Adrian Zandberg: Mętna woda. Ale ministrowi Szyszce nic nie grozi. Jest pupilem ojca Rydzyka

| Aktualizacja:

Adrian Zandberg z Partii Razem skrytykował nowe przepisy umożliwiające właścicielom posesji wycinkę rosnących na nich drzew bez zezwolenia, o ile nie służy to działalności gospodarczej. Jego zdaniem, na zmianie przepisów skorzystały środowiska deweloperskie.

wróć do artykułu
  • ~@&
    (2017-02-22 08:14)
    Zdaniem Adriana Zandberga z Partii Razem na zmianie przepisów skorzystały środowiska deweloperskie. Myślę że bardzo się myli - skorzystało na tym dużo więcej kombinatorów którzy wiedzieli gdzie smarować .
  • ~Zmora pisuaru
    (2017-02-21 19:18)
    Do czasu Adrianie , do czasu. Znamy takich, którzy mieli władzę absolutną , a potem chowali się w ziemiankach przed niewdzięcznym ludem.
  • ~andriusza
    (2017-02-21 18:44)
    Szto za skaski, on nihu... nasz agent, my tego jewreja nie kupili, sam priszol
  • ~HELIOSS
    (2017-02-21 18:14)
    I ja imperator popieram Zandberga, i dodam od siebie, że powoli społeczeństwo pęka, dojdzie do rewolucji w Polsce, Polacy sami wymierzą sprawiedliwość rządzącym od 1989 r.
  • ~smutnomi
    (2017-02-21 18:13)
    Ale psy ujadają.Czy jest jakaś żmija,w której jest więcej jadu niż w polaku?
  • ~Wiesiek
    (2017-02-21 17:33)
    Co za bolszewia właściciel na własnej posesji nie może wyciąć drzewa a ile urzędnicy dali kasy na ich posadzenie się pytam.Posadziłem za swoje pieniądze 600! drzew a durny urzędnik wie lepiej jakie drzewo mogę wyciąć.Wichura przewróciła mi drzewo nie mogłem go pociąć bo urzędas kazał mi zrobić zdjęcie tego drzewa i przynieść do gminy leży zgnite do tej pory PIS wyrzucił ten durny pomysł i chwała im za to ale partia oszustów już chce przywrócić przepis bo przecież durny polaczek nie może sam zrobić nic bo komuniści z partii oszustów wiedzą lepiej won z Polski do kacapów i tam sobie wprowadzajcie swoje rządy.
  • ~cygan
    (2017-02-21 16:58)
    kto to jest zandberg? z jakiego kraju?
  • ~w.
    (2017-02-21 16:46)
    Milioner Szyszko stworzył prawo o wycince drzew pod siebie, we własnym liczonym w grubych pieniądzach interesie.
  • ~hihi
    (2017-02-21 16:29)
    a ty lenina
  • ~Blazen z zoliborza
    (2017-02-21 16:21)
    Szyszce nic nie grozi bo on jest specjalnej troski.
  • ~q
    (2017-02-21 16:20)
    Zandberg nie jest z mojej bajki ale akurat trafił w sedno.
  • ~wpisdu
    (2017-02-21 16:14)
    Kto tu rządzi, Rydzyk, Kaczyński czy nikt?
  • ~aj43
    (2017-02-21 16:05)
    prezes nie ma nic do gadania odnosnie obsady danych ministerstw to ludzie Rydzyka Gowina i Ziobry Wyrzucenie niektorych ludzi z tych mini partyjek mogby zaistniec konflit i PIS mogby stracic wiekszosc a Sejmie
  • ~oz
    (2017-02-21 15:52)
    Adrianku na dekielek już wali ?? Nie musisz pakować szczoteczki dostaniesz ja na miejscu CBŚ niedługo do ciebie zapuka razem z ABW za twoje tajne kontakty z FSB Pupilku Putinka
  • ~aj43
    (2017-02-21 15:49)
    wyborcy PISu czytajcie i upajajcie sie kultura waszych zwolenikow
  • ~oz
    (2017-02-21 15:48)
    Adrianku na dekielek już wali ?? Nie musisz pakować szczoteczki dostaniesz ja na miejscu CBŚ niedługo do ciebie zapuka razem z ABW za twoje tajne kontakty z FSB Pupilku Putinka
  • ~dr
    (2017-02-21 15:34)
    ...a co to polskojęzyczny szwab dał taki tytuł z błędem ortograficznym....?
  • ~tola
    (2017-02-21 15:05)
    Jeti dało głos !! Czy Jeti czasem myśli ??????
  • ~Macisław Płatow
    (2017-02-21 14:53)
    CENZOR Dziennika ,gdzie Mój wpis? PRAWDA WAS tylko wybawi. OBS----URKI.
  • ~Macisław Płatow
    (2017-02-21 14:52)
    CENZOR Dziennika ,gdzie Mój wpis? PRAWDA WAS tylko wybawi. OBSZCZYMURKI.

Może zainteresować Cię też: