Kopacz sprawdzała, czy można zamknąć zespół smoleński? Macierewicz oburzony

| Aktualizacja:

Niszczenie demokracji i praw obywatelskich, powrót do metod Jaruzelskiego - poseł Antoni Macierewicz nie przebiera w słowach, komentując konsultacje marszałek Sejmu Ewy Kopacz z prawnikami w sprawie zakresu działań zespołów parlamentarnych. Takich właśnie jak zespół Macierewicza.

wróć do artykułu
  • ~seryjny samo..........
    (2013-10-28 19:46)
    alez pani ministo i marszalkini czekam na przelew i doroboty
  • ~jkk
    (2013-10-28 19:48)
    a ile NAS podatników ten bajzel ANTKA kosztuje tego nikt nie może czy nie chce powiedzieć?
  • ~menel
    (2013-10-28 19:50)
    Kolejny przegrany oszołom zdecydowany wróg polskości agent knesetu !!!
  • ~Franek Dolas
    (2013-10-28 19:52)
    HA,HA,HA ...

    GEN. JARUZELSKI przy działaczach PiS to niegroźny baranek był.
  • ~Koroner
    (2013-10-28 19:52)
    Ależ Maciarewicz nie ma racji! Państwo polskie nie jest zainteresowane wyjaśnieniem tej katastrofy. Na czele komisji rosyjskiej stanął ich ówczesny premier a po naszej stronie pośledni urzędnik, to jasny, międzynarodowy sygnał.
  • ~radny
    (2013-10-28 19:56)
    Antoni,
    Daj już spokój.
    W wierzbę "Ciszewskiego" nikt nie wierzy.
    Nawet twoi koledzy, i z klubu parlamentarnego, i z terenu.
    Kompromitujesz chłopie i siebie, i partię.
    Jak dalej będziesz próbował oczadzać takimi bredniami to my nigdy żadnych wyborów nie wygramy.
  • ~ZOOland
    (2013-10-28 19:57)
    Marszałek Sejmu Ewy Kopacz to mierny polityk..
  • ~obywatel
    (2013-10-28 20:00)
    gdzie są czarne skrzynki? gdzie wrak samolotu?
  • ~obywatel
    (2013-10-28 20:01)
    na ile to metrów przekopano rejon katastrofy zdaniem niejakiej kopacz?
  • ~OBSERWATOR
    (2013-10-28 20:04)
    NIECH ANTEK DZIAŁA DALEJ
    Z RESZTĄ WIZJONERÓW I WRÓŻBITÓW..

    TO PIS OBUDZI SIĘ Z GŁOWĄ W NOCNIKU
    PO WYBORACH

    I ZNÓW BĘDZIE ŻE WYBORY Z FAŁSZOWANE

    ARTYMOWICZ DO TV

    NIGDY WIĘCEJ X NA PIS...
  • ~ZB
    (2013-10-28 20:06)
    Ten facet jest po prostu chory.Dawniej sie takich ukrywalo, bo wstyd bylo przed sasiadami.
  • ~Józia
    (2013-10-28 20:08)
    Nie rozumiem dlaczego świrewicz nie występuje w Muppet Show...
  • ~WWW
    (2013-10-28 20:09)
    ten spodlony babsztyl Smoleńsk przekopał wzdłuż i w szerz na głębokość jednego metra i dopilnowała ruskich że pozamieniali trupy do innych trumien skandal tej baby na cały świat , to teraz pewnie że chce śledztwo zamknąć , razem z prezydentem i premierem to ludzie pozbawieni honoru moralności i godności zajmowanych urzędów, zniżyli się do podłych szumowin i kolaborantów PANIE MACIEREWICZ PRAWDZIWI POLACY SĄ Z WAMI ,A NIE Z SZELMAMI
  • ~Papkin
    (2013-10-28 20:16)
    Kazdy psychiatra po obejrzeniu tego zdjecia bez kontaktu osobistego , skieruja pana Macierowicza do Tworek ...
  • ~Tofik
    (2013-10-28 20:16)
    Sfałszowany sondaż Kraśki to raz dwa był na portalu Dziennika, dlaczego Axel Springer nie POdał dzisiejszego sondażu dla TVN? Boicie się że blamaż Axela za szybko się POjawi?
  • ~Robnad
    (2013-10-28 20:16)
    wiecie jełopy POkemońskie co to była osławiona komisja Burdenki?
    POwinniście wiedzieć kacapskie wypierdki, a jak nie to POpytajcie starszych w domu. przy okazji, kto to był Łysenko.
    otóż ta komisja, POwołana przez wielkiego znawcę wszystkiego Tuska, sorry, Stalina, "metodami naukowymi" zbadała odkryte przez Niemców groby zamordowanych Polaków w Katyniu, i uznała winnymi "odkrywcó".
    wieść ta poszła w świat, i krąży do dziś, bo niektóre koła związane z Putinem znowu uważają to za prawdę
    nasza komisja towarzysza Laska jest jednak o niebo "bardziej naukowa", gdyż nic nie badając, nie będąc na miejscu, od razu zgodziła się w całej rozciągłości z raportem KGB-FSB gienierał Anodiny.

    czujecie wyskrobki kacapskie bluesa, he, he, he.
  • ~Tofik
    (2013-10-28 20:18)
    re~Papkin2013-10-28 20:16
    Coś ci się POje.bało, to Ryży znajduje się POd całodobowym nadzorem nadpremiera Ostachowicza, z zawodu sanitariusza dla osób psychicznie chorych.
  • ~Bialorusin
    (2013-10-28 20:25)
    Nie lubię bvć wulgarny ,ale tym razem będę. Dlaczego ty chory psychicznie lumpie Macierewicz obrażasz pana Jaruzelskiego. Nikt nie ma zamiaru rozwiązywać Twojego zespołu. Debata nad zmianą w przyszłej kadencji nie jest zmianą tego regulaminu. Ponimajesz.
  • ~Taaka prawda
    (2013-10-28 20:29)
    re Tofik2013-10-28 06:33

    re~christ2013-10-28 04:36
    Coś ci się znowu POpieprzyło i to zdrowo, w Warszawskim referendum było 95-5, przy frekwencji 27%, maksymalna frekwencja referendalna w Polsce wynosi ok.32%. Czyli zwycięstwo nad PZPO było miażdżące. I nie POmogą tu sondaże mobilizujące dla lemingów, bo są zakłamane jak Kraśko czy Tusk.
    ---
    to chyba się tobie popieprzyło
    95% z 27% glosujących a jak wiemy głosować poszli ci co byli PRZECIW Gronkiewicz .Ci się zmobilizowali .
    Jaka byłaby frekwencja jakby wszyscy poszli nie wiemy .
    W 2010 Frekwencja 48,37%
    Gronkiewicz-Waltz Hanna Beata, 53.67%
  • ~Dama Pik
    (2013-10-28 20:32)
    re ~Robnad2013-10-28 20:16

    no nie ,ty nie brniesz w durnotę.

Może zainteresować Cię też: