Jan Olszewski: Niektórzy krytycy prezydenta z obozu rządzącego powinni zachowywać większą wstrzemięźliwość

Jan Olszewski staje po stronie prezydenta w sporze z ministrem sprawiedliwości, czy niektórymi politykami PiS. Jego zdaniem, prezydent jest krytykowany przez „kwestie ambicjonalne”.

wróć do artykułu
 • ~hakistan
  (2017-10-01 21:22)
  czy redaktor Gzyms już szuka w archiwach IPN kwitów na Olszewskiego? Może stryjeczny brat szwagra upił się w 1937 r.?
 • ~ Prezydent Wszystkich Pawlaków
  (2017-10-01 17:08)
  Tak - jestem prezydentem wszystkich Pawlaków! - I dlatego Pawlaka zaprosiłem do komitetu obchodów 100 rocznicy odzyskania niepodległości - za prawidłowo "wynegocjowany" z Putinem kontrakt gazowy! - A tych szemranych organizatorów kibolskiego Marszu Niepodległości nie zaprosiłem - bo ich osiągnięć na polu negocjacji z Putinem nie widzę! - I jeszcze na dokładkę Budkę mu spalili... - I dlatego ich nie zaproszę! Niech wiedzą i niech znają swoje miejsce w szyku marszowym! - "Lewa! Lewa! Lewą marsz!!!" - jak pisali poeci... ------------------------- A jak będę chciał - to zaproszę wielebnego pułkownika Mazgułę z orłem z czekolady i wielebnego kapitana Sowę na tropie - i nawet szeregowego wielce czcigodnego tajniaka Czajkę - tego co na wizji kopał uczestnika Marszu w głowę - oczywiście jak do tego czasu wyjdzie! Ale już ja się o to POstaram! Zaproszę go - bo wypełnił swoją powinność i dzięki niemu państwo wtedy zdało egzamin - a tylko "państwo ma monopol na przemoc" - jak mawia prawnuk Henryka Sienkiewicza - też zresztą pułkownik - jak Mazguła! - A wam zalecam produkty Monopolu Spirytusowego, żebyście mogli w zaciszu domowym zalewać robaka i zasilać budżet mojej kancelarii! - I o to chodzi, żebyście robaka zalewali jak najczęściej - bo inaczej dołączy do korników w Puszczy i będzie przypał. -------- ------ I zaproszę jeszcze wolnego Piątka (tak, wolnego Tomasza Piątka!), a nawet wolną Środę - bo wolna Środa też się Komitetowi należy! - Ot - co! ----------------- Zacytuję szatniarza z Barei: "Nie mam waszego płaszcza! - I co mi zrobicie!? ----------- - I nie będzie mi tu żaden Gadający Świerszcz opowiadał bz dur, że "kto bliźniemu swemu zabiera płaszcz - ten sam zostanie bez koszuli!" - bo ja koszul mam pełną szafę, a temu upie rdli wemu Świerszczowi odpowiem jak Kargul z Pawlakiem w klapie, że zanim gruby schudnie - to chudego szlag trafi, więc niech on lepiej - zanim zima nadejdzie za per da la la la skrzętnie jak mrówka i gromadzi dla nas zapasy! Tak, tak - Czytało się tego Ezopa!
 • ~robson
  (2017-10-01 15:21)
  ~~~jjj- Jak go przekabaciło? Na co nam RAMOL!!!!!!!!!
 • ~karuzela
  (2017-10-01 13:08)
  Jestem za a nawet przeciw. Zacytujcie jeszcze Romaszewską - kobiety swoich mężów powinny zamilknąć.
 • ~Jabis
  (2017-10-01 08:20)
  Sz. Macierewicz posłucha!? Swojego premiera. Pomimo zakazu drabinkowca krytykowania PAD ... on szarżuje. Nie tylko w RYDZYMEDIACH. Właśnie w PRI nie zostawiał na wetach suchej nitki. Dostało się też Romaszewskiej i Nyczowi ... za ich FAŁSZYWY katolicyzm. Beknął coś tak ... widziałem, że się modlą więc chyba katolicy. Bezczelny kremlowszczyk.
 • ~Kamil
  (2017-10-01 05:43)
  Propozycje ustaw Prezydenta to wyjątkowe buble, w dodatku niekonstytucyjne.
 • ~edek
  (2017-09-30 22:12)
  nie wiem skad to przekonanie, ze idzie na "noze" ? w kraju odbywa sie normalna demokratyczna dyskusja / nie mylic komunistycznym dyskursem / mnie osobiscie sie to bardzo podoba - jednomyslnosc to byla w komunie - sztuka dojrzalych demokratycznie politykow jest znalezienie kompromisu. I znajda.
 • ~kkkk
  (2017-09-30 20:37)
  jednych mozna kupic za 500 zlocirzy a drugim przyszlo placic 8000 by byli grzeczni--expremierze nieraz MILCZENIE JEST ZLOTEM
 • ~tera naprawde jak sie chce cosik gadac to tsa wiedziec co
  (2017-09-30 19:48)
  Sorry. gadajo Chlopy pod Kentdsynem, ale oni jus raz oddali traktory i kombajny i wsio co wypracowali psez drugie abo i tsy pokolenia zmianiwe i nimajo chenci wyjechac do ostatniego clonka rodziny na roboty. Tu nima autoruf ani autorytefuf tu wqidac wsio jak na zalonconem obrasku.A kamieni kupa zabetonoewana stoi w gierlozy jak ten n o niepsymiezajionc .. na weselu.Jak te nie bronili najslapsech i dajmy nato sloikuf to tera niechaj nie gadasjlo.
 • ~emeryt 10
  (2017-09-30 19:17)
  Pan Jan Olszewski jest wielkim autorytetem dla ludzi prawicy w naszym kraju. Czy musi zgadzać się ze wszystkim,co robi rząd ? Tym razem stanął po stronie prezydenta, który też wywodzi się z prawicy. Chyba nikt nie może zarzucić mecenasowi Olszewskiemu, że nie zna się na prawie. Czy rząd jest święty, że nie można najmniejszego słowa krytyki powiedzieć przeciwko niemu ? Ci wszyscy krytykanci Jana Olszewskiego przypominają mi sekretarza partii sprzed 50 laty, który też nie dopuszczał słowa krytyki po adresem tamtego rządu ?
 • ~Batko-Macisław Płatow
  (2017-09-30 19:04)
  Powtarzam Sejm -PiS Musi przyjąć Prezydencką Ustawę o SN,tu nie ma żadnej dyskusji. Może ulepszać Ustawę o KRS. Nie jestem zwolennikiem Prezydenta ,ale Ustawa o SN REGULUJE PRAWO Sędziowskie w Polsce.
 • ~Stiff
  (2017-09-30 18:53)
  Niestety mecenasowi coś się *********** w mózgownicy i teraz ******* głupoty
 • ~jjj
  (2017-09-30 18:07)
  już lewactwo Olszewskiego przekabaciło?
 • ~Prezes
  (2017-09-30 17:44)
  Odbierzemy Olszefskiemu emeryturę bo opowiedzial sie za bolszewizmem.

Może zainteresować Cię też: