Prezes PiS odpowiedział Billowi Clintonowi: Jeśli ktoś uważa, że w Polsce nie ma demokracji, to trzeba się zbadać

| Aktualizacja:

Jarosław Kaczyński, prezes Prawa i Sprawiedliwości, odpowiedział na słowa Billa Clintona. Były prezydent USA skrytykował rządy w Polsce i na Węgrzech.

wróć do artykułu
  • ~christun
    (2016-05-19 16:55)
    slusznie !!! Jarek Kaczorek na badania do Tworek !!!
  • ~POLAK
    (2016-05-19 03:19)
    STARY CAP LEWIŃSKI MU ROZUM PRZEZ ****A WYSSAŁA TERAZ BEZ MÓZGOWIEC ******* OD RZECZY. TY DEMOKRATO WYPUŚĆ TE RESZTKI INDIAN Z REZERWATÓW WYMORDOWANYCH
  • ~ .
    (2016-05-18 13:33)
    Jak Clinton tak kocha uchodzcow to niech wezmie ich ile chce do siebie a wolnym krajom pozwoli samym o tym decydowac kto w nich mieszka. Typowy Demokrata slaby nieudolny i bez znajomosci historii
  • ~!@#$%^
    (2016-05-18 12:56)
    klinton ty pe,,derasto ty nawet nie wiesz gdzie POLSKA JEST NA MAPIE
  • ~danka
    (2016-05-18 09:52)
    POwiedzialcouslyszal od naszego oxfordczyka radzia i jego "polskiej "zony ktora jest w dobrych stosunkachz Clintonami .To ci mieszkancy Polski psuja nam opinie w swiecie a wszystko przez wybujale ego bylego "ministra " i POchodzenie jego zony .Wstyd za tych ludzi .
  • ~edward
    (2016-05-18 09:36)
    Zero rozumu. Czy już mu wysechł, czy nigdy go nie miał ????? I ktoś taki był amerykańskim prezydentem !!!!! Cały ten zachód schodzi na psy.
  • ~Nolipiok
    (2016-05-18 09:25)
    Jarosław K. pielęgnuje tradycje komunistów, od Stalina do Breżniewa i znakomicie czerpie z klimatu praktykowanego przez towarzysza "Wiesława" (Władysław Gomółka, I Sekretarz Komitetu Centralnego PZPR). No cóż, JK był dzieckiem i młodzieńem w tamtych czasach - a czym skorupka ... Decydowanie przez ciemniaków w dziedzinach których nie znają (tu insynuacja prawnika o niepełnosprawności zdrowia "przeciwnika") to często spotykane w systemach autorytarnych. Kto myśli inaczej od JK ten jest chory? Pyszne durnopalstwo.
  • ~Axel springer
    (2016-05-18 08:48)
    Brawo !!!
  • ~nieskundlony
    (2016-05-18 08:39)
    I Rozporkowy dal glos.
  • ~bolek
    (2016-05-18 08:34)
    amerykanie jak bili murzynow to dopiero byla demokracja po amerykansku klinton szybko do lekarza zeby choroba nie rozwinela sie
  • ~Ewa
    (2016-05-18 08:33)
    Kaczyński powinien się zbadać już dawno.
  • ~esther
    (2016-05-18 08:01)
    Jeżeli prezydent 18,6% Polaków 3. krotnie łamie konstytucję, jeżeli codziennie słyszy się stek kłamstw płynących z mediów, jeżeli poseł K. obraża społeczeństwo, jeżeli demontuje się państwo polskie, prezydent Clinton ma pełne podstawy aby tak sądzić! Chory jest cały PiS, czas na leczenie.
  • ~Wolus
    (2016-05-18 07:54)
    Demokracja, a "demokracja PiS" to całkiem co innego
  • ~Songo
    (2016-05-18 07:31)
    Pijak i lesbijka.
  • ~Henry
    (2016-05-18 05:59)
    Clinton jest chyba mocno "trzaśnięty" - niech wpierw zainteresuje się swoim krajem (zawsze otwiera tak usta jakby chciał łapać powietrze jak ryba na wykończeniu)
  • ~jula
    (2016-05-18 05:42)
    Czyżby pan Jarosław powrócił do zażywania prochów po smoleńskich ,znów bredzi od rzeczy.
  • ~ferdek
    (2016-05-18 05:27)
    zdenerwowany Clinton wygaduje obłąkańcze teorie, bo nie może sobie przypomnieć gdzie zostawił cygaro :)
  • ~Szyba
    (2016-05-18 05:01)
    Naród wybrał prezydenta Dudę i premier Szydło a kto faktycznie rządzi ? Na pewno ne oni
  • ~myszka miki
    (2016-05-18 03:44)
    Ciekawe co powie kaczor gdy wysle tzw. dyplomatow ( dyplomatolkow) do USA na zebry po ochrone, czy po bron, a tam im powiedza - Idzcie sie zbadac?
  • ~moni levi
    (2016-05-18 03:41)
    Mam w glebokim powazaniu co ma bily bill debil do powiedzenia