Stankiewicz oskarża Tuska? "Nie zdziwiłabym się, gdyby to on miał zlecić zamordowanie prezydenta Kaczyńskiego"

| Aktualizacja:

Kontrowersyjny wpis na Twitterze Ewy Stankiewicz. Dziennikarka sugeruje, kto mógłby zlecić zamordowanie Lecha Kaczyńskiego.

wróć do artykułu
  • ~prałat
    (2017-01-11 17:03)
    Jaruś niedługo pujdzesz do lesie tam się dowiesz prawdy amen?
  • ~gaga
    (2016-11-27 17:16)
    brawo Stankiewicz odwagi Polacy to tchorze za kase i stanowiko zrobia wszystko
  • ~logik
    (2016-11-27 11:33)
    Ta Pani oskarża Tuska JAKIE MA DOWODY? To nie był ZAMACH to był telefon Siadać i meldować o WYKONANIU ZADANIA, bomby sztuczna mgła Hel itp. to wymysł jednego Pana. Adwokat nie udźwignął tych bredni więc wycofał się z tego teatrzyku.
  • ~klarneta
    (2016-11-26 18:49)
    KOCHANI RZADZA WAMI PARANOICY I W GLOWACHB WAM MIESZAJA Z DOBRYM IDIOTYCZNYM SKUTKIEM- RZADOWE MEDIA .
  • ~Skuba
    (2016-11-26 16:37)
    Nie zdziwiłbym się, gdyby rzekomy raport BND był fałszywką podrzucona przez Rosjan, którym zależało i zależy na destabilizacji sytuacji w Polsce, czemu się zresztą nie dziwię. Szereg takich fałszywek (jak sam mówił, podrzucanych na słomiance) dostał Macierewicz, który co i raz, daje się wpuszczać w maliny! Poważny politryk, po takich "rewelacjach" dawno zostałby uznany za kompletnie skompromitowanego. Widać komuś zależy na takim a nie innym obrazie polskich sił zbrojnych i generalnie rządu PiS!
  • ~fuks
    (2016-11-02 17:46)
    Widac jaki wplyw maja na czesc sPOleczensta polskiego niemieckie media polsko jezyczne.
  • ~mirek
    (2016-10-31 16:42)
    Przeczytaj PREZYDENT autora Cenckiewicz i Chmielewski sam będziesz wiedział kto uczestniczył w zamachu.
  • ~myczek
    (2016-10-31 16:08)
    Ona nie oskarża,- matoły ,tylko przypuszcza że mógł mieć udział ,a to wielka różnica dla ob. posługujący się j.polskim.
  • ~poza konkursem
    (2016-10-31 14:26)
    Zagadka: - Jaka jest różnica między Lockherbie a Smoleńskiem? … rozwiązanie zagadki: - Taka jak między Muammarem Kadaffim a Putinem …
  • ~o nieprzedawnianiu ...
    (2016-10-31 14:23)
    Co się odwlecze, to nie uciecze. Nie istnieje zbrodnia doskonała. Muammara Kaddafiego też w końcu dorwali za "katastrofę" nad Lockherbie, mimo, że w międzyczasie robił za znaczącą postać polityczną w świecie. W przypadku Smoleńska jest trochę inaczej. Sprawa będzie mogła być wyjaśniona dopiero w czasie nowej "pieriestrojki", jak umrze Putin (lub jak go "umrą"), jak abdykuje Ciocia Andzia, bądź jak zneutralizują potencjalne źródła ujawnienia tajemnic (np. "polskiego łącznika" między Ciocią Andzią i Putinem, czy niedyskretną gadułę , co to potrafił nieostrożnie zdekonspirować:..."może prezydent gdzieś poleci ..."). A jak na razie - to niezbadane są wyroki UBowskie ... Jak masz sprawę z KGB (FSB) - to sprawdzaj co pół minuty! bo od tego zależy twoje życie. A Putin czasem ogląda ten czip z nagraniem z sopockiego mola i zawija go z powrotem w sreberko...
  • ~o braku zdziwienia
    (2016-10-31 13:51)
    Tusk też by się nie zdziwił. Każdy ma jakieś marzenia. I lubi je urzeczywistniać. :(
  • ~hen-live
    (2016-10-31 13:16)
    Ewa Stankiewicz? A to ta z niedomytymi włosami może tylko na głowie więc wszystko jasne.
  • ~antywirus
    (2016-10-30 18:37)
    takie osoby jak ta pani powinny być izolowane, bo stanowią niebezpieczeństwo dla otoczenia !!! to już nie wirus smoleński...to ciężka choroba..i nieuleczalna !!!
  • ~mz
    (2016-10-30 17:26)
    to jest chora osoba,szkoda ze niszczy piekne i historyczne nazwisko
  • ~Zamachowiec
    (2016-10-30 12:15)
    Jak nisko musimy jeszcze upaść żeby zrozumieć to co robimy ? Żygamy jadem do własnego talerza i zajadamy się nim wrzeszcząc o dobrej zmianie. Smacznego!
  • ~T.J
    (2016-10-30 11:26)
    Jaras I Antoś zamieszani
  • ~alek
    (2016-10-30 05:31)
    Pismo skończę z ta nienawiscia.nie idzie was słuchać ani czytac.tyle w was chamstwa .wstyd mi za was.pozdrawiam
  • ~Przeciw Pisuarom
    (2016-10-29 23:38)
    Nie zdziwilbym sie gdyby Stankiewicz musiala wrocic do Tworek.
  • ~wiem co mówię.
    (2016-10-29 21:43)
    Tę panią należałoby sądownie pozbawić prawa wykonywania zawodu dziennikarza.
  • ~wisz
    (2016-10-29 20:38)
    To nie wiadomo co w żadnej szanującej się redakcji pracy nie znajdzie gdyż delikatnie mówiąc nie jest profesjonalistką. Tak po ludzku ma kipski warsztat .