Kto zagrał Preisnera bez jego zgody? "Niech przeprosi PiS za swoje kłamstwa"

Kto wykorzystał utwór Zbigniewa Preisnera w czasie obchodów rocznicy pogrzebu pary prezydenckiej na Wawelu? Kompozytor satysfakcji domagał się od PiS, okazuje się jednak, że do odtworzenia pieśni przyznał się ktoś inny.

wróć do artykułu
  • ~Pisior na Bicze (Bitch'e)
    (2013-04-23 20:43)
    "Tak wylazła z archanioła stara świnia reakcyjna", a z Preisnera chory z nienawisci glupek.
  • ~Bożena
    (2013-04-23 16:45)
    młotek
  • ~kafafsda
    (2013-04-23 20:26)
    Co za cham i prostak, nazywa kogoś oszołomem a sam jest zwykłym zerem, które nawet jednego zdania nie potrafi sklecić z choćby odrobiną kultury
  • ~cierpliwy Polak
    (2013-04-23 20:35)
    re : ~Kazek 20:14

    Popieram - kiedyś byli "księża patrioci ", dziś "patriota czosnkowy Preisner" - ohyda .
  • ~obietywnie
    (2013-04-23 20:23)
    Żałosny dureń, któremu się wydaje, że jest drugim Mozartem. Tutaj pokazuje wielkie oburzenie, a za parę miesięcy sam poleci zachwalać Tuska i jakoś wtedy nie będzie mu to przeszkadzało. Co za hipokryta
  • ~Milewski
    (2013-04-23 20:38)
    uparty20:08 , ty bys tak wlasnie zrobil? Podstawilbys slupa, prawda? W koncu blizsza koszula cialu. a wiec Nauka Lenina-Stalina nie jest ci obca. Fuj, obrzydliwcu. Ile ty krzywd masz już na sumieniu.
  • ~bapcia klozetowa
    (2013-04-23 21:03)
    czy to nie rodzina z Kwachem bo jakiś filipiński
  • ~janzio2
    (2013-04-23 21:02)
    ten preisner to musi byc niesamowita kanalia kim ten smiec jest ze nieboszczykom załuje muzyki niedługo zdechnie a ja mu nasikam na jego grób
  • ~kibic
    (2013-04-23 20:43)
    Tak Mu POwiedzieli i tak POwtarza - artyści tak mają - Oni myślą w imieniu PO .
  • ~herbert
    (2013-04-23 20:39)
    utwór był wykorzystany wczasie imprezy partyjnej p i s-u a kto go puścił nie jest ważne brdziński chyba był trzeżwy prawo jest nadal prawem a nie nazwa partti
  • ~Ciekawe czy Preisner zapłacił Asnykowi?
    (2013-04-23 20:25)
    A może jest tylko złodziej cudzej twórczości? Kto wie?!
  • ~kwas
    (2013-04-23 20:41)
    Ale błazenada, Preisner nie rżnij glupa, mniej będziesz miał na gorzałę, to i zdrowszy będziesz. Obleśny typ, zero inteligencji, tłumok kompletny!!!
  • ~Wiesio 13 bicz na PISiory
    (2013-04-23 20:37)
    hmm Preisner, Preisner... nie znam. To jakiś rodak Michnika i Blumsztajna?
  • ~Kiks
    (2013-04-23 21:25)
    Zgroza! "janzio 2" dobrze napisał: nieboszczykom żałuje muzyki. Beznadziejny człowiek - niech jego wszystkie utwory pójdą w zapomnienie.
  • ~Jożin z Bażin
    (2013-04-23 20:22)
    Szto eto za kalikatura ten Preisner???
  • ~Kazek
    (2013-04-23 20:14)
    TARGOWICA CZOSNeK I CEBULA!!!
  • ~bapcia klozetowa
    (2013-04-23 21:05)
    czy to nie rodzina z Kwachem bo jakiś filipiński.Jak niema na NALEWKĘ to mu podeślę podaj adres opoju
  • ~janzio2
    (2013-04-23 21:18)
    kto to jest prejsner to ta szuja nawet nieboszczykom odmawia utworu nie wie ze niedługo zdechnie smiec i ktoś mu nasika na jego grób
  • ~ber
    (2013-04-23 21:13)
    Czy Asnyk dał chłopinie zgodę na wykorzystanie jego tekstu? Czy Preisner wyplacił spadkobiercom Asnyka stosowne tantiemy?
  • ~bezpartyjny.
    (2013-04-23 21:28)
    Co za pajac i bufon.