Premier Ewa Kopacz pochwaliła się sukcesami. Półrocze rządu w 10 minut...

Zrobiłam ponad połowę tego, co zamierzałam - mówi premier Ewa Kopacz. Szefowa rządu podsumowała na konferencji prasowej pół roku swych rządów. Wystąpienie trwało 10 minut. 

wróć do artykułu
  • ~po h wała
    (2015-03-31 14:53)
    pohwa sie pohwaliła sie cudami katechetami bzdetami i i hgw
  • ~wał maryyyu
    (2015-03-31 14:55)
    pan bóg ma niewidzialnego potaszka
  • ~~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    (2015-03-31 15:13)
    hahaha, atak na opozycję (z kartki) i niech się zakopie metr w głąb ten głąb. Dostaniecie w maju łomot, a potem na jesień.A POtem POłowa do pierdla
  • ~Dajcie im 12 lat rzadow bedzie jak w Rosji
    (2015-03-31 15:16)
    Normalnie jak za PRLu i PZPR z pierwszymi sekretarzami wieszczacymi kolejne sukcesy. Puste gesty puste slowa.
  • ~non
    (2015-03-31 15:48)
    Jakie sukcesy? Lewatywa nie ma zielonego pojęcia o rządzeniu państwem.
  • ~ojej
    (2015-03-31 15:54)
    Kilka sukcesów, więcej porażek, rządy dość słabe. Ale cóż, PO dawno przestałoby rządzić, gdyby nie ogromne wsparcie ze strony PiS, dokąd istnieje alternatywa jedynie miedzy tymi dwiema partiami, Platformie trudno będzie przegrać, nieudolność rządów Marcinkiewicza i Kaczyńskiego, a potem te wszystkie kompromitacje, od mniejszych i większych afer po blamaż Smoleński, trudno zapomnieć.
  • ~wzc
    (2015-03-31 16:17)
    Platfusy mają sukcesy. Jeszcze ich naród nie powiesił na latarniach!
  • ~PRL
    (2015-03-31 16:49)
    "Gdyby nie PiS, wyrobilibysmy juz 120 proc normy!" hehe
  • ~miko
    (2015-03-31 16:49)
    Po 7,5 roku mamy "pół roku rządów", wcześniej kolejne "nowe otwarcia", "drugie expose" itp. Śmieszne to, ale widać w mediach się sprzedaje
  • ~OAS..
    (2015-03-31 19:37)
    ta niedojda z gajowym kazala strzelac do gornikuf ta stara lampucera dalej niech nosi kanapki z bufetowa i fedruje w tuska portkach tylko tyle umi to scierwo.. wystarczy twojeego smrodu ladacdznico z gajowym w ruskij eeej budzie..
  • ~Harnas... z Bukowiny T....
    (2015-03-31 19:42)
    ona ta czarownica z krzywymi nogami jak ja niewstyd wciskac ciemnote tyle ubludy i klamnstfa ...
  • ~RWPEG...
    (2015-03-31 19:48)
    Jusz gorszgo SYFU JAK po i psl nibylo od 8lat..wasze miejsce jest na latarniach ...
  • ~kwaszniewski matol z komorusem.......
    (2015-03-31 19:52)
    8 lat przy korycie ale wszystko winien jest PIS oj wy szmaty z pzpr...
  • ~Psychiatra POmatołów
    (2015-03-31 20:04)
    Aż 10 minut się przechwalała nieórbstwem??? a przecież wystarczyła by 1 minuta...i to aż nadto!!!
  • ~kaczor Donald
    (2015-03-31 20:52)
    Spójrzcie na zdjęcie.To tylko garstka pasożytujących na waszych podatkach gnoi.
  • ~Tadek
    (2015-03-31 21:40)
    Kopaczka i ten cały spadek PO Rudym matole , to cymbały.
  • ~Marta
    (2015-03-31 21:43)
    W ostatnich pięciu latach na prezydenta i jego pracownikow Polacy płacą dwadzieścia milionów więcej, tak sobie hulają za nasze pieniądze.
  • ~chciałbym wiedzieć
    (2015-03-31 21:55)
    Co to za konferencja prasowa, na której dziennikarzom nie wolno było zadawać pytań?
  • ~Samo Obrona pokaze ci gdzie twoje miejsce.
    (2015-03-31 22:06)
    po psl = OO...
  • ~Wilga
    (2015-04-01 08:38)
    Takie przemówienie ,jakie sukcesy. Nie było sukcesów to i przemówienie trwało aż 10 min. To chyba rekord w powojennej Polsce.