PiS zwiększa przewagę nad konkurencją. Nowoczesna ostro w dół. NOWY SONDAŻ

| Aktualizacja:

W drugim majowym badaniu preferencji wyborczych poparcie dla PiS wzrosło o 2 pkt. proc. do 36 proc., zaś dotychczasowy wicelider - Nowoczesna - stracił 4 pkt. proc. - wynika z badania CBOS.

wróć do artykułu
  • ~zmiana
    (2016-05-30 16:16)
    A resortowe myślały, że społeczeństwo Polskie, to nowocześnie POmyleni koziarze.
  • ~audyt
    (2016-05-30 16:19)
    Tak tak śnij dalej Nowoczesna Targowica ma mniej niż 7%
  • ~anty_błazen
    (2016-05-30 16:16)
    jak widać psy szczekają, a karawana jedzie dalej.
  • ~Ozz
    (2016-05-30 16:12)
    Targowica razem 15% nie zaklinajcie rzeczywistosci
  • ~Jimmy Bounce
    (2016-05-30 16:29)
    Pomimo KODU Tvnów i innych bzdetów Polacy chcą zobaczyć określonych prominentów w pasiakach...
  • ~Tusku, gdzie jest nasze 150 mld z OFE ?
    (2016-05-30 16:45)
    Czy ja mógłby dostać 1,5mln, ba ja dwa teatry mam !
  • ~Nowoczesna to nic nowego tylko PONowoczesna.
    (2016-05-31 09:10)
    Nowoczesna sama sie grzebie. Rozumiem zeby kontrowac PiS ale proponujac konkretne rzeczy a nie wiecznie wzniecajac jazgot a do tego oni a raczej one wiecznie tlumacza wszelkie przekrety, ktore PO robila przez 8 lat. Moglo byc cos a jak wyszlo to wszyscy widza i slysza. Sama histeryczna, napastliwoscia i zadymami nikt jeszcze nic dobrego nie zrobil, oni chyba nadal nawet programu nie maja.
  • ~gruba lola.
    (2016-05-30 16:21)
    buhaha...sondaże na 3,5 roku przed wyborami, buhaha... to chyba robi się dla debili :)
  • ~Dr.Feelgood
    (2016-05-30 17:25)
    BRAWO PiS, brawo demokracja.
  • ~to był k...zamach
    (2016-05-30 16:16)
    sondaże to paliwo dla partiokracji a ciemny lud smoleński łyka to jak pelikany
  • ~Marinero
    (2016-05-30 17:20)
    Szkoda mi tylko ludzi otumanionych przez agenturę, którzy naprawdę wierzą, że ten KOD to coś prawdziwego, a nie sterowana odgórnie ściema. Na tyle są żałośni twórcy tej "oddolnej inicjatywy społecznej", że nie znaleźli nawet jednego prawdziwego autorytetu i postawili na czele tego cyrku pajaca z kucykiem i nie zapłaconymi alimentami. Ludzie, nie dajcie sobą kierować. Nie piszę tego dla sitwy, która kwiczy, bo straciła synekury, tylko do porządnych ludzi, których straszy się Kaczorem. Ja sie pytam, jakim prawem Bruksela przyjmuje Kijowskiego? Jaką on ma legitymację, kto na niego głosował? To czysta zdrada interesów narodowych i ten filut powinien za to beknąć.
  • ~hmmm
    (2016-05-30 16:20)
    wiadomo sondaz przeprowadzony w TWORKACH jarka teren
  • ~Zdzich
    (2016-05-30 19:12)
    A ten z koczkiem w czerwonych portkach co go tak w Brukseli przyjmują. To już alimenty nieważne?
  • ~Roderyk.
    (2016-05-30 17:15)
    A co tam panie? A to panie - Niesiołowski mówi że to chamstwo i kłamstwo i że tego nie będzie komentował i tak w koło i tak cały czas i tylko mokre bąki popuszcza i przegryza szczawiem i pachnie moczem - PO prostu delirka.
  • ~czytelnik
    (2016-05-30 16:45)
    Bujać to my, ale nie nas! :)
  • ~kok
    (2016-05-30 19:30)
    Rozliczyć tych wszystkich sprzedawczyków ,zdrajców którzy jeżdżą do Brukseli na skargę to PIS zdobędzie jeszcze większe poparcie, i zmieniać kraj by młodzi nie chcieli opuszczać kraju by widzieli szanse na normalne życie w kraju----
  • ~bernard
    (2016-05-30 16:53)
    Od 10 maja 2015r. poprzez 24 maja2015r, oraz dalej 25 października 2015r. do nadal - uśmiech nie schodzi z mej twarzy. Psy szczekają, karawana jedzie dalej, tak trzymać. Niech się sami pozagryzają w bezsilnej złości i szale.
  • ~ Wollfgang z Citau
    (2016-05-30 19:41)
    Uważam że dla jasności demonstrantów na manifestacjach KOD-OMICI POwinni występować i POdskakiwać w pasiakach bez pasków w portkach i sznurówek w butach. Panie Ministrze Sprawiedliwości jak wynika z danych alimenciarze są uprzywilejowani- podatnik za nich płaci!!!
  • ~hey
    (2016-05-31 07:46)
    UWAGA !! PiSbolszewia FAŁSZUJE sondaże !! Znaczy się jej koniec już blisko !!
  • ~jaro
    (2016-05-31 08:36)
    To jet po prostu racjonalne - nikt oprócz złodziejstwa nie pragnie do powrotu aferzystów i katów Narodu do władzy. ten rząd przynajmniej chce coś dać szaraczkom, anie tylko ich okradać.