PO: Ustawa antyterrorystyczna ograniczy swobody. Kamiński: Wyeliminuje zagrożenia

| Aktualizacja:

Ustawa antyterrorystyczna nie poprawi bezpieczeństwa w Polsce, za to doprowadzi do ograniczenia swobód obywatelskich - mówili w czwartek posłowie PO. Zdaniem koordynatora służb specjalnych Mariusza Kamińskiego ustawa pozwoli służbom eliminować zagrożenia związane z terroryzmem.

wróć do artykułu
  • ~Macisław Płatow
    (2016-05-19 13:28)
    Ciekawe co by powiedziało PO ,gdyby nie daj Wiekuisty doszło do ataku Terrorystycznego. Ale by była nagonka na PiS.A to brak ustawy ,a to pozbyli się fachowców ,itd.OBŁUDA ZAPRZAŃCÓW Z PO.
  • ~ciekawy
    (2016-05-19 13:07)
    A co na to Rysiu Pietru ?
  • ~pies wam mordę lizał
    (2016-05-19 13:01)
    POsłowie PO 8 lat uchwalali co chcieli, a teraz to mogą sobie środkowy palec włożyć do życi i z KODem POskakać !! Zaczekajcie do wyborów, wygrajcie je i znów będziecie uchwalać !!
  • ~kar
    (2016-05-19 15:00)
    Belgijska ustawa antyterrorystyczna powinna być wzorem naszej ustawy. Przeciwko tej ustawie nikt nie protestował i wiele osób na pewno już nie zaprotestuje....
  • ~Adolf
    (2016-05-19 15:10)
    ...ale ta niemra springerowa za pośrednictwem der dziennik judzi i puszcza śmierdzące bąki w Polsce !
  • ~tyle
    (2016-05-19 14:50)
    w slowa kaminskiego tylko idiota uwierzy
  • ~der
    (2016-05-19 15:12)
    UBECKIE POKOLENIA atakują PIS. Jeszcze nigdy po II WŚ nie było tyle podsłuchów założonych Polakom jak za rządów szkodników PO-PSL(ZSL) przy poparciu SLD.
  • ~Piotr
    (2016-05-19 15:24)
    Jestem za "ostrą" ustawą antyterrorystyczna! Bezpieczeństwo jest najważniejsze! Część wolności za bezpieczeństwo w czasach gdzie terrorysci działają już wszędzie!
  • ~Benek
    (2016-05-19 15:40)
    Wymyślili ustawę antyterorystyczną by kontrolować Polaków!
  • ~Wolus
    (2016-05-19 15:48)
    Wyeliminuje zagrożenia - ale dla PiS. Jeśli tylu Polaków jest za tą ustawą to niech będzie, znaczy to tylko tyle, że to jest głupi naród idiotów, który nie zasługuje na nic, jak tylko ************ na Cara Kaczyńskiego. "Ludzie, którzy dla tymczasowego bezpieczeństwa rezygnują z podstawowej wolności, nie zasługują ani na bezpieczeństwo, ani na wolność."