Komorowski o debacie z prezydentem Dudą: To jak rozmowa z kryminalistą o kodeksie karnym

| Aktualizacja:

Były prezydent Bronisław Komorowski nie włączy się w zaproponowaną przez prezydenta Andrzeja Dudę debatę nad konstytucją . "To tak jakby zaprosić kryminalistę do dyskusji o kodeksie karnym" - tłumaczy.

wróć do artykułu
  • ~a
    (2017-05-09 07:35)
    A jednak Komorowski to prymityw.
  • ~Do BUDY
    (2017-05-08 19:12)
    KOMORRUWSKI skleroza i o debacie jeszcze POlszewickiej schowaj się w ruskiej budzie ty szkodniku od likwidacji WOJSKA
  • ~POKODWON
    (2017-05-07 20:43)
    Błazen Żyrandolowy podobnie jak Bolesław Motorówkowy myślą, że Polacy kiedykolwiek jeszcze ich wybiorą albo poprą Platformę Oszustów. Otóż moskiewskie pajacyki się mylą tak samo jak mylili się w ocenie poparcia swoich kontrkandydatów...
  • ~peowiec
    (2017-05-06 20:42)
    komorowski nie godny stac obok dudy nie mówiac o debacie
  • ~Krysia
    (2017-05-05 10:43)
    Dwoch glupich sie spotkalo i jeden drugiemu chce pokazac ze jest inteligetniejszy .Tak naprawde to przykro tych wszystkich wypowiedzi czytac .Jakich mamy ludzi w Polsce to taki mamy rzad . Prosze sie nad tym zastanowic
  • ~jagoda florida usa
    (2017-05-04 22:08)
    Panie Komorowski pan nie siega Panu Duzie do piet.Pana zachowanie i kultura jest na poziomie czlowieka ktory nie pisze nie czyta i nie wie co robi
  • ~kuciap
    (2017-05-04 22:00)
    Jedna debate juz mieli. Cienko dla Bula sie skonczyla
  • ~antybul
    (2017-05-04 21:26)
    A co u Szoguna?
  • ~Kurator
    (2017-05-04 21:20)
    Bul wyjaśnił dzisiaj na antenie, w jaki sposób zaliczył maturę - po prostu bezczelnie odpisywał oszukując, od rozgarniętych kolegów - tyle w temacie...ale jednak wstyd, że ktoś taki był prezydentem naszej Polski!
  • ~juzia
    (2017-05-04 20:55)
    POd warunkiem ze kryminalista bedzie chrabia bul komorowski .
  • ~jonek
    (2017-05-04 20:01)
    przyjdzie czas rozliczeń pis u już nie mogę się doczekać szkoda że niektórych nie boli kasa wpadająca do toruńskiej kabzy
  • ~uza
    (2017-05-04 20:00)
    Przeciętny kryminalista zna prawo lepiej od Komorowskiego, więc czemu jeszcze zabiera głos?
  • ~stan
    (2017-05-04 19:02)
    Facet ,który krył układy mafijne mówi coś przestrzeganiu prawa śmieszne.
  • ~wert
    (2017-05-04 18:52)
    Bu,ha,ha.Komorowski mówiąc o kryminaliście zaproszonym do dyskusji o kodeksie karnym ma na myśli siebie.Przecież to jego obecny prezydent zaprasza do dyskusji.Dobre,bu,ha,ha.
  • ~krajanka
    (2017-05-04 18:37)
    Wypowiedz, godna tworcy tej wypowiedzi! Widac,ze Komorowski do dzisiaj nie moze pogodzic sie z przegrana.Nienawisc robi juz z niego zupelnego pajaca.
  • ~...
    (2017-05-04 18:35)
    Odezwał się agent WSI ;-) Dochodzi do absurdów...
  • ~kkkk
    (2017-05-04 18:34)
    to jest przeklenstwo,kiedy ludzie wybiora juz PIS to w kraju zaczyna sie niepokoj,okradanie ludzi w majestacie prawa,napuszczanie jednych na drugich ,zaslanianie sie krolowa Polski albo krolem Polski ,dosc tego do roboty naczelniki i naczelniczki bo braknie taczek
  • ~Zyga
    (2017-05-04 18:22)
    Duda lepiej szykuj szczoteczkę do zębów na pobyt w więzieniu
  • ~Janek Skandynawski
    (2017-05-04 18:20)
    Mega SZACUN --- Panie Wojciechu SUMLINSKI !!!!!!! Wlasnie jednym tchem przeczytalem "POGORZELISKO", "Niebezpieczne zwiazki Andrzeja Leppera" i nastepne Pana ksiazki zamierzam dopiero "sciagnac" z Polski. Pozdrowienia, Polak z Norwegii.
  • ~zen
    (2017-05-04 18:18)
    Bronislaw Komorowski - pazerny na wladze szkodliwy typek bez klasy. Twoj czas minal , towarzyszu.