Po co zmieniać premiera, który ma świetne sondaże? "Na Nowogrodzkiej kipi frustracja"

Dwa lata po wygranych przez PiS wyborach szykuje się pierwsza poważna rekonstrukcja rządu. Czy będzie trzęsienie ziemi, czy tylko kilka mniejszych zmian?

wróć do artykułu
  • ~erbon
    (2017-10-28 02:31)
    Po co zmieniać premier, która ma świetne sondaże? Ano - widać ci co zmieniają wiedzą co są warte te sondaże...
  • ~Dr Duch
    (2017-10-27 23:09)
    A co z Radziwiłłem: za jego rządów jako ministra zdrowia zmarło tylko w tym roku dodatkowe 15 tys Polaków (dane GUS!). Wydaje więcej niż jego poprzednicy, a wskaźniki śmiertelności jak ze stanu wojennego w 1981 roku!
  • ~Stary Wiarus
    (2017-10-27 21:24)
    Ja bym chciał być sygnalistą w nowym rządzie ale z siedzibą w Zürich ds. kontaktów z Union de Banques Suisses
  • ~żart
    (2017-10-27 20:25)
    Prezes PiS potrzebuje "chłopa" do "ruchania" (kobieta sobie odpocznie).
  • ~Super Babka
    (2017-10-27 17:57)
    POlszewiki zostali uskubnięci od tych UBECKICH Emeryturek PO 13 I WIĘCEJ TYŚ.,;;dlatego tacy krytycy Bardzo Dobrej Zmiany którą kieruje PANI PREMIER BEATA SZYDŁO
  • ~Drzazga 101
    (2017-10-27 16:52)
    O Matko, Beatka: - "Kocham Ciebie bo wracasz Ty mi wiosnę złotą, i jasne powracasz miraże". TRWAJ, a ja Ci pomogę, kuervas ! Hej !-
  • ~aaa
    (2017-10-27 13:02)
    Azylu w Korei Polnocnej trzeba szukac.Tam chociaz opieka zdrowtna jest lepsza.W TV widac jakie zdrowe czerwone mordki maja.I generalow maja wiecej,kto im zafika?Same Macierewicze.Medale daja na kilogramy.Jedzenie tylko dietetyczne.Zadnych zmian w rzadzie.O o-pozycji mowa tylko pod kocem.Szef rzadu oficjalnie kawaler,tez zawsze usmiechniety,niski -same zyski.Bede tam KIMs!
  • ~Kuchta
    (2017-10-26 09:36)
    Szyszko na ministra obrony, ten to by wreszcie zaczal odstrzeliwac! Kaczynski for president, wtedy wszyscy na swiecie musieliby sie uczyc polskiego? Ach , czy to byloby mozliwe , tak bez nalzonki? Mozna, Trump, tez nie zawsze z malzonka! Szydlo na ministra rolnictwa, kufajka i gumowce by jej bardzo pasowaly. Waszczykowski ambasadorem w San Escobar. To tak na przyklad!
  • ~Sygnalista
    (2017-10-26 08:24)
    Żle zaczyna się dziać w kaczniku.
  • ~Kozi trębacz
    (2017-10-26 08:07)
    Towarzyszka Beata już nie pasuje do Prawa i Sygnalistów?
  • ~ik
    (2017-10-26 07:23)
    ten maly nie będzie rzadzil bo wie ze nic nie potrafi a premier coraz bardziej obrosnieta tłuszczem już nie smiejcie się z pani komorowskiej bo jest następczyni w realu
  • ~Ciekaw jestem, kto inspiruje tę wściekłą nagonkę
    (2017-10-25 18:09)
    na Panią Premier i kto (oraz komu) za to płaci i ile!? - Nazwiska proszę! - Moim zdaniem - ten jazgot jest najlepszym dowodem na to, że Szydło to jest doskonały premier, który dba o polską rację stanu!
  • ~Kogut
    (2017-10-25 18:05)
    Pani Premier Szydło to nie jest żaden podrabiany ani wybrakowany produkt kukurydzopodobny spod znaku GMO do wymiany w ramach gwarancji! - Szydło to jest polska kobieta mocarna! I jednocześnie jest to polityk najwyższej próby - prawdzwy "mąż stanu", jakiego w polskiej polityce od trzech dekad nam brakowało!!! - Szydło to jest prawdziwe, naturalne, dorodne, zdrowe i pożywne - a przy tym nasze rdzenne pszeniczne polskie ziarno, które się polskim ślepym kurom wyprowadzonym na sz czanie (w pole) przez godnych tylko takiego zajęcia "polskich" polityków trafiło - ale ponieważ one nigdy przedtem takiego ziarenka nie widziały - więc nadal bezradnie chodzą tylko po tym swoim polskim obs ranym podwórku i omijają, plują albo nawet sr ają na tę perłę! - Mówię tu tylko o perle i o kurach - jako że na wieprzach nie bardzo się znam - bo tylko je codziennie widuję i słyszę - a smród, jaki wydzielają, przyprawia mnie o mdłości - więc staram się od nich trzymać z daleka! ------------------- A co do pozycji Prezesa? - Mogę tylko przypomnieć, jak to tenże Prezes po przegranych w 2010 roku (do Bula - słyszycie - ha, ha, ha - do Bula!) wyborach prezydenckich - zaraz potem w telewizji ogłosił, że Gierek wielkim Polakiem był, potem wygłosił orędzie "do przyjaciół Moskali", których już wtedy uważał przecież za morderców swojego brata!!! - a potem otwartym tekstem wyznał telewidzom, że "cnotę straciliśmy, a rubla nie zarobiliśmy!!! - Tak, tak - to jego oryginalne i szczere wyznanie godne wy-dup-czonej ukraińskiej TIR-ówki stojącej bez majtek w przydrożnym rowie ze złamaną "szpilką" w ręku i machającej rozpaczliwie drugą ręką na polskie TIR-y - z pewnością nie stawia go na pozycji, z której może Pani Premier Szydło czynić jakiekolwiek wyrzuty albo nawet zarzuty i mieć nadzieję, że ją w premierowaniu przewyższy albo jej choćby sprosta! ----------- Ja nie mam mu nic do zarzucenia oprócz przysłowiowej pętli na szyję! - Tylko kto mu litościwie wykopnie stołek spod nóg??? - no bo chyba nie Pan Prezydent??? - W takim razie zostaje tylko Romaszewska!
  • ~@ Z naszych informacji wynika...
    (2017-10-25 18:00)
    Wy, Osiecki, przyznajcie się od razu, skąd wy macie te informacje!
  • ~Temida
    (2017-10-25 17:39)
    Cyrk ? Kogo interesuje poseł J. K, , który boi się odpowiedzialności za bajzel? Państwo teraz nawet nie jest teoretyczne, jest państwem abstrakcyjnym. TK jest "na niby", prezydent i premier  też, "odgrywają role, które zapisuje im lider - pociągając za sznurki ", sądy są "zakażone wirusem", koło zamachowe państwa prawa jest "zablokowane?  W kampanii wyborczej J.Kaczyński, A.Macierewicz i Z.Ziobro - byli "schowani" z powodu niepopularności i negatywnych ocen większości społeczeństwa.  Kto próbuje zrobić w kraju "dom wariatów"???! Jeżeli chce się jakieś państwo osłabić (bez aktu agresji, wojny), to prowadzi się "szczególną" tzw. "wojnę hybrydową" w celu pozbawienia tego  państwa stabilności prawnej, również w orzeczeniach dotyczących działalności gospodarczej podmiotów zagranicznych. Kto i dla Kogo eksperymentuje na Polsce ???
  • ~Njaki
    (2017-10-25 17:01)
    Cały ten pis to "śmieci pierwszego sortu " co za różnica będzie baran albo owca
  • ~cymbalist
    (2017-10-25 16:11)
    Kaczor na stanowisku premiera to est bardzo dobra wiadomosc, bo to znacznie zwieksza szanse na przegrana pisu w nastepnych wyborach. Kaczor tak ma ze musi wkurzac ludzi, a na stanowisku premiera bedzie to lepiej widac.
  • ~PIS jest wielki
    (2017-10-25 15:17)
    możecie sobie pisać rózne brednie na temat zmiany premiera to i tak nic wam nie da ba rany i du polizy PO s rancow
  • ~patryk
    (2017-10-25 14:26)
    jakie ma znaczenie jakie będą zmiany i tak nie zmieni się linia a ta jest faszystowsko- nacjonalistyczno - wsteczna i tak prowadzi to do banktuctwa Polski . Ministrowie którzy oidejdą łącznie z premierową nic nie zwolni z odpowiedzilaności za zniszczenie państwa - agenci wschodu
  • ~Madry
    (2017-10-25 10:47)
    A kiedy sie dowiemy, jak to było z wypadkiem limuzyny z Panią Premier? Wypadek Macierewicza juz wyjaśniono - winny kierowca z tyłu. A tutaj? Może Pani Premier sobie przypomni, czy jechali na sygnale, czy nie. Tak po chrześcijańsku. Może się też zainteresuje losem rodziny człowieka, który sie podpalił pod Pałacem Kultury. Albo nim samym. Też - po chrześcijańsku.

Może zainteresować Cię też: