Prokuratura sprawdza Korwin-Mikkego. Namawiał do gwałtu i propagował pedofilię?

Występ Janusza Korwin-Mikkego w "Kropce nad i" Moniki Olejnik odbił się szerokim echem przed wyborami europejskimi. Teraz sprawie przygląda się prokuratura. Jak donosi tvn24.pl, wszczęte zostało śledztwo, ale dotyczy ono nie tylko słów na temat gwałtu, ale również wypowiedzi na temat pedofilii.

wróć do artykułu
  • ~starzec
    (2014-05-27 11:45)
    Jak widzę kroi się nowe referendum z pytaniem: Czy mężowie (oni) gwałcą swoje żony (one)?
  • ~starzec
    (2014-05-27 11:48)
    Zapomniałem dodać, ze jest teoretycznie taka opcja , że ONE gwałcą ICH. Na to zwróciła uwagę moja żona.
  • ~slowianka
    (2014-05-27 11:49)
    Idioci ...
  • ~TVN bez prądu.
    (2014-05-27 11:55)
    Jak wyłączą prąd w siedzibie TVN skończy się ujadanie.
  • ~SYLVEK
    (2014-05-27 12:11)
    Polowanie na czarownice -Zemsta PO
  • ~czak
    (2014-05-27 12:14)
    UBECKIE DYNASTIE pokazują swoje wyszczerbione kły;-))) Trzeba pamiętać, że
    cham, pajac tow. Palikot to również mściwy typ a jego czerwona ferajna to neokomuniści z PZPR, agenci i dziwadła. Polacy ich rozszyfrowali i odesłali na
    śmietnik, bo tam ich miejsce a teraz mszczą się. Żenada.
  • ~mysliwy
    (2014-05-27 12:17)
    APalikot? Jego prokuratura nie przesluchaja, ze w Radiu Zet kazal sciac glowe Kaczynskiemu, zeby toczyla sie po ulicy. Slyszalam na wlasne uszy. No coz, Tusk boi sie Palikota, ten za duzo wie. Mozna zatem Kaczynskiego obrazac.
  • ~set
    (2014-05-27 12:18)
    "Resortowe dzieci" i dzieci komunistycznych aparatczyków w usłużnych mediach
    robią seanse nienawiści. Boją się o specjalne emerytury swych starych ;-)))?
    O ich przywileje na które tyrają za grosze młodzi Polacy?
  • ~wuj sam
    (2014-05-27 12:21)
    No jakżeby inaczej? Prokuratura zwarta i gotowa, wystarczy telefon.
  • ~demos
    (2014-05-27 12:22)
    A Zdrojewskim prokuratura tez się zajęła? Bo ma sprawę założoną przez Rybczyńskiego i ucieka przed nią do PE.
  • ~KoRWIN
    (2014-05-27 12:22)
    ten miki maus to swir, kto na niego glosowal?
  • ~WAW
    (2014-05-27 12:23)
    Ale komu on dał przyzwolenie na gwałt? Mężowi muchy?
  • ~michal
    (2014-05-27 12:24)
    Korwin chce jeszcze demokratycznie naprawić Polskę, ale jeżeli taka szansa nie będzie możliwa, to sądzę, że naród przejmie stery, mam nadzieję, ze do tego nie dojdzie.
  • ~shinjinai
    (2014-05-27 12:24)
    Boją się żeby Grodzkiej nikt nie zgwałcił!
  • ~321
    (2014-05-27 12:24)
    Jego chyba wybierali przestępcy, albo tylko, "tak dla jaj"
  • ~sab
    (2014-05-27 12:25)
    POSZLI WON!!!
    Tow. Palikot --ten cham i mściwy świr to wychowanek i marnie zakamuflowany żołnierz PO, wspierany żarliwie przez "resortowe dzieci" i dzieci komunistycznych
    aparatczyków w usłużnych mediach. Polacy powiedzieli Palikotowi i jego czerwonej ferajnie z PZPR, dziwadłom i agentom--POSZLI WON!!!
  • ~ocenzurowany ślązak
    (2014-05-27 12:28)
    Prokuratura nie zajmuje się ochroną prawną zwykłych obywateli, a bzdurną, choć wyrwaną z kontekstu wypowiedzią. To co KM mówi, co mu ślina na język przyniesie to jest prawdą, ale w tym też jest pewien sens, trzeba go tylko logicznie odczytać.
  • ~marek
    (2014-05-27 12:29)
    Wiadomo, że kobiety lubią być zdobywane, tylko te w agencji są łatwe i otwarte na propozycje. Nawet żony stawiają lekki opór, żeby mężowi nie było tak łatwo, gra wstępna to normalność i z gwałtem nie ma nic wspólnego. Lemingi mają problem, ale to jest ich problem, wiedza podobno nie boli.
  • ~hfr
    (2014-05-27 12:31)
    możecie go odmieńcy z TREPa cmoknąć w pompkę
  • ~Kuzniar matak sie wstydzi ciebie !
    (2014-05-27 12:32)
    TVN i Kuzniar zmieszani z ****** na Twicie.

    A kuzniar tak głupi ze myślał że żartujemy. Oni w tym TVN to sa już debile do kwadratu.