Waszczykowski tłumaczy się ze słów o fałszerstwie: Są wypowiedzi naukowców...

| Aktualizacja:

Są wypowiedzi naukowców, znawców prawa europejskiego, którzy twierdzą, że można by wybór Donalda Tuska na szefa Rady Europejskiej zakwestionować; natomiast nie ma oczywiście żadnych politycznych decyzji w tej sprawie - podkreśla szef MSZ Witold Waszczykowski.

wróć do artykułu
  • ~propozycja
    (2017-03-28 11:06)
    Niech ten nieudaczny politykier strzeli sobie w łeb.Będzie Prawnie i Sprawiedliwie.
  • ~Va Letz
    (2017-03-27 22:35)
    PISuarowi naukawcy i smoleńskie świry są sławni ze swych osiągnięć na całym świecie!
  • ~Leśnik
    (2017-03-27 21:06)
    Szymański juz wita się z gąska / Szczeraki kibicuje ...
  • ~Rakinos
    (2017-03-27 21:04)
    Są 3 scenariusze: 1. ON! rano budzi się i myśli - co by tu powiedzieć, żeby mnie nareszcie ************ 2. ON!! jest od dawna kretem PO i stąd jego różne wypowiedzi. 3. ON!!! - nie wie co mówi - a mówi, co myśli, że wie, że mysli, ze wiele wie ... itd
  • ~yeti
    (2017-03-27 20:51)
    przeciez wybory były 2,5 roku temu a teraz tylko głosowanie za przedłuzneiem kadencji !!!!!!!!!!
  • ~Gosc
    (2017-03-27 20:20)
    Niech ten pan sie w koncu ZATKA! Nie wie czlowiek co to HONOR????? Jak dlugo chce sie jeszcze osmieszac? Jarek milczy?
  • ~Oj tam, oj tam!
    (2017-03-27 18:48)
    Oj tam, oj tam!
  • ~bertsi
    (2017-03-27 18:16)
    Panie W., skoro "kwestia Tuska jest kwestią z politycznego punktu widzenia Polski drugo- czy trzeciorzędną", to dlaczego się nią zajmujesz? Nudzisz się? A teraz poważnie: Waszczywkowski prowadzi, jako jeden z nielicznych, skuteczną kampanię podkopującą pozycję PIS. Nie zdziwię się, gdy za jakiś czas znajdzie się, podobnie jak Marcinkiewicz, w PO.
  • ~Taniec św. Wita
    (2017-03-27 18:04)
    Wituś idź już pograj w cymbergaja, albo pohuśtaj się na trzepaku.
  • ~max power
    (2017-03-27 17:31)
    Strasznie nieporadny jest nasz pan minister, taka dyplomatyczna ciamajda.
  • ~sd2015
    (2017-03-27 17:19)
    Honoru nie mają. Nawet nie potrafią przegrać.
  • ~yes
    (2017-03-27 17:04)
    Jeszcze takiego DYPLOMATOŁA nie było na stanowisku szefa MSZ.
  • ~myszka miki
    (2017-03-27 16:47)
    Ciekawa inteligencje ma ten dyplomatolek.Mysli ze zniszczy wszystkich swoja glupota, a przy okazji wystawia Polsce i Polakom swiadectwo, bo skoro minister taki duren, to nieminictrowie musza byc kompletnymi debilami.
  • ~ygrek
    (2017-03-27 16:28)
    Cały ten pis powinien już dawno odlecieć do San Escobar, i nie kompromitować ciągle polskiego narodu oraz demontażem państwowości. Nie zapomnijcie też zabrać ze sobą epi-diaskopu, który jest motorem działania waszego sabotażu politycznego! Oczywiście, wiadomo, o jaki epidiaskop chodzi.
  • ~SJJ
    (2017-03-27 16:19)
    Pan Waszczykowski ma całkowitá racjé. Do tego nalezałoby dodac, iz wszystkie kraje Unii, czyli 28 panstw, musi wyrazic zgodé na wybór danego kandydata. Jesli tej zgody nie ma (tu Veto POLSKI), to pan TUSK moze, tylko siebie reprezentowac, czyli dokonano PUCZU przy wyborze, poniewaz nikogo nie wybierano. W takiej chwili, kazda decyzia, którá reprezentuje pan TUSK jest tyle warta dla kazdego z krajów gdy mu sié to podoba co garstka papieru toaletowego. BRAVO nalezy bic POLSKIEMU RZÁDOWI.
  • ~walde-mar
    (2017-03-27 15:42)
    Pisiaki ciągle powołują się na ekspertów, teraz znowu jacyś rzekomi naukowcy, od czego, od procedur głosowania w UE? Przecież to obłęd, którego nawet Dołęga- Mostowicz nie mógł przewidzieć. Dyzma był sam, teraz w kraju mamy samych dyzmów, kompromitujących nasz naród na arenie międzynarodowej. Czas na leczenie i odsunięcie od ciągłego demontażu państwa, oby jak najprędzej!
  • ~Kontemplyta
    (2017-03-27 14:45)
    Niestety mam to samo wrażenie co do Nowoczesnej. Zgadnijcie kto to: "Jątrząca ze mnie mątwa, polecam sztukę "Klatwa",już od siku mam nerwy, zapraszam do przerwy".
  • ~shityna G.
    (2017-03-27 14:41)
    TUSKE to niemiecki kandydat, POdpisywać bez czytania i morda w kubeł !
  • ~protestuję
    (2017-03-27 14:39)
    A co na to Komisja Weneryczna ? Czy to jezd zgodne z Prostytucjom ?
  • ~Ego71
    (2017-03-27 14:32)
    Jedna rzecz, której nie kumam - to są ekspertyzy czy wypowiedzi, bo to chyba znaczna różnica, przynajmniej dla mnie, ale ja nie jestem ministrem S.Z..