Socjolog krytykuje władze SLD: Dążą do wyprowadzenia sztandaru

| Aktualizacja:

Topniejący elektorat SLD potraktuje kandydaturę Magdaleny Ogórek na prezydenta jako żart - uważa socjolog dr Robert Sobiech. Dlatego też, ta decyzja władz partii może skończyć się sromotną klęską lewicy i likwidacją Sojuszu.

wróć do artykułu
  • ~kukla
    (2015-01-14 09:20)
    odwrotnie niech bedzie diabeł aby tylko pokonać komorowskiego odwróceni moga sie zwrócić kandydatka jest jak najbardziej po wazna
  • ~Obserwator
    (2015-01-14 09:21)
    Wyliniały Miller zobaczył laske i mu rozum odebrało w tym SLD sami nieudacznicy myślą ze bez tego siwego gościa nie dadzą rady jego czas się skończył
  • ~i niech się tak stanie
    (2015-01-14 09:25)
    No i dobrze, niech rządzi kościół. Ma tysiącletnie doświadczenie. Rydzyk z Dudami uszczęśliwią naród. Czy Kaczyński dalej będzie w opozycji?
  • ~P.J.J.
    (2015-01-14 09:32)
    Dobrze , ze tak sie dzieje w SLD. Mozliwe , ze w ten sposob SLD sama oczysci sie z postkomunistycznego bagazu. Niech Napieralski wyprowadzi madrych i mlodych co chca budowac , a nie tylko sie klocic jak PO -PSL z Pisem. Niech tylko nie szuka podobnych do Olejniczaka bo on mlody , ale arogancki i konfliktowy. To moze cos z tego wyjdzie , ale jak nie to nikt za nimi nie bedzie plakac. Jaka to partia , ktora szuka wspolnego jezyka np. z Ruchem Palikota ? Jedna skrajnosc z druga skrajnoscia to jak bomba atomowa. Mysle , ze SLD skonczy jak Ruch Palikota. To jest tak jak sie nie wyciaga wnioskow z innych przykrych przypadkow i nie slucha wiekszosci spoleczenstwa. Poparcie nie daja partie lecz spoleczenstwo.
  • ~nolnol
    (2015-01-14 09:47)
    Pani Ogórek ma realne szanse po konać znienawiidzonego komorowskiego jego po parcie mniej niz zero
  • ~robson
    (2015-01-14 09:53)
    A co to za przydupas jest ten Sobiech? Te FARMAZONY niech zostawi na odczycie KÓŁKA Różancowego. PIERDOŁA.
  • ~Miller jak dobry ojciec
    (2015-01-14 10:07)
    Dobrze by było, aby umieścili jej zdjęcie na karcie wyborczej. Wprowadziłoby to rozluźnienie w kabinie i dużo facetów nie wiedziałoby na kogo głosować, a kobiety z zazdrości od razu by ją skreślali. Co by było jednoznaczne z zakreśleniem jej wyboru.
  • ~zdun
    (2015-01-14 10:34)
    Pan Sobiech w roli Pytii. A to dobre...Tylko gdzie te kwalifikacje?
  • ~GoldmanSachs
    (2015-01-14 10:56)
    Na bankruta politycznego jaki jest SLD nikt już nie będzie glosowal. Miller jako premier doprowadzil do upadku rządu, a teraz partii. Czyzby V kolumna ? Przypomnijcie sobie ze on kandydowal do Lodzi z Samoobrony !!! Teraz wyprowadzi sztandar ! SLD wygralo wybory 15 lat temu i 50% prawie oddalo na te partie glosy. Jak upadl rząd po kilku skandalach i aferach , a to niektóre które znamy, partia SLD od 2004r miała z ledwością 8-10%. Wiekszego głupka jak Miller to chyba swiat nie widział a teraz ta Ogorek . ZARTY SOBIE KRETYN ROBI.
  • ~starzec
    (2015-01-14 12:54)
    Wystawienie tej ślicznotki na Prezydenta RP potwierdza tezę niejakiego H. Sienkiewicza: Polska to państwo teoretyczne, ch.j, d.pa i kamieni kupa.
    Dlaczego zatem się tego pana czepiacie?
  • ~tt
    (2015-01-14 19:33)
    Dążą do wyprowadzenia sztandaru"

    Jakiś czas temu, może z miesiąc, moż troche wcześniej.., pisałem - Miller chce iść w ślady Rakowskiego i wyprowadzić sztandar. No ale to byłem ja a nie jakiś ulubieniec mediów... Ogólnie... a niech wyprowadza i niech go tam szlag... "grabarza" do Platformy i tak nie wezmą a szkoda...