Premier Szydło odpowiada na list 9-letniej Julii. Dziewczynka napisała ws. programu Rodzina 500+

| Aktualizacja:

Premier Beata Szydło odpowiada 9-letniej Julii. Dziewczynka skierowała list do szefowej rządu, w którym wyraziła swoje wątpliwości dotyczące programu Rodzina 500+.

wróć do artykułu
  • ~magda sz-n
    (2016-01-20 16:01)
    Ciekawa jestem tej wizyty, okaze sie czy to faktycznie dziecko bylo inicjatorem listu.
  • ~P R o p h e t
    (2016-01-20 16:08)
    A co bedzie, jezeli Julią okaże się brodaty 50 letni redaktor z Wyborczej ....? Redaktor ogoli się i ubierze sukienkę ;)
  • ~Bożena So
    (2016-01-20 16:13)
    teraz wiem na pewno, że pani Szydło jest bardzo inteligentna - w przeciwieństwie do pana rzecznika, który myślał, że poruszy Polskę głupawym listem wymyślonym przez opozycje. Fajnie będzie , jak rozmowe pani Szydło pokażą na wizji z tą małą geniuszką. Będą jaja.
  • ~@@@@@@@@@@@
    (2016-01-20 16:17)
    A Julią pewnie okaże się Rysio Petru.
  • ~z
    (2016-01-20 16:18)
    to już nie ogarniam . 500 zł ma być przyznane na dziecko czy całą rodzinę ? czyli i na rodziców i pierwsze dziecko ? to ile zostanie temu drugiemu ? czyli nadal będzie chodziło w podartych majtkach po tym starszym . jak dobrze , że ta Julka - obojętne czy ona jest czy nie - ten list napisała .
  • ~kto ci to doradził
    (2016-01-20 16:37)
    oj swetru swetru ty to masz pomysly....za dziewczynkę???? filutek z ciebie:)
  • ~Zofia
    (2016-01-20 16:43)
    Ttiaaa, teraz beda szukać Julki. Świetny manewr Premier Szydło! Też tak robię, jak widzę proszącego o pieniądze. Pytam, gdzie mieszkasz, bo chce ci pomagać i wtedy...........kręcenie....
  • ~SN
    (2016-01-20 16:46)
    Ten list chyba jednak podyktował Swetru. Bo gdyby zrobił to Michnik, zaczynałby się od : Paaaaani PPPPremier.
  • ~to ,,seksizm
    (2016-01-20 16:47)
    Bylo na ,,dziadka' teraz bedzie na dziewczynkie
  • ~kaczka
    (2016-01-20 16:47)
    przestańcie mieszać dzieci do polityki to jest chore
  • ~GW
    (2016-01-20 16:48)
    Ta dziewczynka sama od siebie nie napisała-rodzice mogli jej doradzić,aby wcześnie napisała do Platformy o choćby nieco zwiększony zasiłek dla siebie i siostry.A do Petru-by nie zabierał siostrze 500,-
  • ~demaskator
    (2016-01-20 16:50)
    słaby macie charakter pisma, towarzyszu dziennikarzu "julia" z szechterowskiego czy lisiego G-W-na, oj jaka dęta prowokacyjka, no żenua :)))
  • ~44
    (2016-01-20 16:55)
    Przecież ten list powstał w redakcji Gazety Wyborczej. Stoi za nim 48 letni stażysta Tomek. Nienawidzi PiSu i Kaczyńskich, bo mają lepiej niż on, pomimo tego że studiował na 3 kierunkach w tym ukończył europeistykę.
  • ~ala
    (2016-01-20 17:20)
    droga julio - pogłowkuj troche a dostaniesz. Wystarczy ze udowodnisz ze nie jestes pierwsza tylko ze druga albo nawet szosta, tylko twoje rodzenstwo nie zdazylo sie urodzic
  • ~ja
    (2016-01-20 17:42)
    proponuję tę rozmowę puścić na żywo na wizji . Dobrze by było, żeby dziewczynkę wspierał pan rzecznik, tak czuły na ludzką krzywdę. Proponuje też ściągnąć przedstawicieli Mensy do zbadania IQ tej - tylko kogo ?.......... rodziców, Petru, rzecznika , Michnika , Lisa , aha a może tej dziewięciolatki ??????? No i tu może być problem. A swoją drogą kto powołuje takich palantów na tak odpowiedzialne , drażliwe stanowiska
  • ~olo
    (2016-01-20 17:44)
    Stefan, błąd popełniłeś pisząc "Jest mi bardzo przykro, że moja młodsza siostra dostanie pięćset złotych, a ja nie - żali się dziewczynka." Pieniądze dostają rodzice. Zamiast pisać durnoty, zajmij się owadami.
  • ~mich
    (2016-01-20 18:10)
    towarzyszka straszydło jak tow. putin. . Lud miast i wsi pisze prośby towarzyszka, czyta i je spełnia każde- jak złota rybka. teraz wszyscy za długopisy i pisać prośby do tow. premier. nastał pisraj.
  • ~cdn/ zycie to NIEJEBAJKA
    (2016-01-20 18:25)
    Dzieci maja Swoje prawa. Ale ciekaw jestem co by zrobilo /na wizji/ gdyby poproszono je o podzielenie batonika na 13 czesci , to znaczy Sobie i pozostalemu Rodzenstwu, z zaznaczeniem, obecnosci Rodzicow i Dziadkow/ za sciana/. Podobna prosbe skierowac do Rodzicow dzioecka. Poxdrawiam.
  • ~xyz
    (2016-01-20 18:26)
    Najbardziej zdziecinniały jest Macierewicz. On musi być autorem tego listu. Jego skłonność do konfabulacji, kameleonizacji pozwoli mu bez specjalnej charakteryzacji wcielić się przed kamerami TV w Julkę ku zaskoczeniu Szydło, Macierewicz o tyle ma łatwiej ,że do Szydło nie docierają fakty.
  • ~renek
    (2016-01-20 18:33)
    nawet gdy to prawda, to niestety wyglada jako instrumentalne uzycie dziecka przez chciwych rodzicow -dac palec to chca reke i to wlasciwie zdradza maniplacje stosowana przez niektore osoby. Pamietajmy, ze uzycie zdjecie dziecka do celow politycznych, dziecka placzacego, rannego, utopionego -zazwyczaj jest manipulacja medialna dziajaca na lzwawych i indeokrytnowanych ludzi. Reakcja premier, jak zwykle inteligentna i blyskotliwa, kim okaze sie owow dziecko ? co opowie panie premier przy bezposrednim spotkaniu ? Mysle, ze premier bedzie zasypywana listami od "dzieci" ale niecodziennie jest Mikolaj.