Szef rządu podkreśla, że powodem odejścia Krzysztofa Chlebusa nie jest konflikt z przełożonym, ale "nowe cele zawodowe". To jest rezygnacja na prośbę samego zainteresowanego, podkreślił premier.
Reklama
Premier dodał, że praca w Ministerstwie Zdrowia ma swoją specyfikę. Szczególnie lekarze z dorobkiem, nie zawsze są w stanie realizować się zawodowo i po jakimś czasie chcą wrócić do zawodu. - Ja to rozumiem - podkreślił szef rządu.
Pierwszy o dymisji wiceministra poinformował "Dziennik Gazeta Prawna". Według dziennikarzy tej gazety, powodem odejścia Krzysztofa Chlebusa była wcześniejsza dymisja Agnieszki Pachciarz, szefowej NFZ.
Komentarze (47)
Pokaż:
NajnowszePopularneNajstarszeBĘDĄ MU PLUĆ W GĘBĘ, TO BĘDZIE BREDZIŁ ZE DESZCZ PADA
WREDNA - ZAŁGANA GNIDA
na pewno. taka Kopaczowa ze Skaryszewa. jak rozłożyła ZOZ w pobliskim Szydłowcu, zaraz zapisała się do Parady Oszustów, i dalej POszło jak z płatka, he, he, he.
żenująca formacja oPOrtunistów.
to wazne
Prostytutka z kolegami szantażowała posła, "polityka kościelnego". Jest akt oskarżenia
To typowe dla prawicowych oszołomów. Głośno krzyczą że to niemoralne a sami po cichu korzystają i jeszcze bydlak nie chce płacić. Ujawnijcie jego nazwisko bo to dziewczyna jest pokrzywdzona i naród,że musimy takiego gościa z wyskakującym penisem utrzymywać
Ten poseł to niezły sk..yn. Nie zapłacić za usługę dwóch stówek. Co to ma być działalność non-profit ? Jemu też bym odebrał dietę poselską za cały rok bo rucha swych wyborców bez mydła.
JAK SWIETNIE RZADZI TUSK!!!
SMOLENSKA SEKTE SLUGUSOW MOSKWY
ci zdrajcy i lajdacy zycza Polsce jak najgorzej, chca na kolanach sluzyc Putninowi
Polacy są dobrzy w... narzekaniu i zapewne dlatego nie zauważamy, że w czasie jednego pokolenia z zacofanego komunistycznego kraju staliśmy się szóstą gospodarką Unii Europejskiej i 21. gospodarką na świecie. W 1995 roku nasz PKB w przeliczeniu na jednego mieszkańca wynosił 43 proc. średniej krajów Unii, w 2000 – 48 proc., a w 2011 – już 64 proc. Rok później zajęliśmy trzecie miejsce na kontynencie pod względem wzrostu produkcji przemysłowej. W 2013 r. zanotowaliśmy najwyższą w historii nadwyżkę w obrotach towarowych z zagranicą. Z okazji nowego roku przypominamy niektóre polskie osiągnięcia odnotowane podczas ostatnich 12 miesięcy.