Prezydent: Jestem zwolennikiem wolności zgromadzeń

"Jestem zwolennikiem wolności zgromadzeń" - zapewnił w niedzielę prezydent Andrzej Duda, komentując procedowaną obecnie w parlamencie nowelizację ustawy Prawo o zgromadzeniach. "Jeżeli ktoś chce manifestować, ma do tego prawo" - podkreślił prezydent.

wróć do artykułu
  • ~ben
    (2016-12-05 04:17)
    następne kłamstwo przypadkowego kamerdynera.bezczelna gęba chłopka roztropka i służalczej duszy
  • ~bert
    (2016-12-05 04:05)
    śmieszny i żałosny zwyczajnie blebla.trzeciorzędny polityk pisu.wstyd dla polaków za tak żałosny wybór.
  • ~mastur.
    (2016-12-04 22:07)
    Kryska Pawłowicz to osoba inteligentna inaczej. Zapowiedziała ze na marsz kod przyjdą pomagać anty faszyści. To chyba dobrze ? ze z kod em będą antyfaszyści. Kryska i PiS są zniesmaczeni bo zaprosili faszystów.
  • ~ja
    (2016-12-04 21:50)
    Ciekawe, czy podpisze papier, gdy mu go podetkną pod nos?!
  • ~Carmen
    (2016-12-04 21:38)
    Dziwny ten miłośnik zgromadzeń .Już ileś tam zgromadzeń grzmiało ,gdzie jest prezydent ,dlaczego te pajace partyjne ( pisowskie ) obrażają Trybunał Konstytucyjny ,obrażają Polaków i pan zwany prezydentem tego nie widzi ?
  • ~gosy
    (2016-12-04 21:15)
    jest zwolennikiem wolności zgromadzeń a podpisał ustawę, ot tak wygląda cały PIS, mówią co innego i robią co innego zaklamańcy
  • ~felek +
    (2016-12-04 20:57)
    Jestem zwolennikiem zgromadzeń sióstr karmelitek bosych i braci kapucynów .felek
  • ~puszczyk
    (2016-12-04 20:17)
    .... no cóż, panie Rymanowski jest pan członkiem Opus Dei (...?!) i po obejrzeniu wywiadu rozumiem, że pański wywiad z klęczącym nam miłościwie panem prez. Dudą, był szczegółowo przygotowany...!!!!!! Przyznam, że nie najgorzej. Nie znaczy to jednak, że można mieć zaufanie do do formy i treści tegoż wywiadu.... ?
  • ~zwolennik PiS
    (2016-12-04 17:06)
    Każdą kłamstwo, przestępstwo i głupotę rządzących jestem w stanie usprawiedliwić działaniami poprzedników.
  • ~Oni też przedtem kochali multi-kulti - ale przestali!
    (2016-12-04 16:05)
    W Berlinie 2 agentów usiłowało zwerbować uchodżcę z Somalii. Umówili sie z nim na Kreuzbergu koło mauzoleum. Przyszło tam dwudziestu Murzynów. Złapali tajniaków, kilku ich trzymało, a reszta dokonała tzw. analizmu - seksu analnego. Potem, gołych, porzucili w krzakach. Jeden z agentów zwariował i jest w szpitalu psychiatrycznym w Rammstein a drugi zrezygnował z pracy tajniaka. Sprawców - oczywiście nieznanych - "nie złapano"...
  • ~tt
    (2016-12-04 15:56)
    "Sędziowie obecni na posiedzeniu uznali jednak..." Trele morele i p.... Sędziowie nie są od opowiadania głupot wymyślonych przez prezia Rzeplińskiego w celu "tłumaczenia" tłumokom opozycji swoich wywodów, tylko od przestrzegania i wykonywania prawa!. To nie Rzepliński stanowi prawo.
  • ~Polak Prawdziwy Patriota - a nie pisowska hołota
    (2016-12-04 15:50)
    Prezydent: "Jestem zwolennikiem wolności zgromadzeń... pod maleńkim warunkiem, że odbywać się będą w kościołach lub na miesięcznicach.
  • ~Joe
    (2016-12-04 15:31)
    Niech zyje Pan Prezydent Duda , prezydent prawdziwych Polakow . Polskojezyczni moga sie walic .
  • ~narodowiec
    (2016-12-04 14:42)
    bardzo szanuje naszego Prezydenta -bronmy Polski jak zrenicy oka -ani kroku do tylu !!! z zycia wartosci europejskich: w Niemczech ujeto wlasnie sprawce brutalnego gwaltu i utopienia 19 letniej studentki z Frajburga. Bandyta urodzil sie tysiace kilometrow od niemiec -17 letni obywatel Afganistanu, ktory przybyl do Niemiec w 2015 na fali agresji obcych na europe. Mieszkal w rodzinie zastepczej, w komfortowych warunkach, rodzina dostawala za to 1200 eu miesiecznie. Sam sprawca -ok. 1000 eu. Ujecie trzeba zawdzieczac niemieckiej policji - kuriozalne jest, ze znaleziony wlos sprawcy nie mogl byc poddany doglebnym badaniom DNA. Tego zabrania niemieckie prawo - ustalania koloru oczu, skory, pochodzenia, ciekawe no nie ? Studentka pochowano 3 tygodnie temu, rodzice zamiast kwiatow na pogrzeb, zarzadali wplat pieniedzy na organizacje opiekujaca sie intruzami z azji. Czy "dobrzy ludzie" z misiami przejrza na oczy ? czy rowniez rodzice sa moralnie odpowiedziali za smierc corki ? Niemcy-Afagnistan, tysiace kilometrow, a jednak Merkel doprowadzila, ze te dwa losy sie spotkaly -niestety tragicznie.
  • ~wiem
    (2016-12-04 13:50)
    z bozej laski, dyzma - dulski prezydent krolestwa jezusa, skonczy kariere polityczna w wiezieniu. amen.
  • ~sd2015
    (2016-12-04 13:50)
    Ten ich prezydent opowiada jaki to on jest demokrata, ważny i światowy.Ale nie ma co się łudzić : zrobi dokładnie to, co mu każe prezes.
  • ~Mac
    (2016-12-04 13:48)
    Jaki liberał, wkrótce zezwoli na postawienie pomnika bandery. A co tam, przecież w kijowie stoją.
  • ~Bumerang
    (2016-12-04 13:43)
    Każde prawo, które uchwali PiS będzie co do kropki wykorzystane po demokratycznym odsunięciu ICH od władzy. No chyba, ze sposobem jaki sobie sami zgotują.
  • ~Na tym polegała dialektyka marksistowsko-leninowska
    (2016-12-04 13:39)
    ...wolności zgromadzeń na Krakowskim 10-tego każdego miesiąca.
  • ~lola
    (2016-12-04 13:34)
    Rzadzic polakami, to lepiej sie powiesic, dlatego ten narod ma jak ma.Niestety tych paru patriotow nie bedzie w stanie wygrac z ta ubecja i pozytecznymi idiotami.