Nowoczesna apeluje do premier Szydło o opublikowanie wyroku TK. Partia zbiera podpisy pod petycją

Posłowie Nowoczesnej zaapelowali do premier Beaty Szydło o niezwłoczne opublikowaniu w Dzienniku Ustaw środowego wyroku Trybunału Konstytucyjnego ws. noweli ustawy o TK autorstwa PiS. Nowoczesna zbiera też podpisy pod obywatelską petycją w tej sprawie.

wróć do artykułu
  • ~obywatel
    (2016-03-10 12:12)
    Polityk PO eks-towarzysz PZPR Rzepliński i cwaniaczek Swetru nie umieją pogodzić się z porażka wyborczą swoich partii. Destabilizacja państwa przez tą sitwę to zdrada stanu.
  • ~pardons
    (2016-03-10 12:16)
    w kiblu niech sobie na drzwiach klozetu opublikuja
  • ~mitka
    (2016-03-10 12:21)
    Apelować można, cimu ni ...ha ha
  • ~Dor
    (2016-03-10 12:22)
    Dosyć tych targowiczan z PO/Nowoczesnej/KOD/PSL. Ludzie już widzą różnice w rządzeniu i nie dadzą sobie odebrać tego co już mają. Co te środowisko w/w zrobiło z naszym krajem? Afery, korupcja, służenie obcym, drenowanie mld zł za granicę.
  • ~olo
    (2016-03-10 12:29)
    powiedzcie pis.dzielcom,zeby pocalowali nas . sami wydrukujemy, precz z oszustami, Jarus, Jarus, co ty nam opowiadasz tu o walce z komuna,czyli socjalizmem PRL, jakis emeryturach sb-kow i aktach IPN, he,he przeciez ty wprowadzasz tu socjalizm, socjal dla matek, zon, i inne brednie, cwaniaku, zamieniasz socjalizm radziecki na socjalizm niemiecki, buahaha, bo byly dwa modele : radziecki/Stalin i niemiecki/Adolf, narodow-socjalistyczna partia robotnikow NSDAP, frajerow szukaj u siebie w domu, nie tu
  • ~ARES
    (2016-03-10 12:36)
    ZRÓBMY DEMONSTRACJĘ W OBRONIE DEMOKRACJI I KONSTYTUCJI PONIEWIERANYCH I BESZTANYCH PRZEZ SĘDZIÓW WYBRANYCH PRZEZ PO ZASIADAJĄCYCH W TRYBUNALE KONSTYTUCYJNYM ,
  • ~nsdap/polska
    (2016-03-10 12:44)
    jaki socjalizm dzieci wolicie ? radziecki czy niemiecki ? bo Jarus zamienia nam socjalizm radzieckii na niemiecki, my nie chcemy socjalizmu wiecej...Jarus, przecwaniles,
  • ~leming zatroskany
    (2016-03-10 12:46)
    A ja apeluje do Ryszarda Petru o to, aby pozbyl sie warcholow z Nowoczesnej i powrocil na droge rozsadnej wspolpracy z PiS-em, bo przeciez dzieki utopijnej polityce migracyjnej Angeli Merkel Polska wygra glosowanie w UE o zmniejszeniu unijnych dotacji dla Polski, a po tym zwyciestwie PiS bedzie rzadzil Polska przez nastepne dwanascie lat. A kto wowczas bedzie ratowal to co sie da uratowac z polskiej demokracji, jezeli juz teraz Nowoczesna wyobcuje sie z polskiego spoleczenstwa ?
  • ~kok
    (2016-03-10 12:46)
    Coś co zostało niezgodnie z prawem przyklepane przez TK ,pani premier nie będzie robiła tego samego , nie sędzia Rzepliński rządzi krajem lecz PIS , TK wiele razy orzekał niezgodnie z konstytucją na niekorzyść ludzi oraz pokazał że jest polityczny i kogo popiera---
  • ~helena
    (2016-03-10 12:47)
    O co tyle krzyku..to orzeczenie już było opublikowane, przecież od 2 dni można było przeczytać ..W polityce...zaś teraz rząd powinien ogłosić referendum z pytaniem ..czy chcesz nowego trybunału?...i koniec.
  • ~olek
    (2016-03-10 12:53)
    SWETRU TO ZERO INTELEKTUALNE NIEUK I BŁAZEN, nowa odmiana Bula, Ludzie którzy dali się nabrać i głosowali na niego teraz się wstydzą.
  • ~danka
    (2016-03-10 13:22)
    Towarzysze straznicy na strazy na bacznosc pilnuja aby zadna ostra krytyka TK i cara rzeplinskiego ,pomocnika petru nie ukazala sie .To jest wlasnie nowoczesna demokracja na tym forum .Niech was pieklo pochlonie tak jak pochlonela PO-PSL .O taka demokracje walcza kodziarze i pomocnicy .brawo straznicy pokoju dlacazego blokujecie wpisy demokraci ?
  • ~patriota
    (2016-03-10 18:21)
    Ja bym tych gnoi wysłał do państwa islamskiego i po kłopocie
  • ~SN
    (2016-03-11 06:12)
    Sam to tow. Rzepliński może coś napisać na ścianie w klozecie. Bo "Pudelek" nie da się namówić na opublikowanie pierduł liczących prawie trzysta stron.