1,6 mln zł za bilety na koncert? Ministerstwo sportu wydało fortunę

| Aktualizacja:

Na 4 miesiące przed koncertem Madonny na Stadionie Narodowym, ministerstwo sportu zakupiło ponad 4 tys. biletów za 1,6 mln zł. W tej chwili nikt nie potrafi odpowiedzieć na pytanie w czyje ręce trafiły i czy są na to dokumenty.

wróć do artykułu
  • ~§44
    (2013-07-10 15:46)
    Kopcie dalej, kopcie. Coraz ciekawiej przedstawiają się wydatki Ministry.
  • ~sa
    (2013-07-10 15:50)
    To łączne straty 6 mln + 1,6 mln, czy jeszcze coś dojdzie?
  • ~Jo
    (2013-07-10 15:51)
    Trzeba kupić MUCHOZOL
  • ~woj.
    (2013-07-10 15:52)
    A robole tyrać i nie dyskutować.
  • ~PiS be with you
    (2013-07-10 15:52)
    POlacy nic sie nie stalo... tak sie bawi komuna za nasza kase... chcieliscie cuda to macie POmatoly, a teraz do smietnika szukac jedzenia.
  • ~polak wie na co glosuje
    (2013-07-10 15:53)
    Pewnie kolesie wiedza gdzie sa te bilety-noi teraz to juz wiadomo po co podwyzsza sie podatki

    A w ogole wymagac cos od muchy to tak jak od tuska zeby powiedzial prawde
  • ~Frankie Stein
    (2013-07-10 15:56)
    GDZIE JEST PITERA, JULIA Z RESZTĄ ?
  • ~yeti
    (2013-07-10 15:58)
    By żyło się lepiej. Tylko komu?
  • ~44
    (2013-07-10 16:09)
    Cały ten rząd to złodziej złodzieja złodziejem POgania.
  • ~ZbyszekD
    (2013-07-10 16:10)
    ,,Jo'' chyba to jest jedyny ratunek, bo tak to ona jest nietykalna, jakie świństwo by nie zrobiła to premier i tak twierdzi, że tak musi być, czyli oj tam oj tam. Ona ma pewne atuty, ale ja nic nie powiedziałem.
  • ~gg
    (2013-07-10 16:11)
    A to mamy ciekawe kwiatki i muchy
  • ~obserwer_1
    (2013-07-10 16:13)
    tak to już jest na tym świecie że qu.ew ciągnie do qu.wy, atu można powiedzieć że mucha ciągnie do madonny
  • ~Tyrion Lannister
    (2013-07-10 16:13)
    Czy urzędnicy zapłacili podatek i ZUS od przekazanych im biletów?
  • ~krzysiek 1964
    (2013-07-10 16:15)
    Zapewne bilety zostały rozdane wśród dzieci z domów dziecka i emerytów.
    Brawo pani minister!!! Wybory już niedługo !!! Panie Tusk. Sami podcinacie gałąź na której siedzicie. Naprawdę społeczeństwo nie składa się tylko z moherowych beretów. Są jeszcze inni. Są jeszcze tacy którzy potrafią myśleć i analizować. I wcale nie muszą to być zwolennicy PiS-u. Jeszcze jeden taki numer i wiatr historii zdmuchnie was jak świeczkę.
  • ~w-1
    (2013-07-10 16:17)
    dorsz za 8 zł
  • ~Alek
    (2013-07-10 16:18)
    Zamiast Madonny mozna przeciez bylo sprowadzic jakies Dobre Mzimu z Kamerunu (tym razem) i dochod bylby gwarantowany a tak same straty.
  • ~t.runo
    (2013-07-10 16:26)
    A Buzek w TVN któregoś dnia mówił że PO ma spadki bo nie wdrożyło pakietu energetycznego.
  • ~uch
    (2013-07-10 16:27)
    G...o i mucha to się kojarzy.
  • ~dziemba
    (2013-07-10 16:36)
    Z innej beczki.Zwróccie uwagę : za bilety przelano forsę juz na 4 m-ce przed koncertem. Alez solidny platnik stachanowiec. Niestety nie dotyczy to wykonawców stadionu, którym rzad wisi do dzisiaj wiel milionów złotych a wiele firm juz zbankrutowało.
  • ~tanie państwo
    (2013-07-10 16:37)
    403 zł średnio za bilet. no to sobie zaszaleli krewni i znajomi (bo nawet POd rządami kaczora donalda i niekompetentnej muchy chyba nie zatrudnili aż tylu urzędasów w ministerstwie sportu? z drugiej strony "by żyło się lepiej" PeOfilom, więc wszystko możliwe:/