Minister Nowak cieszy się ze śledztwa. "To mnie oczyści z kłamliwych zarzutów"

| Aktualizacja:

Sławomir Nowak wyraża zadowolenie z wszczęcia śledztwa w sprawie jego oświadczenia majątkowego. Minister transportu liczy na to, że prokuratura ostatecznie oczyści go z - jak pisze - kłamliwych i insynuujących zarzutów. Zdaniem Sławomira Nowaka śledztwo pozwoli w sposób bezstronny i definitywny wyjaśnić tę sprawę.

wróć do artykułu
  • ~kok
    (2013-05-22 16:47)
    niewiem czy ma powod do zadowolenia skoro sfalszowal oswiadczenie majatkowe---a z zegarkow tlumaczyl sie jak dziecko--kto to dzisiaj pozycza sobie zegarki---wstyd panie ministrze
  • ~lis
    (2013-05-22 16:51)
    TO JESZCZE NIE PLAZA a my tam wiemy swoje tez jak tusek przebiera tymi ronczkami w kieszeni czy to nie bilar kieszonkowy ,kiedys taki kuzniar przed kameram i zasuwal 99+zmiana reki
  • ~lis
    (2013-05-22 16:52)
    czy wszyscy w tej platformie uprawiajom ten sPOrt ,dziwie sie ze im h u j paznokci nie POgryza
  • ~afrikaaner
    (2013-05-22 16:53)
    Woził wilk razy kilka, powieźli i wilka.
  • ~prawdziwy
    (2013-05-22 16:54)
    Co za gnój!Jak zreszta większość POmylonych POsrańców!
  • ~przemyśl-7
    (2013-05-22 17:50)
    Minister Nowak,gwiazda sezonu.
    Po dwóch tygodniach ,kiedy odejdzie
    zapomną nawet jaki był mierny,
    niekompetentny,śmieszny bufonik.
    Przekują to, to-odpust ,balonik
  • ~emeryt-normalny
    (2013-05-22 18:09)
    Te PiSmaki to naprawdę p...ani wyznawcy. Jak ich guru jest noszony prawie na lektyce i na ochronę wydaje się niebotyczne kwoty z naszych podatków to jest ok.. Funduje mu się bukiety i luksusy jak prawie Papieżowi, kiedy objeżdżał Polskę. Wszystko to w momencie, kiedy jeszcze nikim nie jest. Wyobraźcie sobie co to będzie, gdyby nie daj Boże został premierem. Napoleon to pestka. Czy Wy wierni temu małemu tego nie widzicie?
  • ~anonim
    (2013-05-22 18:12)
    łapy z kielni sierściuchu!!!
  • ~ms
    (2013-05-22 18:21)
    Jak Nowak zna już wynik śledztwa, to można sobie wyobrazić jakie będzie to śledztwo
  • ~emeryt normalny
    (2013-05-22 18:23)
    jesteś wizjonerem z UB pewnie i pieprzysz jak konfident Nisioł,a ja jak bym miał w kieszeni Nieomylnych,też bym się cieszył.
  • ~RS2000
    (2013-05-22 18:25)
    Donek nie da ci krzywdy zrobić Nowak nie rób w gacie !!!
  • ~Jasiek
    (2013-05-22 18:27)
    W Niemczech z takim CV byłbyś już dziadem a nie jak się nazywasz : politykiem.
  • ~wacus
    (2013-05-22 18:40)
    Dlaczego ZERO z SP szuka wszelkich sposobow, zeby sie zemscic
    na ministrze Nowaku?
    Noooo, moze ktos wie? No, no, noooo, cieplooo, cieeeplooo.
    Goraco !!! Ach te baby.
  • ~Roderyk.
    (2013-05-22 18:46)
    POmieszanie z POplątaniem. Ten Gościu cieszy się. Ale berety.
  • ~T72
    (2013-05-22 18:49)
    Ja już się przyzwyczaiłem,że w PO wszyscy są uczciwi i niewinni.A nawet jak ktoś ma wyrok to kolesie i tak pomogą mu się oczyścić ! Mamy co mamy,bo Polak biedny i głupi,a czemu głupi?Bo biedny i tak to się kręci u nas od lat ! Wybraliście jeszcze gorsze szumowiny niż były w PIS,bo zamiast włączyć myślenie słuchaliście tvn24 i tak was kupili więc ładują sobie kabzy,a ws straszą kryzysem i że będzie gorzej jak do władzy dojdą inni.CZEMUŚ BIEDNY POLAKU?BOŚ GŁUPI !!!
  • ~strat44
    (2013-05-22 18:54)
    wieśniak w drogim garniturze i pożyczonym zegarku.
  • ~gosc
    (2013-05-22 19:06)
    donald juz dzwonil do wymiaru niesprawiedliwosci- zegarmistrz moze sie cieszyc
  • ~wiesiek
    (2013-05-22 19:20)
    terz bylbym zadowolony jesli sie ma kolesiow w wymiarze sprawiedliwosci i w dodatku skorumpowanych
  • ~mister
    (2013-05-22 19:25)
    zostawcie on jeszcze niewie co ma ,,jak się rządi to nie jest proste,
  • ~x
    (2013-05-22 19:29)
    "Minister Nowak cieszy się ze śledztwa. "To mnie oczyści z kłamliwych zarzutów"

    - był telefon z kancelarii?

    tylko dziecko dziś nie wie że prokuratura i sądownictwo jest dyspozycyjne wobec tzw. PO

Może zainteresować Cię też: