Ksiądz Sowa o posłance Pawłowicz: Jej język nie przystoi kobiecie

Ksiądz Kazimierz Sowa uważa, że telewizje nie powinny pokazywać posłanki Pawłowicz przed 23. Ostro krytykuje też księdza Dariusza Oko i posłów prawicy, walczących z "ateizacją".

wróć do artykułu
  • ~WAW
    (2015-09-30 21:34)
    Ksiądz? Kazimierz Sowa. Na stronie Krakchemia S. A. nic nie pisze, że ten pan to ksiądz.
    Kazimierz Sowa - Sekretarz Rady Nadzorczej
    Ciekawe też, co łączy facia mającego zbyt dużą czapką albo głową zbyt małą.
    Marian Janicki - Sekretarz Rady Nadzorczej
    Ten to chociaż przyznaje się że robił za "generała"
  • ~Jam
    (2015-09-30 20:31)
    Nie można przechodzić obojętnie obok deformowania natury. Św. Jan Paweł II powiedział: "Pobłażliwość nie ma nic wspólnego z miłością"
    Wypowiedź ks. K.Sowy wyraźnie wpisuje się w nurt POprawności politycznej.
  • ~kik
    (2015-09-30 07:57)
    ma facjate jak dupe.
  • ~parafia
    (2015-09-30 07:38)
    Panie Sowa prosimy nie uzywać tytułu ks. lecz celebryta po w TVJEN
  • ~polano
    (2014-05-11 04:19)
    Ludzie, i Wy klękacie i spowiadacie się, takiemu tłuściochowi ??? Toż to, żywa g o l o n k a !!! To wieprzek !!! Gdzie Wasza DUMA i HONOR ??? Wstyd i OBRZYDZENIE !!!
  • ~bolanda
    (2014-05-11 04:01)
    Ty g ł u p i klecho, Ona jest ODWAŻNA a ty, p i e r d z ą c y m tchórzem kościelnym !!! Mordę masz, jak d_pa u świni - wzbudzasz OBRZYDZENIE !!!
  • ~livia
    (2014-05-10 18:20)
    kobiecie nie "przystoi" prostota i wulgarność?? a księżom "przystoi" wtrącać się do polityki i dzieci gwałcić??
  • ~livia
    (2014-05-10 18:19)
    bo co?? Pawłowicz mówi prawdę, może taka forma dotrze do ludzi..
  • ~mnpol
    (2014-05-09 15:07)
    to jakas osoba zyjaca sobie na koszt kosciola --traktujaca jako zawod Bo powolanie to chyba od diabla -z takimi pogladami -MONY MONY MONY temu sluzy
  • ~Bolek
    (2014-05-09 09:57)
    Sowa dostał gębę jak tatar dupę widać dobrze go ubeki karmią
  • ~SŁOŃ
    (2014-05-09 05:43)
    Załóż Sowa swój Kościół, weż do pomocy Lemańskiego , może Pieronka , a ministrantami będą Kużniar i Michnik
  • ~parafia
    (2014-05-08 19:25)
    Panie Sowa pana język nie jest gorszy od Pani Pawłowicz! Zapomniał pan jak przepraszał mohery???
  • ~filipe
    (2014-04-22 11:55)
    Ksiondz sowa od stołu i telewizyjnego studio oderwac się nie może,potrzebuje rehabilitacji i dobrego psychologa.
  • ~ksadz sowa do poety shizo
    (2014-04-22 00:14)
    to ze mamy detego pajaca z regionu kaszubskiego, to jest wina Kaczynskiego
  • ~katol
    (2014-04-20 22:44)
    Czy jej jezyk przystoi mezczyznie? Znaczy mezczyznie wolno pluc i przeklinac?
    Znaczy katolik= muzulmanin?
    Poplatanie z pomieszaniem. Wniosek- co przystoi mezczyznie nie przystoi kobiecie.

    Polskie kobiety- prosze zawiazac glowe szmata i chodzic 3 kroki za mezczyznami!!!
  • ~POLAK
    (2014-04-19 22:01)
    TY BRUDZIE NARODU po. PĘKA OD SYFU I SMRODU!!! FUJ FUJ
  • ~POLAK
    (2014-04-19 21:56)
    PANIE SOWA NIE BĄDZPAN SROKA I NIE POWTARZAJ PAN PIERDUŁ PO CZAROWNICY OLEJNIK!!!
  • ~B,MINISTRANT.
    (2014-04-06 23:03)
    Jak katole walczą z ateizmem?Nie przykładem własnego godnego życia, nie słuszną krytyką patologii występującej w krk, LECZ ZA POMOCĄ SĄDÓW I CZĘSTO KŁAMSTW I OSZCZERSTW.DEKALOG JEST CHYBA IM NIE ZNANY.
    TAK BYŁO OD WIEKÓW.KOŚCIÓŁ ZAPRZĘGAŁ WŁADZE ŚWIECKIE DO ZWALCZANIA LUDZI I PRAWD NIE WYGODNYCH KRK.TAK WIĘC WALKA SIŁĄ ,NIE DOBRYM PRZYKŁADEM POZOSTAŁA.













    '
  • ~jws
    (2014-04-06 22:39)
    To ze premier Tusk nie chodzi na pielgrzymki do Częstochowy,to też wina Tuska
    To, że Owsiak też tam nie bywa i na tacę nie daje, to też wina Tuska
    To, że dwóch nieudaczników urodziło się z jednego jajka, to też wina Tuska.
    To, że jedno jajo to za mało aby wzwód mógł mieć Jaro, to też wina Tuska.
















    '
  • ~jws
    (2014-04-06 22:20)
    GDYBY WIELU BISKUPÓW I KSIĘŻY BYŁO TAK MĄDRYCH I UCZCIWYCH JAK KSIĄDZ SOWA W OCENACH ZJAWISK SPOŁECZNYCH ORAZ OSÓB, NIBY BRONIĄCYCH KOŚCIOŁA,TO NIE ODSZEDŁBYM OD NIEGO, WRAZ Z RODZINĄ.
    SZKODA BYŁOBY ABY NAŁOŻONO MU KAGANIEC, JAK INNYM, RÓWNIEŻ MĄDRYM DUCHOWNYM, CO PRZYNOSI WSTYD I KRYTYKĘ I NIECHĘĆ DO KRK. Jest ksiądz Kazimierz Sowa godzien szacunku. Ordynarna krytyka pochodzi od osób nazywanych ,,katolami" lub ,,katolickimi talibami".Do nich należą ci, co nigdy nie mieli w ręku Pisma Św . CI czynią Kościołowi największe szkody, obok fałszywego ,,proroka " T, Rydzyka.








    '