Kaczyński: W najbliższym czasie musimy odpowiedzieć na pytanie o działanie prezydenta

| Aktualizacja:

W najbliższym czasie musimy odpowiedzieć na pytanie, o działanie prezydenta; musimy wiedzieć, czy możemy iść do przodu, czy możliwe są kolejne zmiany, czy na razie więcej nie zdołamy w Polsce naprawić - podkreślił prezes PiS Jarosław Kaczyński w rozmowie z tygodnikiem "Sieci Prawdy".

wróć do artykułu
  • ~wawa
    (2017-09-25 09:24)
    Kaczyński to tchórz kierujący swoją strachliwą zgrają z tylnego fotela. Żadnej odpowiedzialności, żadnej myśli oprócz nienawiści do wszystkich i wszystkiego. A jego sługusy na ciepłych posadkach zrobią wszystko co wymyśli. Naprawiacz się znalazł. Będzie się krył, jak to robił za czasów stanu wojennego. Obrzydliwość.
  • ~zxz
    (2017-09-25 09:18)
    PYCHA KROCZY PRZED UPADKIEM.
  • ~ja
    (2017-09-25 09:11)
    Aha tz grozby dla prezydenta -smieszny ten zielony ludek
  • ~Wole
    (2017-09-25 09:17)
    Panie Kaczynski, schlastac Dudusia po m o r d z i e. Potem pare kopniakow., a jak juz lezy na ziemi, to jeszcze pare, w brzuch! No, jak kiedys wstanie i sie pozbiera, to bedzie pokorny, to juz sie nie odwazy kiedykolwiek, cokolwiek robic niezgodnie z zyczeniami wszechmocnego prezesa!
  • ~student
    (2017-09-25 09:33)
    Kaczora należy aresztować i razem z jego bandę przygłupów wysłać na syberię do pracy
  • ~LCF
    (2017-09-25 09:51)
    Kto PiS popiera ten się w Piekle poniewiera!
  • ~smoleński dewot z miesięcznicy
    (2017-09-25 09:58)
    Nocne uchwalenie zmian ustaw o SN i KRS jest konieczne, żeby dokończyć zemstę smoleńską. Koniec. Kropka. A teraz niech ten PAD spróbuje bąknąć, że się nie zgadza z obozem zemsty.
  • ~Karmen
    (2017-09-25 10:04)
    Selekcjoner Nawałka ma wyniki. Selekcjoner kaczorek chce go naśladować. I kombinuje czy wymienić szydłową czy dudę .
  • ~Zajączkowski
    (2017-09-25 09:27)
    Dla prezydenta teraz pracuje osobnik który niedawno reprezentował ludzi powiązanych z mafią paliwową i lewą kasą?
  • ~narodowy socjalizm, albo kalifat (dżuma, albo cholera)
    (2017-09-25 09:35)
    Adrianek będzie podskakiwał to nie tylko na Królikowskiego się znajdą haki. Fajna ta demokracja w Polsce - coś na wzór ukraiński, albo białoruski, ale to nawet może i lepiej niż perspektywa zostania kalifatem pod kontrolą Berlina.
  • ~Wole
    (2017-09-25 10:29)
    Wszechmogacy i wszechmocny przemowil! Ludzie, robcie zappasy papieru toaletowego, bo zacznie sie wielkie s r a n i e , ze strachu!
  • ~007
    (2017-09-25 09:25)
    Kiedy tubą dla "prezydenta" jest TVN to wszystko jasne. Jaki jest wpływ na prezydenta odłamu z grupy Kukiz 15 których korzenie sięgają UW?
  • ~Jabis
    (2017-09-25 10:42)
    Z drabinki dojrzał furię, przedtem białe róże objawiły się mu jako symbol nienawiści, ... co jeszcze bzyka u paranoika!? Jakiej trzeba ciemnoty, aby popierać chorego z urojenia. W dodatku tchórza kryjącego się za cudzymi plecami. Brrry!
  • ~Brych
    (2017-09-25 10:59)
    Proponuje dla J.Kaczynskiego nagrode roku pt.BARANEK POKOJU:
  • ~yuio
    (2017-09-25 10:51)
    Panie bezmyślny człowieczku, każde upokarzanie ludzi kończy się buntem. To wie student pierwszego roku psychologii.
  • ~ksionc z Sokolki
    (2017-09-25 10:59)
    Jak smie ten Kaczynski tak sie wyrazac o naszym prezydencie Adrianie Dudzie. Pan Adrian Duda jest pierwszym polskim prezydentem, ktory w powietrzu zlapal i uratowal upadajaca na brudna kosciena podloge, swieta hostie przed zbeszczeszczeniem !!! Dotychczas zaden polski prezydent nie mogl i nie moze sie takim wspanialym czynem pochwalic !!!

Może zainteresować Cię też: