Jan Rulewski ogłosił "separację" z PO. "W klubie panuje klimat nonszalancji"

| Aktualizacja:

Jan Rulewski (PO) ogłosił "separację" z KP PO. Zdaniem senatora jego inicjatywy były w Platformie blokowane, a w klubie panuje "klimat nonszalancji" oraz brak szacunku dla pracy własnej i innych osób.

wróć do artykułu
  • ~Starszy pan
    (2017-08-26 15:21)
    Jasiu ! Zapisz się do PiSiarni ! Jestem bezpośredni bo coś mi mowi ,że w latach 50 tych chdzilismy do szkoły w Bydgoszczu.Po wybuchu trotylu wyjechaliśmy na Śląsk gdzie ojciec dalej pracował w chemii.
  • ~cienki Bolek.
    (2017-08-26 15:44)
    POznali się na PO ,coraz więcej ludzi ma ich dość ,już nawet niemieckie euro nie czynią cuda ,ludzie chcą normalności,zaczynają totalnie olewać opozycję 1111.......zasłużyli.
  • ~hugo
    (2017-08-26 16:08)
    ad Rulewski 1. po wydarzeniach w Bydgoszczy coś padło na głowę ? 2. szopka odegrana ze smutnymi bolkami ? 3. chęć pozostanie przy korycie (sejm, senat) ?
  • ~ale żart
    (2017-08-26 16:34)
    o kurde tapicerowi przebierającemu się za więźnia karceru peło znudziły się łatwe pieniążki, pewnie planuje powrót do tapicerowania
  • ~slazak
    (2017-08-26 16:44)
    zawsze mowilem ze Rulewski stoi w rozkroku i na starosc calkiem stracil poczucie godnosci.
  • ~KODy za ploty
    (2017-08-26 17:50)
    Nie latwe jest teraz zycie bylych TW
  • ~fg
    (2017-08-26 18:41)
    Powyrzucać tych starych dziadów z partii bo się już patrzyć nie da na nich już zarobili tyle kasy to niech siedzą w domu przed telewizorem.Najwyższy czas na młodych.
  • ~wspolautor
    (2017-08-26 19:24)
    ciekawe czy ktoś policzył ile w sumie solidarnościowi gauleiterzy wyciągnęli z tego kraju.
  • ~44 dawniej też 44
    (2017-08-26 20:53)
    No tak. Miecugow nie żyje. Pan wie. Miał tvny, miał miliony, był całym panem redaktorem i nie żyje. A ja nie mam nic i w dodatku mam na jutro dwa protestowane weksle, ale ja żyję. Pan Bóg jest dobry. Pan Bóg jest bardzo dobry.
  • ~Zeno
    (2017-08-26 21:01)
    Kaczynski , Wyp ol dziada .Teraz chce do rzadzacych . Lajdak moze , Ale w ciuchach wieziennych
  • ~CAlA prawda CALA dobe
    (2017-08-26 21:31)
    CZERWONI ZABLOKOWALI DOSTEP DO KOMETARZY pod artykulem mowiacym o smierci miecugowa!!!!!!!!!!!!!!!!!! doskonale wiedza, co by sie tam znalazly za komentarze.......nie tam, to tu.... MIECUGOW TO BYLA CZARNA KARTA POLSKIEGO DZIENNIKARSTWA ...bardrziej OBLESNEJ, zaklamanej postaci chyba nie znalem w polskich mediach ...nooo...moze jeszcze ten caly lis i lewicka....ale ci ...chodza jeszcze po ziemi...
  • ~za to co ostatnio wygadywał
    (2017-08-26 21:35)
    o legendarnym pierwszym przywódcy tej prawdziwej Solidarności byłym prezydencie Polski Lechu Wałęsie po prostu go ***********
  • ~Don
    (2017-08-26 22:12)
    Chyba bliski jest już koniec kiedy będę mógł sPOkojnie zaprzestać używania słowa ........"PO=lactwo"........Najpiękniejszy moment kiedy tow. Szmacino rzeknie sztandar PełO wuprowadzić!!!! Panie Prezesie Kaczyński w pięknym stylu załatwia Pan tych zaprzańców POdobnie jak tą Samoobronę i partyjkę Kunia LPR!!!
  • ~mareka1969
    (2017-08-27 01:02)
    czy jest w Polsce wiekszy szkodnik od prezesa? chyba tylko kk moze sie z nim rownac!
  • ~Jojo
    (2017-08-27 01:16)
    Wkrutce i bolek zmieni Kurs . Bedo pchali sie do Jarka , jak pszczulki do ula . Dwuulicowi agenci , kapusie
  • ~XK
    (2017-08-27 07:45)
    Prawde po-wiedzial
  • ~dor
    (2017-08-27 09:31)
    Pan Rulewski już dawno stracił mój szacunek. Nooo, ale wybory niedługo, to odcina się od Partii Matki, nie mającej szans. Koryto odjeżdża...Szczury uciekają...
  • ~jojo
    (2017-08-27 09:32)
    Pewnie wybiera się na emeryturę. Pewnie całkiem sporą dlatego stroi fochy.
  • ~as
    (2017-08-27 10:38)
    chciał dostać od Tuska tytuł rodowy "INTELIGENT"... ...wyszedł na głupka... ...
  • ~as