"Nasz klub to Chamoobrona". Kukiz stracił panowanie nad swoimi posłami?

Niekulturalne odzywki, pogróżki i kłótnie – tak według "Newsweeka" funkcjonuje klub poselski Pawła Kukiza.

wróć do artykułu
  • ~lis sie kończy
    (2016-12-11 18:02)
    To co pisze lisweek można zawiesić na gwoździu w sławojce :))))))))))))
  • ~Arp
    (2016-12-11 18:29)
    Jeśli pisze Newsweek to spokojnie można sobie darować :)
  • ~WAŁ
    (2016-12-11 18:20)
    Lis i prawda- to sprzeczność, każdy przyzwoity Polak o tym wie .
  • ~#
    (2016-12-11 18:06)
    Komunista? Poseł? — Gorzej. Gazeta Wyborcza? — Gorzej. Nie ma gorzej. Jest — Lisłik.
  • ~pomnik dla kota Alika
    (2016-12-11 17:56)
    Wśród (p) osłów chamstwo i prostactwo to nic dziwnego! wystarczy przypomnieć Pyzika z PiS który pokazał w Sejmie podczas obrad środkowy palec...
  • ~Mnietek
    (2016-12-11 19:58)
    Newsweek, GW, TVN i parę pomniejszych szczekaczek medialnych - jedyne, co zrobili dla Polski, to realizacja Bismarckowo Gebbelsowego planu skłócania narodu polskiego. Taka jest ich wdzięczność dla kraju, który dał schronienie ich przodkom.
  • ~REPOLONIZACJA MENDiów tvn,GW,LISWEEK,wp,onet,tvn24
    (2016-12-11 19:15)
    O to to.... a co tam u zapchlonego LISA , hijena go zeżarła ? A koń , co ze skaczącym koniem ?
  • ~c-historyk
    (2016-12-11 18:22)
    Na tle PIS formacja Kukiza bryluje kulturą, na tle demokratów pozostałych jest trochę lepszym g........ od PIS.
  • ~krzyhoo1
    (2016-12-11 19:37)
    Na tle prokuratora stanu wojennego skandującego z trybuny sejmowej "precz z komuną" chamoobronne dyskusje to Wersal polityki
  • ~kate
    (2016-12-11 19:57)
    Za Kukizem nie przepadam ale Lis i jego lisweek to już nawet nie dno, to kupa ****** A czytaja toto tylko kodziarze - ten sam target polityczny i intelektualny.
  • ~Szewczyk Dratewka
    (2016-12-12 03:18)
    Nasuwa się tu bardzo smutna konstatacja: - Mianowicie taka, że odsetek kre tynów wśród dziennikarzy jest jak wiadomo taki sam jak odsetek kre tynów wśród szewców (a może nawet wyższy)! Problem polega na tym, że szewców nam stale ubywa - natomiast "dziennikarzy" przybyło nam ostatnio zatrzęsienie! Więc bezwzględna liczba kre tynów niestety wzrosła zastraszająco! I oni właśnie produkują te bre dnie!
  • ~axal
    (2016-12-11 19:21)
    Klasycznie Kaczyński rozegrał Kukiza. Wydawało się, że misja dziadka Morawieckiego zakończyła się niepowodzeniem, ale widać był pan B, który się ziszcza.... Paweł, szkoda. Zmarnowałem swój głos.
  • ~NHB
    (2016-12-11 21:04)
    MAFIE MEDIALNE NIE WYTRZYMUJĄ NERWOWO ATAKUJĄC UCZCIWĄ OPOZYCJĘ KUKIZ - 15 , CIEKAW JESTEM CO JESZCZE OWE MAFIE WYMYŚLĄ .......
  • ~To chyba pisała jakaś feministka?
    (2016-12-12 03:13)
    Tygodnika Tomasza Lisa przypomina jedną ze scysji (...) Przy scenie było kilkoro parlamentarzystów – pisze "Newsweeka". - Chyba, że to Lis chce się przypodobać Annie Grodzkiemu albo transwestytom i zmienił płeć swojego tygodnika...?
  • ~gosy
    (2016-12-11 21:22)
    przecież tego można się spodziewać po Kukizie, po takiej ilości wypitego alkoholu to i rozum jest miałki, poza tym sprzedał się prezesikowi jak Judasz, kasa kasa kasa
  • ~karol
    (2016-12-11 19:56)
    A na co liczyliście wybierając do Sejmu Kukiza?? Najśmieszniejsze jest to, że najlepszym i najrozsądniejszym posłem tej "partii:okazał się pan Liroy-Marzec!!!
  • ~wyborca/ Ludzie bedo za ,*** bo dobrze wiemy jak jest ***
    (2016-12-11 19:54)
    .. dopoki bedo bronic Ludzi, Ludzie bedo za.
  • ~arturro
    (2016-12-12 08:12)
    Ugrupowanie Kukiz zapomniało o JOW-ach, głosuje służalczo i posłusznie za PiS-em, zgadza się na bezprawne odbieranie emerytur, traci więc wiarygodność, no i wyborców. I tyle w temacie.
  • ~waldek
    (2016-12-12 05:18)
    Jaki pan taki kram. Kukiz to burak i prostak i dlatego wpuścił różne mętne postacie, pod którymi już tylko muł i wodorosty.
  • ~Ania
    (2016-12-12 05:05)
    Kurtury to w tej partii nigdy nie byl hahahahAnia

Może zainteresować Cię też: