Drogie zakupy ministra. Tabliczka z nazwiskiem za tysiące złotych

Bycie ministrem zobowiązuje. Minister nie może sobie kupić zwykłej tabliczki z imieniem i nazwiskiem, bo co to byłby wtedy za urzędnik? Nic więc dziwnego, że Marek Sawicki rozpoczął swe nowe rządy od zakupu niezwykle drogiej tabliczki.

wróć do artykułu
  • ~czyste struktury jak łza
    (2014-04-24 09:43)
    WPUŚĆ CHŁOPA DO BIURA A ATRAMENT WYPIJE!
  • ~pisowski pisowiec
    (2014-04-24 09:57)
    PO i PSL u koryta. ZOO.
  • ~kil
    (2014-04-24 10:09)
    zostaje taki prostak ministrem to bije do lba takiemu i zamawia tabliczke za tysiace.
  • ~chłopka z PSL-u
    (2014-04-24 10:41)
    nie wiem co myśleć na temat wybryku dr. Marka Sawickiego, bo nie wypowiedział się jeszcze najprzystojniejszy z naszych posłów Eugeniusz Kłopotek
  • ~heliot
    (2014-04-24 10:49)
    ,,biada,oj biada, jak się zrobi pan z dziada,, takie stare przysłowie !
  • ~Drzazga 101
    (2014-04-24 10:52)
    O Matko, wiadomo powszechnie, że PUSTOSTANY zwykle mają ozdobne wejścia, a konsternacja następuje po otwarciu drzwi i wejściu do środka.
    Hej !-
  • ~cyco
    (2014-04-24 11:01)
    Cicho chamy, zamknąć gęby bo pany u władzy. PO nich zostanie jeno smród i gnój!!!
  • ~antypsl
    (2014-04-24 11:16)
    zielone świnie zawsze na stanowisku, a pólTusk liże im żopy by trwać jak ten kleszy sługa. precz z zielonymi świniami i pólRTuskiem
  • ~teraz może
    (2014-04-24 11:30)
    ryży padalec oficjalnie wziął świnię pod ochronę...
  • ~POdode
    (2014-04-24 12:05)
    Ten POlytik spasł się strasznie.
  • ~hej
    (2014-04-24 12:17)
    KARTOFEL to jego specjalizacja po studiach, A BURAK TO JEGO POCHODZENIE i wszystko jasne.
  • ~Każda okazja jest dobra
    (2014-04-24 12:23)
    2,6 tysiąca złotych. Nie byłoby w tym nic zdrożnego, gdyby nie drobny szczegół - podobne wizytówki można już dostać za kilkadziesiąt złotych.

    Każda okazja jest dobra aby się nakraść na państwowym. Skończy się urzędowanie i na kuroniówce będzie można przejadać , to ci się nakradło. Ponadto chłopy z PSL już tak mają.
  • ~Mariola
    (2014-04-24 12:43)
    Resort tłumaczy "Rzeczpospolitej", że zakup został zrealizowany na podstawie zapytania o cenę i wniosku o udzielenie zamówienia, do którego nie stosuje się przepisów ustawy prawo zamówień publicznych. Do tego rzeczniczka ministerstwa nie chce zdradzić z czego jest tabliczka i dlaczego kosztuje dużo więcej, niż te, dostępne na rynku.

    Gazeta przypomina, że to nie pierwsze takie wydatki Marka Sawickiego. Gdy był w rządzie po raz pierwszy, wydał 25 tysięcy na sponsorowany wywiad z samym sobą w jednej z kobiecych kolorówek.

    I ten pospolity ministerek zapowiadał walkę z nepotyzmem...tfuuu
    Zgodnie z prawem, które sami stanowią...obłuda
    Tanie państwo tuska!!!
    Wszędzie obłuda i złodziejstwo!!!
    Precz z tym rządem!!!
  • ~BeSL
    (2014-04-24 13:32)
    to ja już chyba wolę strażaka Pawlaka. A Tusk niechby o tę tabliczkę zapytał.
    Czym prędzej , tym lepiej . A słoma z butów nie wystaje ? A o embargu na warzywa i owoce co już zapewne nie długo nastąpi to O n nic wcale nie wie. !
  • ~kilot
    (2014-04-24 17:08)
    ja mu zrobie taka tabliczke za 1 zl z kartki papieru i napisze minister od obornika
  • ~Are..
    (2014-04-24 18:19)
    Panie Ministrze niech Pan zapyta się Pana Wojciecha Wojtyrę oraz Pana Pawła Wołoszyna, którzy nakazali Panu Arciszewskiemu na zakup tego nabytku. Wszyscy są zadowoleni, tylko Pan Panie Ministrze o niczym nie wie. Gratulacje za sprawne kierowanie Urzędem za pieniądze podatników. Za zdrowie Wasze w gardło nasze.
  • ~Are..
    (2014-04-24 18:41)
    Otrząśnij się Drogi Ministrze, robisz porządki, to rób to dokładnie tak jak w kwietniu 2012 r..Jesteś skończonym, łysym frajerem, to kto wreszcie tym Ministerstwem kieruje, czy to Pan Dyrektor Średnicki, czy Pan Dyrektor Wołoszyn - przekrętasy niemiłosierne. Człowieku czy Ty rozum postradałeś. Jak długo będzie Pan Minister tolerował TO BADZIEWIE. To te osoby które wsadzą Pana Ministra na KONIA, myślę, że TROJAŃSKIEGO. Pozdrowienia z Hiszpanii. Arek $ Irek