Jarosław Kaczyński na premiera? "Bardziej się sprawdza jako strateg". SONDAŻ

Polacy nie chcą Jarosława Kaczyńskiego na stanowisku premiera, wynika z najnowszego sondażu.

wróć do artykułu
  • ~olo
    (2016-05-31 10:52)
    a kto to jest ? bo nie znam, wole Andrzeja Kowalskiego
  • ~Jarek premierem
    (2016-05-31 11:15)
    A ja chcę
  • ~olo
    (2016-05-31 11:20)
    jak ban na moje IP ?
  • ~Palec bozy
    (2016-05-31 11:44)
    I po co tak łgac swinio jedna? Kogo to wy pytaliscie, KOD-ziarzy?
  • ~loko
    (2016-05-31 11:58)
    Partia kieruje, rząd rządzi. PIS awangardą klasy robotniczej. Niech żyje I sekretarz partii, towarzysz Jarosław.
  • ~wolny Polak
    (2016-05-31 12:07)
    NIE MA TO JAK LANSOWAĆ -- MORDERCĘ WŁASNEGO BRATA -- OTO TEN MARNY KRAJ -- KAIN KAIN .. NIEMA NIC GORSZEGO ..
  • ~obserwator
    (2016-05-31 12:09)
    Biedny Dziennik, ma tylko jedno zdjęcie byłego premiera...
  • ~Fruzia
    (2016-05-31 12:20)
    pis to bagno i paranoja, ale kartofel powinien zostać premierem...tylko ten tchórz boi się odpowiedzialności i woli z ukrycia dyrygować maliniakami i suczydłami...
  • ~Kazek
    (2016-05-31 13:58)
    Kaczynski na premiera chyba zartujecie przeciesz nie bendzie bral na siebie odpowiedzialnosci woli nirech mu wierni kacykowie padna on jest wielkim tchorzem
  • ~nina
    (2016-05-31 14:37)
    taka oferma na premiera no nie robcie sobie zartow
  • ~Oszukany
    (2016-05-31 19:32)
    A ja powiem wam kawał jaki słyszałem w Wiadomościach . Otóż jak P. Tusk zakończy prace w Belgii to będzie kandydował na Prezydenta w Polsce . HA HA HA HA HA . Tylko kto go wybierze chyba Ci co pracowali na śmieciowym albo tacy jak ja że mam 48 lat składkowych w ZUS a on i jego poplecznicy dołożyli mnie jeszcze 3 lata.Żebym oczy zamknął Sk.......y. Dlatego jestem całym sercem z PIS .
  • ~basia
    (2016-05-31 19:59)
    on się nadaje ale na łgarza taka fajtłapa
  • ~costam