Marek Belka nie poda się do dymisji. "Prezes NBP kontynuuje swą misję"

Prezes NBP nie zdecydował się pójść w ślady Radosława Sikorskiego i podać się do dymisji. W specjalnym komunikacie bank centralny zapowiada, że Marek Belka zostanie na stanowisku do końca kadencji.

wróć do artykułu
  • ~jaro
    (2015-06-11 12:08)
    Jaką misję? Chyba chronienia obcych banków prze opodatkowaniem?
  • ~złodziej z wiejskiej
    (2015-06-11 12:11)
    Panie Belka ty nie masz honoru za grosz!!!
  • ~socjalny
    (2015-06-11 12:12)
    Marek Belka powinien podac sie do dymisji protestujac przeciw marnowaniu m.n. jego pracy przez PO. Przez dziesiec lat rzadow PO w Polsce nastapil przyrost majatku narodowego o dwadziescia trzy procent,. Jednoczesnie juz od czterech lat rosnie w Polsce liczba Polek I Polakow, ktorzy zyja ponizej ustawowej granicy ubostwa I ponizej granicy absolutnej biedy. Te dwie grupy biednych I bardzo biednych Polek I Polakow to juz ponad jedna czwarta polskiego spoleczenstwa. Szczegolnie dramatyczna jest sytuacja polskich dzieci, bo juz co dziesiate polskie dziecko zyje ponizej granicy absolutnej biedy tzn. ze orgazizmy ponad dziesieciu procent polskich dzieci rozwijaja sie nieprawidlowo z braku bialka I witamin. To sa oficjalne dane GUS za rok 2014. Z tych danych wynika, ze polski wzrost gospodarczy nie jest dla Polek I Polakow, bo PO marnuje ten polski wzrost gospodarczy wydajac polskie pieniadze na idiotyczne inwestycje oraz na promocje gejow I teorii gender. Nie nalezy oczekiwac, ze POlski rzad premier Kopacz poda sie do dymisji, bo w Polsce jest coraz wiecej biedy. Dlatego dymisja profesora Marka Belki bylaby krokiem we wlasciwym kierunku, ktory pozwolilby Polsce jako panstwu zachowac przynajmniej minimum godnosci.
  • ~statystyk
    (2015-06-11 12:37)
    W Polsce od czterech lat wzrasta liczba osob zyjacych ponizej granicy ustawowej biedy I ponizej granicy absolutnej biedy . Obacnie te dwie grupy biednych Polakow to juz ponad jedna czwarta polskiego spoleczenstwa. W najgorszej sytuacji sa polskie dzieci, bo juz co dziesiate polskie dziecko zyje ponizej granicy biedy absolutnej, wiec z braku bialka I witamin organizmy ponad dziesieciu procent polskich dzieci sa trwale zdeformowane. Profesor Belka nie jest winny POwiekszania sie obszaru POlskiej biedy, ale powinien zaprotestowac przeciw nieudolnej POlityce obecnego rzadu III RP za pomoca swojej dymisji.
  • ~tt
    (2015-06-11 13:03)
    Możecie tłumaczyć głupszym od siebie...
    Tylko ci co nic nie POjmója uważają że Belka nie kupczył z (nie)rządem.
    Otuż kupczył.
    Panowie i panie z PO, nie wszyscy kupowali swoje dyplomy na "targowisku",
    są w tym kraju jeszcze tacy (pomimo mocnych starań Tuska), którzy chodzili do szkoły
  • ~KichawaKonska
    (2015-06-11 13:07)
    POMYSLCIE !!! GDYBY BELKA PODAL SIE DO DYMISJI, TO JESZCZE TERAZ ZA TEJ KADENCJI, POwcy MOGLIBY NA NASTEPNE 6-lat MIANOWAC SWOJEGO CZLOWIEKA !!! BELKA PODJAL BARDZO DOBRA DECYZJE, NIEZALEZNIE CZY JEST UMACZANY CZY NIE ALE DLA POLSKI JEST TO DECYZJA TERAZ DOBRA BO NIE DAJE MOZLIWOSCI TAK KLUCZOWEJ POZYCJI UPARTYJNIC W CELU TORPEDOWANIA INICJATYW PRZYSZLEGO RZADU !!!
  • ~Wikiiiiiii
    (2015-06-11 13:13)
    Trzeba świni kijem przypieprzyć po łbie by odgonić od koryta
  • ~Logiczne pytanie
    (2015-06-11 13:24)
    Belka chce udowodnić, że "ma większego chu.a" - czym chwalił się w knajpie - niż Hausner?
  • ~rok2015
    (2015-06-11 13:26)
    ladne oczy PINKNE oczy smutne usta bez usmiechu ,stoje patrzac w te resorty jakich dzieci narobily w POrty
  • ~Ewcia
    (2015-06-11 13:27)
    Ale to banda
  • ~rok2015
    (2015-06-11 13:30)
    bela bela ewi i na tuska belka spadlo tak sie skonczyla TUSKOmileriada a zostawil dlugi i sp i er d o l i l do LUMINATOW
  • ~Marek
    (2015-06-11 13:34)
    Nic tylko pozamykać drani
  • ~..................................................
    (2015-06-11 13:34)
    Telefony , telefony jaki nr masz wykręcić ...
  • ~rok2015
    (2015-06-11 13:36)
    ale za to wszystkie TELEWIZJE POstawily sobie za cel RATOWANIA rzadu pani CIOPAC ,jak sluszu tyc POlglowkow z telewizii PUBLICZNEJ i sterowalnej robiom wszystko jak Pomuc pani CIOPAC
  • ~rok2015
    (2015-06-11 13:37)
    kiedy klamca lustracyjny zdejmnie z Podatek BELKI z bankow
  • ~dla lemingow
    (2015-06-11 13:40)
    Platforma kolejny raz manipuluje

    Skomentuj 3
    Platforma kolejny raz manipuluje Premier Kopacz na wczorajszej konferencji prasowej przeprosiła „wyborców PO, którzy słuchali nagrań”. Cytat już przekształcono na przeprosiny dla wszystkich Polaków. Manipulacja PO nie zna granic
    Ewa Kopacz na wczorajszej konferencji prasowej powiedziała: "Wiem, jak wiele trudnych chwil mieli w ostatnim czasie, a może i w ciągu tego ostatniego roku, mieli wyborcy Platformy Obywatelskiej, którzy bardzo często oburzeni, poirytowani słuchali tych nagrań. Im się należą przeprosiny. I ja dzisiaj w imieniu Platformy Obywatelskiej bardzo serdecznie przepraszam".

    Jak widać, nie ma wśród adresatów słów Kopacz Polaków, jest "Wyborców Platformy Obywatelskiej".

    Niestety na oficjalnych kanałach PO oraz w mediach społecznościowych i Gazecie Wyborczej pojawiała się zmanipulowana wypowiedź Kopacz, która przeprasza nie wyborców PO, lecz „Polaków”.

    Owy przekształcony cytat zamieściła na swojej pierwszej stronie Gazeta Wyborcza. Wedle „GW” premier stwierdziła: „Tym, którzy słuchali tych nagrań (...)”.

    Manipulacja PO jest już naprawdę niestrawna!

    mm/Telewizja Republika

    11.06.2015, 11:29
    manipulacjaPlatforma ObywatelskaEwa Kopacz
  • ~kasiarz
    (2015-06-11 13:41)
    Po co się będzie poddawał, gdy kasa płynie szerokim strumieniem.
    Kasa misiu, kasa
  • ~Beata
    (2015-06-11 13:42)
    Pozbawić tych złodzieji narazie z PO-PSL MAJĄTKÓW potem SLD
  • ~Podatek Belki
    (2015-06-11 13:51)
    Jaką misję ? Okradania Polaków ?
  • ~TYPEK
    (2015-06-11 14:39)
    Poczaytajcie o EUREKO i Belce !!!
    ZŁOdZIEJ !