Macierewicz zapowiada: Podkomisja smoleńska wkrótce przedstawi swoje ustalenia

| Aktualizacja:

Podkomisja powołana do ponownego zbadania katastrofy smoleńskiej wkrótce przedstawi swoje dotychczasowe ustalenia. To głównie podsumowanie dowodów, które były znane, lecz nie były eksponowane bądź były ukrywane. Pojawią się także nowe elementy - powiedział PAP szef MON Antoni Macierewicz.

wróć do artykułu
  • ~amator
    (2017-03-14 11:30)
    macierewicz w pętli czasowej, jeszcze jedno okrążenie i już będą rewelacyjne wyniki, no i jeszcze jedno okrążenie, no jeszcze jedno okrążenie i ujawnimy prawdę, w fizyce znane są tzw. pętle czasu, przynajmniej teoretyczne, ale ten przypadek jest dla psychiatry, myślę, że tez są znane zapętlenia psychiczne, paranoja to chyba tu na miejscu
  • ~Szyba
    (2017-03-13 06:48)
    A ten znowu się nurza w oparach absurdu !
  • ~Z ostatniej chwili:
    (2017-03-12 22:30)
    Oszukiwali klientów przy przyznawaniu kredytów frankowych? 20 banków pod lupą ABW 10.03.2017, 21:17 | Agencja Bezpieczeństwa Wewnętrznego, na zlecenie szczecińskiej prokuratury, prowadzi śledztwo w sprawie bankowych oszustw na szkodę kredytobiorców frankowych - poinformował w piątek rzecznik ministra koordynatora służb specjalnych Stanisław Żaryn.
  • ~Antek! Tak Trzymać! Udawać świra!
    (2017-03-12 22:16)
    Moim skromnym zdaniem - niech Macierewicz wygłasza jeszcze wiecej kontrowersyjnych i "niedorzecznych" komunikatów i "opinii"! - Niech też zatrudni na pełnym etacie i na nasz koszt Misia z Okienka, Pszczółkę Maję i Rumcajsa - jeśli miałoby to skutecznie wprowadzić w stan palpitacji i lewitacji oraz rozproszyć uwagę i zdekoncentrować agentów rosyjskich, francuskich i niemieckich i skierować znaczną część ich mocy przerobowych na fałszywe tory! I jeśli dzięki temu ich złudzenie, że Macierewicz to śmieszny głupiec, mogłoby ich doprowadzić do nonszalancji, zniedbań i lekceważenia przez nich obowiązków służbowych!
  • ~propozycja
    (2017-03-12 22:08)
    Może niech to nastąpi 10 kwietnia i byłby to koniec tych nieszczęsnych miesięcznic.i nie trzeba by było wydawać zbędnej kasy na ich odkrycia.jak są winni niech staną przed sądem na czele z Kaczyńskim
  • ~icek
    (2017-03-12 14:44)
    Tu nie chodzi o ustalenia tylko o TROTYL , wreszcie go pokaże i cała Polska zobaczy co doprowadziło do ZAMACHU , ha ha ha ha ha .
  • ~Szyba
    (2017-03-12 13:32)
    Panie Maciarewicz ...........to już wszystko było , to już słyszeliśmy wielokrotnie . Szukanie prawdy to zacne zajęcie , tylko dlaczego robi to pan za nasze pieniądze !?
  • ~jj
    (2017-03-12 13:10)
    a wnioski z Janningerem skonsultował?
  • ~Stif
    (2017-03-12 11:55)
    Tworki dla Antka...to za mało...- facet ma jedną cechę pozytywną...cięgle jest...UŚMIECHNIĘTY...
  • ~mkk
    (2017-03-12 11:55)
    Przezytajcie uważnie jeszcze raz ten wywiad. Toż to pozbawione logiki bredzenie!!!! Żadnej spójności koncepcyjnej. (Promocja "partyzantki" OT, - na wzór konceptu Che Guevary. Jak skończył? WIemy.... A była to ulubuona postac pana Ministra MAcierewicza....
  • ~Pozorovatel
    (2017-03-12 11:54)
    Czekam na te nowe ustalenia. Oczekuję dowodów, wyliczeń, wykresów i rysunków. Oczywiście też prezentacji autorów i metod badawczych które doprowadziły ich do tych konkluzji. Co nieco z fizyki, chemii i mechaniki technicznej jeszcze pamiętam. Mam nadzieję że ów Słynny Zespół przekona też takich jak ja.
  • ~Stif
    (2017-03-12 11:41)
    Boże...chroń Polskę przed Schizofreniczną PIS-dzielczą Sektą...przed Kaczyńskim i Macierewiczem...to co dzieje się obecnie w Polsce ... to dowód...że polityczne zidiocenie sięgnęło DNA...
  • ~bruzda
    (2017-03-12 11:26)
    Co było na obiad 10 -go kwietnia 2010 ? W knajpie w Smoleńsku. Prezydent stygł w błocie,a Antoś męczył się z kompotem ? Antek- wyniki prac twojego zespołu będą rewelacyjne, wierzę w to,ale bardziej czekam na choć jeden śmigłowiec dla wojska. Ile zarobili dotychczas panowie z podkomisji?
  • ~Mazur
    (2017-03-12 11:19)
    Radzę, żeby broń OT była wyposażona w alkomaty, zanim odpali trzeba dmuchnąć. Minister też powinien to robić, przed każdą wypowiedzią, w alkomat dmuchnąć. Tak dla jasności, czemu mówi, to co mówi?
  • ~Carmen
    (2017-03-12 11:18)
    Panie Maciarewicz kończ Pan te badania. Sztuczna mgła ,trzy wybuchy , trotyl , hel , i co jeszcze ?. Człowieku zdecyduj się i ogłoś swoją wiedzę ,prawdę i stan umysłu . Ile lat mamy czekać na twoje odkrycia ?.
  • ~27-1
    (2017-03-12 11:08)
    zawiezcie wyniki prac podkomisji do Brukseli zeby przeglosowali dowody zamachu
  • ~jo
    (2017-03-12 11:00)
    Katastrofy w Brukseli i tak to nie przykryje
  • ~Klas
    (2017-03-12 10:49)
    1015 zapowiedź przełomowej informacji. Ale dwa lata sobie kilkudziesięciu darmozjadow żyje na koszt podatnika. A ciemny lud się cieszy, że go swir w jajo robi.
  • ~pruszkowiak
    (2017-03-12 10:22)
    Podkomisja Smoleńska ma twarz Macierewicza.
  • ~Komedianci Kaczyńskiego
    (2017-03-12 10:17)
    Każde słowo płynące z ust tego osobnika wzbudza we mnie rechot większy niż oglądanie Chaplina, Luis deFunesa, Pierre Richarda i naszego niezrównanego Zenka L.