Premier Donald Tusk wciąż nie zdecydował czy przyjmie sprawozdanie Prokuratora Generalnego. I zdaniem Stefana Niesiołowskiego szef rządu nie powinien takiego dokumentu przyjąć, bo jego zdaniem lista błędów prokuratury jest długa.

Poprzez Smoleńsk...

Trotylu nie było, ale jednak trzeba badać dalej. To coś nieprawdopodobnego. 

Sprawę immunitetu Antoniego Macierewicza...(chodzi o uchylenie immunitetu w związku ze śledztwem dotyczącym uchybień lub przekroczenia uprawnień przy tworzeniu raportu WSI)..

Ciągnie się już pół roku. 

Po "aferę zegarkową" ze Sławomirem Nowakiem w roli głównej...

Prokuratura zachowuje się dziwacznie. - Nowak tego nie wpisał (do oświadczenie majątkowego dop.red), suma nie była zawrotna, a rozpętuje się wojnę na pół Polski.

Stefan Niesiołowski w programie "Jeden na Jeden" przekonywał także, że Jerzy Buzek się myli, bo rząd ma rację w sprawie OFE. Poseł skomentował doniesienia o tym, że w najbliższych wyborach do europarlamentu Buzek wcale nie musi startować z listy PO.

Gdyby premier Buzek wystartował do Europarlamentu z listy Gowina to byłoby to bardzo nieprzyjemne. Gdyby coś takiego powiedział, to byłoby szalone - skwitował Niesiołowski. 

Poseł odniósł się też do kontrowersji wokół listu wiceministra obrony narodowej gen. Skrzypczaka: Dla mnie ta nagonka świadczy o tym, że gen. Skrzypczak to porządny człowiek.

Niesiołowski stwierdził także, że popiera decyzję o zmianie nazwy mostu Lecha Kaczyńskiego w Bydgoszczy na Most Uniwersytecki, bo zdaniem posła Kaczyński to był bardzo zły prezydent. 

Poseł Platformy odnióśł się także do słów żony premiera, która w "Kropce nad i" wyznała, że Donald Tusk płacze na "Królu Lwie". Okazuje się, że Stefan Niesiołowski też się wzrusza i potrafi uronić łzę, ale oglądając film "Titanic".

Posłowi wilgotnieją oczy podczas jednej z końcowych scen... właśnie tej. Kiedy to uratowana z katastrofy Titanica Rose DeWitt Bukater  (Kate Winslet) pytana jest po przybyciu do Nowego Jorku o imię i nazwisko. Podaje wtedy, że nazywa się Rose Dawson. To nazwisko należało do Jacka Dawsona ( Leonardo diCaprio)...

http://youtu.be/d9uDN4z-zmU