Kaczyński: PiS przeprowadzi audyt siedmiu lat rządów Tuska

| Aktualizacja:

Jarosław Kaczyński nie był w stanie wymienić żadnego sukcesu odchodzącego rządu i zapowiedział, że jego partia przeprowadzi audyt siedmiu lat rządów Tuska. Dymisja gabinetu została przyjęta przez prezydenta.

wróć do artykułu
 • ~taka prawda
  (2014-09-17 02:57)
  "Ktoś, kto miał dziadka w Wermachcie stawia sobie w życiu inne cele i inne ma wzorce od kogoś, kto miał dziadka w AK" - pisze Wojciech Cejrowski. 

 • ~z sieci do sieci
  (2014-09-17 02:56)
  Tuska jako premiera najlepiej ocenili zwykli ludzie.
Tusk cieszy się zaufaniem 1% ,słownie 1 procenta!!! Polaków. 
Tusk jest skończony jako polityk, Tusk jest skończony jako człowiek. Teraz uciekł tak jak ucieka tchórz-kryminalista przed prawem i sprawiedliwością. Teraz bedzie bajerował w Brukseli równych sobie ‘gigantów jenteligencji’, takich jak on obiboków i UEkanciarzy-cwaniaczków. Tam czuje sie jak ryba w wodzie. 

W sondażu na pytanie, czy by oddali życie za Kraj, większość Polaków z niedowierzaniem pytało ankietera.. za jaki kraj, za tuskowy? ..zwariował pan? 
Ten sondaż jest najlepszym miernikiem do czego Tusk doprowadził ten kraj i jakim był "premierem". 

No i na koniec - rarytas - przypomnę ocenę jaką Tuskowi wystawił jego przyjaciel z rządu, min. Sienkiewicz, mówiąc że tuskowa POlska to państwo teoretyczne, że to “CH..dupa i kamieni kupa”! 

Czyż to nie piękne!!! Tak mówi minister rządu o swoim szefie premierze .. o “Geniuszu dotkniętym przez..” no właśnie dotkniętym przez kogo? ..przez co? - moim zdaniem dotkniętym przez wrodzoną podłość.
 • ~PO to SYFILIS
  (2014-09-17 02:52)
  po co audyt? Cale PO - do Oswiecimia!
 • ~@kotas
  (2014-09-17 02:51)
  do rotas69 "Pozwoliłem sobie udostępnić " -- pelowski cwoku, spadaj do budy.Ruskiej wsioku!
 • ~rotas69
  (2014-09-13 22:43)
  Pozwoliłem sobie udostępnić tekst jednego internauty :ciekawy !Towarzyszu Jarosławie Rajmundowiczu opowiedzcie nam jak to było w latach 50-60 kiedy to Wasi rówieśnicy chodzili głodni i obdarci a banany, pomarańcze czy czekoladę znali jedynie z opowieści, a Wam towarzyszu i Waszemu klonowi niczego nie brakowało dzięki zaradności ojca wiekiego bojownika AKowca i mamusi sanitariszki i łączniczki bo taką ideologię im dorobiliście, opowiedzcie nam jak to zostaliście aktorem mimo wady wymowy (seplenienie) mimo że na castingu byli inni normalni, opowiedzcie nam towarzyszu dlaczego was wielkiego opozycjonistę i bojownika w walce z komunizmem nie chciano internować a o stanie wojennym dowiedzieliście się w kościółku, moglibyście towarzyszu opowiadać nam i opowiadać bez końca ale nie wiem czy byłoby to śmieszne czy budziłoby litość i współczucie.
 • ~gedymin
  (2014-09-12 11:22)
  Żałosny neptek którego jedyną zaletta jest ciągły blamaż
 • ~Jan Stańczyk
  (2014-09-12 08:44)
  A po co audyt .Polacy wiedzą ze jedynym sukcesem Tuska to orliki za duża kasę , aby kolesie mogli się napchać . A najdroższych stadionach i drogach nie wspominamy. od i tyle 8 lat rządów PEŁO
 • ~katon
  (2014-09-12 08:37)
  Niech prezes zrobi wcześnie audyt łajdactw swojego rządu i swoich ludzi . Cynizm i zakłamanie tego kacyka jest "porażający".
 • ~stil
  (2014-09-12 03:54)
  Z tym audytem to jeszcze ciekawsza charakterystyka Kaczyńskiego.
  JEDEN Z NAJGORSZYCH PREMIERÓW III RP O NIEWIELKIM STAŻU NA TYM STANOWISKU będzie recenzował jednego z dwóch najwybitniejszych premierów po 1989 roku.

  Aby Kaczyński do końca się nie kompromitował, proponuję mu do tego audytu załączyć artykuły z fachowych pism „The Economist”, „Wall Street Journal” i innych.

  Ale prezes PiS myśli jak wiceprezes PiS, który chce fundnąć audyt rządu Tusku w stylu raportu smoleńskiego.

  Proponuję już nazwać audyt pt. „Piekiełko polskie”, a Putin niech zamknie kurek z gazem nie na 45%, a 90, a może 100.

  Polaków rozegrać łatwo przeciw Polakom, rzucą się na siebie bez zbytniego szczucia. Zamiast wyrosnąć z krótkich spodenek, z piaskownicy, z pokurcza, to Kaczyński chce innych sprowadzić do tych wymiarów.
 • ~giga
  (2014-09-12 01:55)
  nabzdyczony kurdupel nienawidzi dobrych wiadomosci o POlsce, o sukcesach
  rzadu Tuska

  Polacy są dobrzy w... narzekaniu i zapewne dlatego nie zauważamy, że w czasie jednego pokolenia z zacofanego komunistycznego kraju STALIŚMY SIĘ SZÓSTĄ GOSPODARKĄ UNII EUROPEJSKIEJ I 21. GOSPODARKĄ NA ŚWIECIE.

  W 1995 roku nasz PKB w przeliczeniu na jednego mieszkańca wynosił 43 proc. średniej krajów Unii, w 2000 – 48 proc., a w 2011 – już 64 proc.

  Rok później zajęliśmy TRZECIE MIEJSCE NA KONTYNENCIE POD WZGLĘDEM WZROSTU PRODUKCJI PRZEMYSŁOWEJ.

  W 2013 R. ZANOTOWALIŚMY NAJWYŻSZĄ W HISTORII NADWYŻKĘ W OBROTACH TOWAROWYCH Z ZAGRANICĄ.
 • ~glina
  (2014-09-12 01:49)
  Najwyzsza pora aby panprezia razem z maciorszczykowem wsadzic do kryminalu za sluzenie Moskwie
 • ~poppers68
  (2014-09-12 01:47)
  Powiem tak…

  O Polsce i Polakach zaczyna mówić się w Europie z autentycznym szacukiem.
  Już jesteśmy 6 gospodarką Unii i Jej największym producentem żywności.
  Jak wsiadam na Heerstrasse w Berlinie to praktycznie całą trasą dwupasmową docieram do Alei Krakowskiej w Warszawie.

  Złotówka trzyma się nie najgorzej.

  Bezrobocie nie spada ( nawet w styczniu trochę poszło w górę ale spokojnie) ale nie rośnie dramatycznie.

  Przepowiadany przez Kaczyńskich ( a potem samotnego wilka – malucha) , Palikotów i innych Napieralskich szybki scenariusz grecki i hiszpański nie wypalił.
  Zarobki , fakt – niewysokie ale można śmiało naszym rodzimym „biznesmanom” podziękować ( o czym Komisja Europejska już 2 razy trąbiła polskiemu Lewiatanowi , no ale dziennikarzy ten fakt nie interesuje bo nazbyt oczywisty…).

  Otwarcia nowych 48 kilometrowych odcinków dwupasmówek to taki standard ,że nie widzimy tego nawet w TVN 24.

  PKB idzie w górę , w dobie gdy w Europie Zachodniej nadal delikatnie a i raptem wszelkie agencje ratingowe zamknęły swoje „złote usta” na temat Polski. Chyba ,że zaczynają chwalić nasz kraj ( a oni tacy chętni nie są)


  NO TAK – TO WSZYSTKO WINA TUSKA……


  Zatem, niech facet robi swoje. Ja naprawdę nie podniecam się jak redaktor Kajdanowicz w TVN kolejnymi zegarkami Nowaka albo nagraniami z LOKALNYCH wyborów PARTII ,która rządzi.

  Ma rządzić tak – jak dotychczas. Idziemy do przodu i choć jesteśmy może mniej dumni niż Węgrzy ,to przynajmniej nie mamy gołych tyłków tak jak Węgrzy a zapchane Ukraińcami galerie handlowe na Ścianie Wschodniej ( bo u nas i lepiej i taniej) i zapchane leżaki turystami polskimi od Międzyzdrojów po Korfu……I kurde, tak ma być.
 • ~panprezio
  (2014-09-12 01:45)
  Domyślam sie, ze panpreziunio bedzie bezlistosnie kasowal gdzie sie DA IŻ WG MAGAZYNU BLOOMBERG MARKETS, POLSKA ZNALAZLA SIE NA 12 MIEJSCU "RYNKOW WSCHODZĄCYCH.

  Bloomberg przewiduje, ze w latach 2013 - 2017 polski produkt krajowy brutto
  wzrosnie o 21 %. Na liscie 500 najwiekszych firm Europy Środkowo-Wschodniej dominują polskie przedsiebiorstwa.

  POLSKA JEST SZOSTYM EKSPORTEREM W UE.
  Zgodnie z opinia ANALFABETY ZYCIOWEGO I EKONOMICZNEGO PREZESSIMUSA Polska to kraj biedy wymieszanej z nędza i taka pisowska Polska ma być.

  WG NIEGO IM GORZEJ DLA POLSKI TYM JEGO ZDANIEM LEPIEJ.
 • ~590powodów
  (2014-09-11 21:37)
  Polak wstaje rano, włącza japońskie radio, wkłada amerykańskie spodnie, wietnamski podkoszulek i chińskie tenisówki, po czym z holenderskiej lodówki wyciąga niemieckie piwo. Siada przed koreańskim komputerem i w amerykańskim banku zleca internetowe zakupy w Anglii, po czym wsiada do czeskiego samochodu i jedzie do francuskiego hipermarketu na zakupy. Po uzupełnieniu lodówki o hiszpańskie owoce, belgijski ser i greckie wino wraca do domu i gotuje na rosyjskim gazie. Na koniec siada na włoskiej kanapie i ...w gazecie Michnika szuka pracy a tam ofert brak!!!???
 • ~Robnad
  (2014-09-11 21:37)
  śmiesznie będzie w tej Radzie Europy, jak po audycie zostanie wysłany list gończy za jej "prezydentem".

  P.S..
  busola akuratnie zaprowadzi go pierdla, i niekoniecznie będzie to na biegunie północnym, he, he, he.
  P.S. 2
  wystosujcie morony apel do Makreli,. by mu pensję podniosła.
  spłacenie przerąbanego BILIONA podczas 7 letniego haratania w gałę, to nie w kij dmuchał, nieprawdaż ciemnoto?
 • ~a co !
  (2014-09-11 20:04)
  Przy okazji, proponuję przeprowadzić wreszcie audyt 7 miesięcy rządów
  nadprezesa pana, co żle wyczuł koniunkturę .
 • ~Bąk Józef
  (2014-09-11 19:54)
  nareszcie mądry pomysł. Niech Polacy dowiedzą się prawdziwej prawdy o rządach PO.
 • ~Karolek z Tworek
  (2014-09-11 19:52)
  tylko on jest godzien aby zostać premierem
  nasz ukochany Świrosław Polskęzbaw Kłamczyński
 • ~januszjanusz
  (2014-09-11 19:44)
  Jedynym osiagnieciem pisu jest to ze Hofman zdradzil jakiego ma fiuta ...
 • ~wsiok
  (2014-09-11 19:38)
  Panie Jarosławie Kaczynski czy pan przeprowadził audyt swoich rzadow a tak szczerze przyjedz Pan do mnie na wies pogadamy pod jabłonkami - moge Panu podesłac fajna babke i bedzie ekologicznie i wyluzuje sie Pan - jest Pan spiety jak ten niedouczony prawnik co za Panem chodzi brak mu ogłady pomimo ze studiował we Wrocławiu moim ukochanym miescie . Pozdrawiam i zdrowia zycze i wykopaj Pan tych swoich przydupasow...