Nowak pokazuje Tuskowi zegarek. "Żona powtarzała, że jestem durny..."

| Aktualizacja:

Sławomir Nowak tłumaczył się premierowi ze swoich zegarków. Donald Tusk wezwał ministra transportu po artykule we "Wprost". Tygodnik zarzuca Nowakowi, że jedna z firm obdarowuje go kosztownymi zegarkami w zamian za milionowe kontrakty na rzecz państwa. Minister zaprzeczył tym zarzutom w specjalnym oświadczeniu oraz podczas rozmowy z premierem.

wróć do artykułu
  • ~seedorf
    (2013-04-30 12:11)
    Nowak to taki picuś glancuś i narcyz, kiedy w końcu będzie normalnie w tej naszej polityce
  • ~Zbyszek
    (2013-04-26 23:15)
    Ale model, Wyjątkowo durny jak mówi żona..Kabaret na żywo
  • ~Iśka
    (2013-04-26 23:04)
    Tak glupio się może tlumaczyć się tylko durny łeb jak powiada jego żona
  • ~Prawda
    (2013-04-26 22:59)
    Na zawsze pozostanie durnym ministrem nawet gdy keidyś coś sensownego udalo mu się powiedziec
  • ~Leszek
    (2013-04-26 22:41)
    Jego żona cały czas powtarza jaki on durny.Święta prawda. Ona wie najlepiej Dlatego takie mamy autostrady
  • ~Artek
    (2013-04-26 22:38)
    Nawet żona która go dobrze zna mówi że jest durny. Teraz to i najglupsi widzą jakiego mamy pożal sie Boże ministra
  • ~Schabek
    (2013-04-26 22:36)
    Jak żona mówi że jest durny to jest durny i tyle
  • ~Andrzej
    (2013-04-26 11:58)
    Patrząc na to słuszne oburzenie forumowiczów, na fakt posiadania przez jednego z ministrów zegarka o nieustalonej wartości i jak na razie nieznanej marki, sądzę, że nadszedł najwyższy czas aby dokonać generalnego przeglądu i ewidencji zegarków ręcznych i gabinetowych, używanych przez członków rządu, posłów partii rządzącej a także będących w opozycji. Akcją tą należy objąć również przedstawicieli władz samorządowych, począwszy od sołtysów, poprzez prezydentów a także wojewodów. Sprawa ta jest niesłychanie ważna dla gospodarki i bezpieczeństwa Polski.
    W celu zorganizowania tak ważnych zadań, należy jak najszybciej powołać Komisję Sejmowa ds. „sprawy zegarków”, w której skład powinni wejść posłowie posiadający tylko jeden zegarek najlepiej marki Pobieda lub podobne. Wszyscy posiadający dwa i więcej zegarków powinni być podejrzani. Przewodniczącym Komisji powinien zostać poseł Macierewicz, ze względu na różnorodność zainteresowań i duże doświadczenie w takich niesłychanie ważnych dla Polski sprawach. Mam nadzieję, że już na najbliższym posiedzeniu Sejmu posłowie PiS wniosą do laski marszałkowskiej projekty niezbędnych dokumentów, które zostaną jednogłośnie przyjęte. Oczywiście, ze względu na duże zainteresowanie „sprawą zegarków” prace Komisji powinny być transmitowane w telewizji, aby tzw. społeczeństwo (tłuszcza) na bieżąco mogło podniecać się erotycznie, by się wyszumieć politycznie. I odwrotnie.
  • ~vh
    (2013-04-26 11:40)
    A mieli pieniadze z EU by budowac drogi? na co liczysz Nowak ? ze inni sa tacy jak ty? glupi?

    lepiej napisz o trwalosci dorg zbnudowanych za twojego panowania - wiekszosc wymaga juz remontow kapitalnych...
  • ~Bader
    (2013-04-26 10:30)
    Zamiłowanie do zegarków nieodłącznie kojarzy mi się z pobliskim narodem. W tamtym przypadku umiłowanie mechaniki precyzyjnej odbywała się na zasadzie "nu dawaj". Biorąc to wszystko razem mam takie jakieś niemiłe skojarzenia. Szkoda że mamy takie pustostany na najważniejszych stanowiskach. Co do budowania dróg. Ja nie widzę Panie Nowak jakiegoś szczególnego "bohaterstwa" w tym "budowaniu". Wszak nie buduje Pan za swoje. I do tego nie odpowiada Pan praktycznie za nic. Nie da sie Pana pociągnąć do odpowiedzialności ze skutkiem puszczenia w skarpetkach i bez zegarka. A szkoda bo zarówno Panu jak i wielu Pana kolegom taka groźba przydała by normalności.
  • ~john
    (2013-04-26 10:25)
    Ale afera, wymienił się zegarkiem, ludzie nie macie się czym zajmować, szukacie dziury w całym. Ja będzie miał taka ochotę to może się skarpetami zamienić. Co was to obchodzi ! Każdy jest wolny, może robić to co chce, jeśli tylko nie łamie prawa. Jednak Polska to zacofany kraj. Sami ośmieszamy siebie w świecie.
  • ~xxx
    (2013-04-26 10:10)
    ~sPiSek2013-04-26 09:32 do tej twojej pustej pały nic nie dociera ...
    To powiem wprost, gdyby nie zmowy cenowe oraz łapówki dla urzędników, którzy zasiadają przy przetargach, drogi byłyby 2x tańsze, czyli byłoby można 2x więcej ich wybudować (czy już dociera dlaczego nie ma tych obiecanych dróg przed euro). Wszystko to się dzieje pod płąszczykiem ochronnym "salonu" (też muszę ci wyjaśnić co to jest?). Znam wielu ludzi prowadzących działalność w branży budowlanej i wierz mi że nikogo nie stać na Porsche i apartament w Barcelonie po jednym kontrakcie.

    Lemingi przejrzyjcie na oczy.
  • ~PObieda
    (2013-04-26 10:08)
    Kto go robił?... i czym?
  • ~tytus
    (2013-04-26 09:57)
    won chamy!!!
    chcieliście BANDYTERKI z PLATFORMY
    no to ją macie...
    od "Niewinnej" Dziewicy SAWICKIEJ
    aż PO - Rycha, Zbycha. Mirka
    i reszte szubrawców i złodziei spod sztandarów TUSKA

    głosujcie na PLATFORMĘ BEZPRAWIA
    i zdychajcie na głodowych pensjach i emeryturach
    NA GŁUPOTĘ NIE MA LEKARSTWA
  • ~plankton
    (2013-04-26 09:56)
    Wykształcenie - politolog
    Doświadczenie zawodowe - modeling męski, dorabiał w piekarni.
    Nosił też teczkę za Tuskiem.
    Aktualnie pełniona funkcja - minister infrastruktury. Slawomir Nowak

    Prawie najdroższe autostrady - bankrutujące firmy wykonawcze.
  • ~strażnik gaju
    (2013-04-26 09:52)
    a lunche za 15 tys. opodatkowane
  • ~pytek
    (2013-04-26 09:48)
    A co to za news? Od dawna widać, że tam dureń na durniu i durniem pogania.
  • ~sPiSek
    (2013-04-26 09:32)
    Po co drogi? Na polach i w lasach nie ma fotoradarów!

    Nie można pozwolić, żeby ktoś na budowie dróg zarobił!

    Głosuj na PiS!
  • ~Olo
    (2013-04-26 09:31)
    Układ zamknięty działa- efekt grubej krechy Mazowieckiego.
    Trzeba wreszcie PO wywalić bo robią co chcą.
  • ~Klex
    (2013-04-26 09:31)
    Prymitywek.