Migalski: Polak prędzej zginie w wypadku samochodowym, niż z ręki muzułmańskiego terrorysty

| Aktualizacja:

Przy całym szacunku dla tych osób, które zginęły wczoraj w Londynie i dla tych, które zostały ranne, to jest mniej niż dzienny bilans wypadków drogowych w Polsce. O tym powinna myśleć pani premier i tym powinien zajmować się polski rząd - ocenił w TVN24 Marek Migalski, były europoseł PiS.

wróć do artykułu
  • ~GLUPI MIGALSKI jak zawsze
    (2017-03-23 11:31)
    polinteligencie - chodzi o wojne cywilizacji a nie o statystyke....
  • ~kuciap
    (2017-03-23 11:33)
    Czy ten tuman chce powiedziec ze kierowcy to terrorysci, czy ze za terroryzm nalezy dawac mandaty po 50 zlotych?
  • ~GPU
    (2017-03-23 11:43)
    Migi ty idioto. Tu chodzi o wojne cywilizacji muzulmanskiej z Europejska. Ludzie gi eli i beda ginac ale nikt nie zmusza ich do przejscia na islam.
  • ~snap
    (2017-03-23 11:45)
    Panie Migalski - co za głupie porównanie. Jeszcze mniejsze jest prawdopodobieństwo śmierci od uderzenia piorunem w swoim domu, a jednak zakłada się piorunochrony na budynkach.
  • ~lekarz
    (2017-03-23 11:47)
    Ten Polak MIgalski to ******** bo zginali luidzie, a ten Polak Migalski bredzi o wypadkach samochodowych. Polaku-katoliku Migalski ! Idz na piesza pielgrzymke na Jasna Gore, to moze wytrzezwiejesz.
  • ~DAV
    (2017-03-23 11:51)
    Co ta cep ten Migi ????
  • ~koral
    (2017-03-23 12:02)
    Zakodowany Migalski wielki polityk wynajety przez lewactwo oszolomione . Spadaj facet walisz glupoty bo glowe masz napchana sianem
  • ~tutek
    (2017-03-23 12:05)
    Z tego wynika, że dotychczasowe polskie rządy stanowiły dla Polaków zagrożenie większe od terrorystycznego. Co za przenikliwość. Niestety i krótkowzroczność. Niemcy u których tyle się dzieje są o rzut kamieniem, a ilości emigrantów z Bliskiego Wschodu miały być narzucane i może mieć to miejsce w przyszłości.
  • ~Rzul
    (2017-03-23 12:05)
    Na zdjęciu ****** Jak się odezwał to ja p ie rdole!
  • ~zgryźliwy
    (2017-03-23 12:06)
    No i co? wykształcenie jak widać i tytuły naukowe nie zapewniają żadnego poziomu inteligencji.To nie aberracja tylko zdrowy rozsądek. Wg tego głupka mamy się zacząć bać dopiero wtedy dy... zaczną wybuchać pośród nas bomby??????
  • ~Rzul
    (2017-03-23 12:06)
    Na zdjęciu je łop. Jak się odezwał to ja pie rdole.
  • ~Basia
    (2017-03-23 12:21)
    a ten pan to jakis krewny pana Szewacha Wajsa ? uderzajace podobienstwo....
  • ~ZEN
    (2017-03-23 12:32)
    IDIOTA.
  • ~Poważne podejrzenia
    (2017-03-23 12:34)
    Zamach, w odróżnieniu od wypadku drogowego, ma zaplanowane dalekosiężne cele. Jednym z nich - oprócz zastraszenia i ataku na parlament - było uniemożliwienie spotkania May-Kaczyński przed szczytem UE w Rzymie.
  • ~MK
    (2017-03-23 13:25)
    Poczekajmy jeszcze z 20 lat i wtedy będzie więcej ludzi ginąć w dżihadzie niż na drogach
  • ~miska z miśkiem
    (2017-03-23 14:07)
    Kiedyś jak studiowałam dokonałam przełomowego odkrycia: wśród moich profesorów są też idioci. Minęło 33 lata od zrobienia dyplomu i dalej się sprawdza. Ten pan jest tego przykładem.
  • ~loj
    (2017-03-23 14:19)
    czy ten alkoholik już wytrzezwial ,ale on pije tylko drogie wodki
  • ~zdanie odrębne
    (2017-03-23 14:33)
    Niespodzianka !!! Migalski ma rację!! Na zadupiu Europy ginie się od bandytki i wypadków drogowych. Terroryzm potrzebuje rozgłosu, a ten jest w europejskich metropoliach, a nie w Pacanowie, czy Wąchocku. Polska dla uchodźców jest nieatrakcyjna, nietolerancyjna i różna kulturowo na tyle, że stanowi jedynie punkt tranzytowy do krajów Europy Zachodniej. I czego tu się bać.
  • ~Fruzia
    (2017-03-23 14:40)
    tja głąby kapuściane...prawda w oczy kole?...brakuje wam buraki argumentów i używacie obelg...żenada...polactwo to jednak strasznie prymitywna dzicz...
  • ~WzK