"Kolaborant" w PiS? Adam Hofman chce ścigać "kreta"

| Aktualizacja:

Adam Hofman ogłasza polowanie na polityka PiS, który "kolaboruje" z tygodnikiem "Newsweek". Po ostatnich rewelacjach, dotyczących spisku w partii, rzecznik ugrupowania chce skończyć z przeciekami.

wróć do artykułu
  • ~tak trzymac
    (2014-09-17 09:36)
    I slusznie - kreta lopata w pusty czub!!!
  • ~albert
    (2014-09-17 09:42)
    Nuskvick, to taka lisia prowokatorka.
  • ~łowca idiotów
    (2014-09-17 09:44)
    Hofmanowi coś sie popieprzyło. To nie posłowie sa od ustalania czy złamano prawo czy nie
  • ~def
    (2014-09-17 09:55)
    Ale sie bedzie dzialo ! Wodz ;;kartofel;; bedzie mial kontrkandydatow, ktorzy
    beda uznani za KRETOW ! ! !
    Ten ;;chloptas;;obraza prokurature!
    P.Seremet-wezcie sie za tego buca, wyjasnijcie przekrety w KGHM jego
    polowicy !
  • ~ja tez chce do bukseli tam gdzie donek
    (2014-09-17 10:02)
    glosowalem na pelo oszukaly mnie te chu... ide sie wyproznic
  • ~luźna wagina
    (2014-09-17 10:11)
    Tylko lustracja prezesa może pomóc.
  • ~Chwała ofiarom reżimu PiS !
    (2014-09-17 10:43)
    Hofman to upasiona świnia!
  • ~stary baca z Poronina
    (2014-09-17 10:47)
    Nie wiem dlaczego, od kilku tygodni, śni mi się co noc Pan Prezes w mundurze generała armii. Ma bardzo wiele medali...
  • ~oki
    (2014-09-17 10:53)
    Sitwa PO i PSL nawet zainstalowała kilkudziesięciu głupków na forach internetowych by stwarzać pozory że Polacy nadal ufają tym złodziejom i oszustom przy korycie,dziwi mnie tylko czemu mimo że znaleziono sztabkę złota Burego i kasę u plebana do dzis temu oszustowi nie postawili zarzutów? na co liczy prokuratura że zawsze złodzieje z PO i PSL będą bezkarni? Jak przegrają wybory to i tak trafia do pierdla?
  • ~rok2014
    (2014-09-17 10:56)
    od dawna wiadomo ze w PIS jest ktos kto donosi ,nie zajmnom sie tym zeby sciongnonc z TYFUSKA dlug ,a ten s p ie r d o l i l do brukseli nalezy wiec wyslac KOMORNIKA za kzczorem donaldem tuskiem ,ale wiadomo ze tu chodzi o jakiegos spindoktora ktury jest z lysawom wtykom
  • ~rok2014
    (2014-09-17 11:01)
    stary baca z POronina zacziognol sie sukceesem tuska ,pewnie juz bdostal stringi pani CIOPAC
  • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    (2014-09-17 11:04)
    Siedem lat NIERZĄDU PLATFORMY - Demagogia , łapownictwo , korupcja , oszustwa , afery (trudno zliczyć ile tych afer było : amber gold,finroyal,warszawska grupa inwestycyjna,hazardowa,afery w Agencjach rolnych,afery przy komputeryzacji ministerstw itd. itd. itd. ...)
    Oto atrybuty pana Tuska , który nie może udzwignąć tych afer i ZWIEWA DO BRUKSELI.
    TYKO GŁUPIEC TEGO NIE WIDZI...
  • ~aga
    (2014-09-17 11:04)
    Mieli ozorem po pijaku na lewo i prawo a potem szuka winnych.
  • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    (2014-09-17 11:05)
    Sitwa trzyma się mocno - ośmiorniczkowa mafia; PO-psuele muszą odejść .
    Im szybciej , tym lepiej dla naszej Ojczyzny.

    Emerytom brakuje na lekarstwa..., coraz częściej odchodzą od aptecznych okienek z niewykupioną receptą.

    Z TEJ PLATFORMIARSKIEJ ekipy nikt nie będzie lepszy ,bo każdy z nich taki sam, czyli arogant, bufon, cham ośmiorniczkowy, lekceważący Polaków , budujący nienawiść do patriotycznej opozycji, jeden skandal i żenada.
  • ~rok2014
    (2014-09-17 11:05)
    kosmo wez sie za scionganuie dlugow od kaczora donalda tyfuska ,a nie bedziesz p i e r d o l i l o gluPotach ,ak sciongniesz juz dlugi top wez sie za bronislawa wypluczyne
  • ~misza
    (2014-09-17 11:08)
    do kosmo
    zasrancu nie wystarczy ci i twojej rodzinie srednia krajowa 1600
    jak dostaniesz wiecej to i tak przepijesz
  • ~PO zdegenerowane złodziejsko mafijny układ kolesi
    (2014-09-17 11:08)
    Ryży kłamie nawet wtedy gdy śpi i naiwnością jest powoływanie się na jego puste słowa i obietnice. Nie miałem żadnych wątpliwości ,że tą aferę będą chcieli tak jak wszystkie inne ukryć pod dywanem.
  • ~IV RP
    (2014-09-17 11:13)
    Oto partrzy na was przyszły minister finansów ! On wie jak sciagac kase...dla siebie !
  • ~Ale bagno w tym PO!
    (2014-09-17 11:15)
    Ale bagno w tym PO!...
  • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    (2014-09-17 11:17)
    Widać ludzie lubią słuchać kłamstw i być okradani. Świadczy o tym POparcie 12% dla złodziei i KŁAMCÓW!!! TUSKAMBERGOLDÓW ;-(