Zobacz, co działo się w Sejmie. EXPOSE NA ŻYWO i KOMENTARZE

| Aktualizacja:

Ewa Kopacz uzyskała mandat zaufania od Sejmu. Za głosowało 259 posłów. Podczas expose premier złożyła wiele obietnic. Czy wszystko, co zapowiedziała, da się zrealizować w 12 miesięcy?

wróć do artykułu
  • ~tabula rasa
    (2014-10-01 06:37)
    A co ma wygłosić? Różne obiecanki.
  • ~Barti
    (2014-10-01 06:39)
    co oznacza "..wygłosi swe expose.." ?
    co to jest "swe expose" ?
  • ~pfffff.........KOMPROMITACJA !
    (2014-10-01 06:56)
    Juz mnie zbiera na mdlosci...
    .
  • ~BAJA
    (2014-10-01 06:58)
    OBIECANKI CACANKI A GŁUPIEMU RADOŚĆ
  • ~marian
    (2014-10-01 07:04)
    Co obieca? Gruszki na wierzbie.
  • ~niedobrze - oni wszyscy zadłużeni po uszy
    (2014-10-01 07:26)
    oprócz tych z PSLu. Rekordzistą jest Arłukowicz (dlatego został w rządzie?).
    Jak mogą dobrze rządzić osoby, które biorą mnóstwo kredytów i PRZEJADAJĄ je?

    Co do Kopacz - przypuszczam, że będzie przekonywująco (jak wtedy: ramię w ramię i na metr w głęboko) z emfazą w głosie - kłamać, ile wlezie. Obieca, co się da. Wierna wykonawczyni zaleceń Tuska.
  • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    (2014-10-01 07:27)
    Znowu zle ?? Wszystko to wina Tuska... ))))
    co moga powiedziec smolenskie blazny?
    nie lepiej ich spytac o majty dla oslów i zakaz kopulowania, przynajmniej byloby zabawnie!
  • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    (2014-10-01 07:28)
    PiS przez caly czas nie mówi konkretów tylko populistyczne hasla , obiecuje gruszki na wierzbie i dlatego ocenia innych wedlug swojego wizerunku.

    W ich ograniczonych mózdzkach nie miesci sie ze ktos moze mówic o realnych,wykonalnych rzeczach.
  • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    (2014-10-01 07:29)
    A kiedy kaczynski przestanie miec sraczke ze strachu jak wtedy w piaskownicy ?
    ma ból doopy i glowy.
  • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    (2014-10-01 07:30)
    Pytanie dla PIS :
    Oj Rydzyk tez korzysta ze stacji przekaznikowych KGB-FSU wywiadu Rosji .
    Zgadnij za jakie zaslugi i co robi teraz oj. Rydzyk dla Putina ?
    i dlaczego PIS na kolanach przed Rydzykiem ???
    Potrafisz myslec ?
  • ~bioni
    (2014-10-01 07:30)
    nic noego ---kazda miotla dobrze z poczatku zamiata
  • ~Miron
    (2014-10-01 07:32)
    Platformiane głupki-przed telewizory!!! Kolejna bajka z" 1000ca i jednej nocy"
  • ~hrys tussk
    (2014-10-01 07:40)
    mutant obieca a motłoch uwierzy on a to wariatka iw co wy wierzycie w hrys tuska
  • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    (2014-10-01 07:40)
    Ale sie zagotowalo u pisowców w miejscach gdzie normalni ludzie maja rozum.To sie nazywa dostac po oczach.Nikt na swiecie nie ma prawa mówic o Polsce i polakach dobrze w czasie gdy sekta biega po kosciólkach szukajac wsparcia.
    Wierze jednak w normalnych zdrowo myslacych rodaków.
    Warto przeczytac komentarze.
    Lubie jak narodowo-katolickie przyglupy dlawia sie z bezsilnej zlosci,
    bo nie sa zdolni panu Tuskowi chocby na buty napluc.

    Dzis jest ostra mobilizacja PISdzielców. Jest powód - polskezbaw dogorywa.
    ale sa tacy, niestety w tym kraju, którzy sra.ja we wlasne gniazdo
    a nazywaja siebie "prawdziwymi polakami" !!!
  • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    (2014-10-01 07:41)
    Czas pobawic sie rózancem, odmówic "zdrowaske" i isc na msze wieczorna/poranna.
    A ty w internecie, na Dzienniku ?
  • ~kuzik guzik
    (2014-10-01 07:43)
    ewka spadła z drzewka i radio ere wanka nadaje to skrzyzowanie mongoła z ufo kopac jak to łatwo po wiedziec
  • ~007
    (2014-10-01 07:52)
    Pusto głowie odczyta z kartki to co inni napisali a wszystko razem nie warte funta kłaka.
  • ~sdfg
    (2014-10-01 07:59)
    Najlepiej niech zakodują tę kolejną bujdę PO !
  • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    (2014-10-01 08:02)
    Nie chce Polski Kaczynskiego, Macierewicza, Ziemkiewicza, Sakiewicza, Bredzinskiego, Plaszczaka, latajacego bez majtek wypudrowanego Hofmana, bigota Cejrowskiego. Nie chce Polski z medialnym szambem Karnowskich, Lichockiej, Stankiewicz, z opetanym swiatem zarzadzanym przez zalganego nadwornego szamana Rydzyka, jego pozornie swieckich akolitów jak Terlikowski. Nie chce Polski z cenzura kultury opartej na szalenstwie kleru i ich popleczników, nie chce Polski gdzie wzorem profesora ma byc Pawlowicz, Krasnodebski czy nadworna papuga Staniszkis. Nie chce Polski gdzie narodowa tragedia staje sie groteska i kpina za sprawa niespelnionego brata jednej z ofiar. Nie chce Polski gdzie bandy zalosnych kiboli tluka kogos za jego kolor skóry, gdzie to co robie w swojej sypialni za zgoda dwojga doroslych ludzi ma decydowac o tym jakim jestem czlowiekiem. Gdzie powage cmentarzy zaklóca banda wyjacych klakierów a nie znajace hymnu miernoty wycieraja sobie buty slowem patriotyzm. Gdzie falszywie wmawia sie ludziom ze sa równi po czym zsyla sie ich do podziemia, in vitro, aborcji a na koniec nazywa sie ich ciemnym ludem który wszystko kupi.

    Chce Polski z normalnym otwartym prezydentem, z premierem który potrafi rozmawiac jak równy z moznymi tego swiata który nie chowa sie za plecami autystycznej Fotygi i nie opiera calej swojej polityki na obrazaniu sie na wszystkich dookola, z ministrami znajacymi sie na swoim fachu i lepiej czy gorzej wykonujacymi swoje zadania a nie wstrzymujacymi wszelkie inwestycje przez obsesje prezesa. Z wyraznym rozdzialem kosciola od panstwa, z radoscia z sukcesów moich rodaków, bez zawisci i zazdrosci dla sukcesu innych przy wlasnej niemocy
  • ~Wiesio13 kształcony przez WSI SB UB
    (2014-10-01 08:03)
    NIE ŚPISZ Q REWKO ANTYPOLSKIE ŚCIERWO ???