisiaj pompuje miliardy euro w landy odziedziczone po nieistniejącym NRD i końca w wydawaniu pieniędzy nie widać.
  • ~Polonista
    (2013-03-10 15:51)
    Zgeredek !. POnoc zelichowski ma stanac na czale mldzierzufki ZSL.
  • ~lech
    (2013-03-10 15:42)
    ten caly nieudolny rzad i wszystkie te partie na sybir w jedna strone
  • ~waldek
    (2013-03-10 15:40)
    tego chama miejsce to chlew
  • ~arkonka2008
    (2013-03-10 15:37)
    Panie Zbyszku toż i czyć było by miło o konkretach w waszej epistole a nie tylko waćpan kuksańce rozdaje na okolo. Ja dla odmiany w swoich niskich progach pochwalić się mogę jedynie jednym egzemplarzem dzieła tegoż ale od pierwszej stroniczki do ostatniej przeczytanym jest. Atakują kościół - nie wiadomo jak pisać bo uznania dla tej instytucji zbyt wielkiego nie mam, nie tylko buraki ale i inne warzywa a jeżeli waćpanu oczka bielmem zaszły i nie widzi co za rozpusta sodomia i gomoria w jej szacownych murach się dokonuje to życzę szybkiego powrotu do zdrowia zwłaszcza na oczka.
  • ~emeryt
    (2013-03-10 15:36)
    model minister to porazka ale len tusk go nie odwala bo to kumple i kasa .trzeba caly rzad odwolac a lenia pierwszego bo to szkodnik ktory nienawidzi emerytow i oszukuje ich jak ty leniu tusk mozesz zyc z tym ze ponizasz emerytow Pan Bog cie ukaze
  • ~ZbyszekD
    (2013-03-10 15:12)
    ,,Zgredek'' chyba jeszcze nie przeczytałeś ,,Pana Tadeusza'', bo poprawnie nie umiesz pisać po Polsku. Podaj adres to ci prześlę, bo ma 3 egzemplarze. Musisz być czerwony burakiem, bo stale atakujesz kościół, ale pewnie nic innego nie umiesz.
  • ~Zozo
    (2013-03-10 14:43)
    Generalnie Solidarna Polska mi sie nie podoba,zwyczajni zdrajcy,ktorzy dziela prawice.Natomiast pomysl odwolania Nowaka jak najbardziej.jak dlugo ten fircykowaty bufon bez zadnych kompetencji bedzie jeszcze ministrem?
    Jaki premietr tacy i ministrowie...
  • ~elf
    (2013-03-10 14:41)
    Sasin przyczynił się do katastrofy smoleńskiej ;niech lepiej milczy !!!
  • ~Zgredek
    (2013-03-10 14:33)
    No fajnie. Ale gdzie był PiS, gdy PKP się rozpadała? SP i PiS teraz są zgodni?
    Przecież to chore co się wyrabia na PKP. Kto w końcu odpowie za bankructwa podwykonawców autostrad? To przecież draństwo. Ktoś te pieniądze ma.
    St. Żelichowski ma rację. Ale co zrobić prawica z Episkopatem na czele w r-kach słaba. Dobra za to w ubliżaniu i okradaniu maluczkich. Wszyscy oni zachwyceni T. Rydzykiem.
  • ~ajax
    (2013-03-10 14:33)
    Niech ryży zrobi zamianę, ministra Mucha do ministerstwa treansportu, a Sławku Nowaku do ministerstwa sportu.