Gowin kontra Komorowski? Nałęcz: Każdemu wolno marzyć

| Aktualizacja:

Jarosław Gowin może stanąć w wyborcze szranki z obecnym prezydentem w 2015 roku? O tym przekonany jest Andrzej Biernat z PO. Ale prof. Tomasz Nałęcz, doradca prezydenta mówi dziennik.pl wprost: "Jak znam kompetencje polityczne i intelektualne Gowina, to nie sądzę, by przypisywanie mu takich planów miało sens".

wróć do artykułu
  • ~Religiusz
    (2013-08-26 20:26)
    Gowin na prymasa!
  • ~sasiad
    (2013-08-26 19:42)
    Czerwony zabral glos ,obronca zaprzyjaznionego kolesia Komorowskiego.
    Komorowski ma 30 hektarow posiadlosci ,palacyki,wiec dobrze im sie doi ,razem z Tuskiem nas POLAKOW.Dlatego tak boia sie o swoje stolki ,no bo za co te ich majatki utrzymac?
  • ~Tadek
    (2013-08-26 18:00)
    Pan Nałęcz, profesor a nie odróżnia pojęcia "kompetencje" od pojęcia "kwalifikacje".
    WSTYD!!!
  • ~Jasiek
    (2013-08-26 18:05)
    Ato ci dopiero numer-dawno się tak nie uśmiałem.On jedynie może poslużyć jako klęcznik dla ojca Tadeusza.
  • ~doludu
    (2013-08-26 18:14)
    Proszę nie przywołujcie postaci Nałęcza - dostaję torsji na jego widok
  • ~prawda
    (2013-08-26 20:43)
    ten sie smieje kto jest ostatni.Ale Gowin bylby bardziej kompetentny bez doradztwaNalecza Nam trzeba do rzadzenia ludzi pokroju Gowina Kaczynskiego zeby zylo sie lepiej obywatelom nie oligarchom i rzadzacym.
  • ~zefir
    (2013-08-26 18:18)
    Zalecam popieranie koncepcji startu pana Gowina w najbliższych wyborach prezydenta Polski.Pan Gowin jest zrównoważonym politykiem,nie jest uwikłany w układach,jest człowiekiem potrafiącym bronić argumentacją swoich poglądów,nie jest tchórzem,myśli propaństwowo.Jego kandydowanie na prezydenta kraju może,ale nie musi skłonić obecnego premiera i prezydenta do podjęcia rzeczywistej pracy dla dobra nas wszystkich,zamiast dotychczasowego udawania.Pan Gowin jest chyba jedynym liczącym się politykiem,który potrafi rozmawiać z głównymi partiami politycznymi..
  • ~ole
    (2013-08-26 18:32)
    Ja mam marzenie, że Nałęcz ląduje kiedyś w pierdlu na długie lata. Zamykają go w celi z Biedroniem i Grodzką...
  • ~greta
    (2013-08-26 18:49)
    Wspaniala kandydatura. Intelektualnie i wizualnie!
  • ~krajanka
    (2013-08-26 18:51)
    Na blazna Nalecza juz trudno patrzec a jeszcze trudniej go sluchac.
  • ~Sonia
    (2013-08-26 18:54)
    nałęcz to komunistyczny czerwony,spasiony wieprz.
  • ~POdode
    (2013-08-26 18:56)
    Miernota Nałęcz tow. z PZPR ma czelność oceniać intelektualne walory innych. W ramach POsługiwania Komorowskiemu wali usłużnymi POchwałami typu "prezydent Komorowski to doskonały historyk". Tak mówi o facecie, któremu pracę magisterską pisał teść o powiązaniach PZPR-owskich w 11 dni (BK sam o tym oPOwiadał studentom - jako prezydent równiacha) Chlapiący bez refleksji "dykteryjki" i byle co Komorowski to wg tow.Nałęcza intelektualista.
  • ~ab
    (2013-08-26 19:02)
    Nalecz!Jak nie ma sie nic do powiedzenie!To zamilcz wasc!
  • ~rono
    (2013-08-26 19:31)
    Ja bym nie przesadzal z "sila"obecnego prezydenta,jesli odrzucimy medialna oslone jaka daje "pierwszemu"tvn,tvp,inne media a dobiora sie do niego rzeczowi dziennikarze to wiele z tego majestatu nie zostanie !! Aco do tego profesora to smiem przypomniec ze czekamy na biala ksiege ulaskawien przez wszystkich prezydentow po 90 r! ! !>Publicznie zlozyles czlowieku obietnice wiec miej HONOR jezeli wiesz co to znaczy
  • ~hoc
    (2013-08-26 20:13)
    Brawo panie Gowin ,życzę Ci rezydentury w kraju,nareszcie byłby ktoś mądry, kompetentny nie to co teraz .Dość już Komorowskiego i Tuska z całą Platformą Obłudy.Pitera nawiedzona ,Niesiołowski obłąkany od nienawiści,kidawa,staruszka Katarasińska, i td.
  • ~polka
    (2013-08-26 17:30)
    Jeden i drugi nic nie wart dla POLSKi mAmy tylu wspanialych Profesorow madrych oddanych Patriotow Polsce ---po co wchodzic drugi raz do blota ...
  • ~rudzielec
    (2013-08-26 19:51)
    nalecz , a kto to jest? jaki karierowicz pewnie
  • ~ja ja
    (2013-08-26 20:04)
    Tow.Nałęcz też bardzo marzył by zostać preziem, ale zobaczył, że w sondażach ma 0% poparcia, to zrezygnował z marzeń, a swoje głosy ( przypominam 0%) oddał "wspaniałomyślnie" Donkowi. Dziś jest POd żyrandolem i po cichu marzy, że to on jest głową państwa, a nie ten miernota BK , co nie przeszkadza mu fałszywie do BK się mizdrzyć i go hałaśliwie wychwalać
  • ~cogito
    (2013-08-26 20:26)
    Gowin - w przeciwieństwie do jego opluwaczy - ma prawdziwą klasę. Jako prezydent byłby prawdziwą ulgą dla zdegustowanych, zmęczonych polityką i skołatanych, Polaków.
  • ~Bolo
    (2013-08-26 20:33)
    Lichy doradco zamknij sie, doradzaj twemu pupilowi.