Morawiecki wyznał miłość w TVN24. Wicepremier zakochał się w... budżecie

| Aktualizacja:

Jestem zakochany w budżecie i to miłość odwzajemniona - oświadczył wicepremier, minister finansów i rozwoju Mateusz Morawiecki, odnosząc się do projektu budżetu na 2017 r., nad którym w środę debatował Sejm.

wróć do artykułu
  • ~El
    (2016-10-20 11:47)
    Miłość i rozsadek źle się z sobą godzą. W miarę jak miłość rośnie, rozsądek maleje.
  • ~1, 2, 3, Ba, Ba, Ja, Ga, Pa, Trzy !
    (2016-10-20 10:17)
    Rząd "sobie" pracuje - Wicepremier "sobie" planuje - A ja "sobie" patrzę! - I na razie nic nie widzę! - Przypomina mi się z dzieciństwa (Baby Jagi też kiedyś były miłymi dziewczynkami, grały w klasy i skakały na skakance!) taka gra: "Pałka, zapałka, dwa, kije! Kto, się, nie, schowa - ten, kryje! SZUKAM !!!" - I dalej nic nie widzę! - Pochowali się - czy co??? Tylko Antka widać na pierwszej linii!
  • ~Harry
    (2016-10-20 10:05)
    Widać, że oddany jest swojej pracy dla Polaków. W odróżnieniu od POlactwa jemu i całemu Rządowi chce się służyć Polakom.
  • ~SOkularczyk
    (2016-10-20 09:51)
    Premierze gratuluję-taka miłość daje Panu sens życia,jeżeli praca stanowi hobby to jej wyniki będą dobre,nie ma większego szczęścia niż trafiony zawód i możliwość realizacji talentu.
  • ~abc
    (2016-10-20 09:55)
    Ograniczony doktryner, nie mający pojęcia o ekonomii. Te braki rekompensuje niespotykanym parciem na szkło.
  • ~to był k...zamach
    (2016-10-20 10:25)
    Najpierw bankster Morawiecki wydymał Polaków wciskając im kredyty we frankach a tera dyma ich podatkami, buhaha...no ale ciemny lud smoleński za PIŃCET+ łyka wszystko jak pelikany
  • ~Harry do ~abc
    (2016-10-20 10:07)
    ~abc nie wiem dlaczego ale PO przeczytaniu twojego POstu przyszło mi do głowy, żeś ty sam ograniczony jesteś!
  • ~kręciołek
    (2016-10-20 10:52)
    Pan Morawiecki jest zakochany sam w sobie - to się nazywa narcyzm.
  • ~SzT
    (2016-10-20 10:56)
    "Daliśmy, przekazaliśmy ludziom dużo pieniędzy, przede wszystkim na 500 plus" - ty kłamliwy kłamco, żeby rząd coś dał to najpierw musi to zabrać. A jakoś nie widzę by duże korporacje nagle większe podatki zaczęły płacić.
  • ~Odwzajemniona miłość do Trzech POmarańczy!
    (2016-10-20 10:13)
    Zjedzonych już dawno temu!!!
  • ~vis
    (2016-10-20 20:17)
    to nie jest budżet zachęcający do pracy, socjal powinien być dla słabych i potrzebujących. Nie stać nas na głupie rozdawnictwo. 60 mld zł czyli 14 mld euro długu więcej, z czego się tu cieszyć? Kiedyś przyjdzie zapłacić rachunek.