Szef klubu PO: Propozycja PiS w sprawie TK nie jest kompromisem

| Aktualizacja:

Dlaczego Platforma nie przyjęła propozycji PiS w sprawie Trybunału Konstytucyjnego? Jak tłumaczy szef klubu PO Sławomir Neumann, ta oferta stanowi "uderzenie w TK" i nie jest krokiem w dobrym kierunku.

wróć do artykułu
 • ~DOBEK
  (2016-01-22 10:49)
  Panie Neumann jak nie pasuje wam te rozwiązanie bo TK będzie polityczne to PO i Nowoczesna da inne rozwiązanie i a nie destabilizuje państwo i donoszenie do UE że się łamie demokracje bo to jest zdrada i osłabienie POLSKI zagranicą . BO to co robią politycy Nowoczesna i PO z PSL em te go naród polski nie wybaczy zdrajcy . A może dacie propozycje rozwiązania TK i nie będzie żadnego sporu politycznego .
 • ~Wittorio
  (2016-01-22 10:58)
  Politycy nie mogą mieć nic wspólnego z wyborem sędziów do TK,bo będzie on zawsze w jakimś sensie upolityczniony-sędziowie będą niejako zakładnikami partii, które ich nominowały. Sędziowie do TK powinni być wybierani w drodze konkursu przez komisję Sądu Najwyższego.
 • ~BuBa
  (2016-01-22 12:08)
  Oto głowa konfidenta.
 • ~Waluś
  (2016-01-22 12:28)
  Na spotkaniu z "ruiną"pokazaliście,że macie jaja.Za pierwszym razem daliście ciała.
 • ~ccxxx
  (2016-01-22 13:34)
  Chocbyś wscieklizny dostal panie Neumann,to do władzy i tak juz nie powrócicie.Polacy maja dosc waszych przekretów i afer.Będa rozliczone,spoko !
 • ~polka
  (2016-01-22 14:02)
  do neumana ....dyktowanie pisiorom swoich warunkow i szantaz ze POpra rezolucje to kpiny z nas wyborcow .Przypomne ze my tez mozemy zorganizowac protest pod europarlamentem a popra nas miliony z calego swiata ,nawet z niemiec ,tak jak robily to dotej pory ,manifestowali wraz z nami ,byli z nami na marszach nie tylko z europy ale tez z za oceanu .Mamy poparcie Polakow na calym swiecie i wstyd nam za was zdrajcy ze choc nie mieszkaja w Polsce to szanuja nasz rzad .pania premier i pana prezydenta a wy szkalujecie nasza ojczyzne przed obcymi .Jestescie smiecmi i wasze miejsce na smietniku i tak sie stanie juz przekonaliscie sie jak ukarana wasza pyche i bute i jedynienslusznego waszego bula .Kolej na petru i niedobitki zlodziejskiej mafi .Niech tak sie stanie .
 • ~adolf.h
  (2016-01-23 10:44)
  Neumann ,kto byl twoim tatusiem i dziadzusiem? moski czy fryce.