Prezydent-elekt symbolicznie przekazał Beacie Szydło swój "Dudabus" którym podróżował w kampanii wyborczej po Polsce. Teraz nowa liderka PiS w przemianowanym już na "Szydłobus" pojeździe będzie prowadzić kampanię swojej partii w terenie przed wyborami parlamentarnymi. Andrzej Duda stwierdził, że taka podróż to dobra okazja, by wsłuchać się w oczekiwania Polaków i lepiej zrozumieć ich potrzeby.

Reklama

Dziś Beata Szydło pojedzie do Pułtuska, Karniewa, Ostrołęki i Ostrowi Mazowieckiej. Podróż Szydłobusem będzie największą debatą z Polakami - zapowiada Beata Szydło. Jak mówiła, w Polsce szwankuje dialog polityków z Polakami. Chcę to zmienić, chcę rozmawiać z każdym - zapewniała Beata Szydło. Jej zdaniem, początkiem dobrych zmian w Polsce będzie rozmowa, słuchanie ludzi, szacunek wobec wszystkich, także tych, którzy mają inne poglądy.

PAP / Marcin Obara

W czasie prezydenckiej kampanii wyborczej Beata Szydło była szefową sztabu wyborczego Andrzeja Dudy. W sobotę PiS wskazał ją na kandydata na szefową rządu w przypadku wygrania wyborów przez opozycję.

ZOBACZ TAKŻE: Beata Szydło: Nie boję się Jarosława Kaczyńskiego>>>

Reklama