Czarnecki o pierwszej podróży nowego premiera: Jeszcze w tym tygodniu pojedzie do Francji

| Aktualizacja:

Według mojej wiedzy, pan premier Mateusz Morawiecki z pierwszą wizytą bilateralną pojedzie do Francji - poinformował w poniedziałek europoseł PiS Ryszard Czarnecki. Jak dodał, wizyta ta "nastąpi jeszcze w tym tygodniu".

wróć do artykułu
  • ~PP
    (2017-12-11 10:23)
    Czarnecki wciąż majaczy,do doktora trzeba.
  • ~????
    (2017-12-11 10:51)
    Dziwne . Nie jedzie najpierw do Watykanu ?
  • ~HA HA HA
    (2017-12-11 10:48)
    A WIDELEC DA W PREZENCIE
  • ~~Ja(bis)
    (2017-12-11 10:54)
    Do Francji?! Po caracale i mistrale za 1 USD? Przecież tak niedawno 23.11.2017 była tam przełożona Morawieckiego - która wszystko ponoć załatwiła? Znowu kłamała? Może za te kłamstwa mały ją wysiudał? Przecież będzie nauczał przyzwoitości. Z drabinki obiecał.
  • ~WAW
    (2017-12-11 11:03)
    Najśmieszniejsze w tym wszystkim jest jak nagle pisowcy zaczynają na gwałt pisać legendę o pobożności Morawieckiego (obgryzane pierogi), żeby ich hardcorowy elektorat łatwiej zaakceptował bankstera / doradcę Tuska nagranego u Sowy.. :))
  • ~Doradca
    (2017-12-11 10:45)
    Czarnecki to nowy rzecznik ? Po co tam jedzie ? Uczyć ich jeść? Na Węgry by pojechał lub do Turcji:)
  • ~szczepan
    (2017-12-11 11:15)
    Czarnecki to menda i zakazany ryj.
  • ~Zorro
    (2017-12-11 11:36)
    Prymitywne zagrywki mające odkręcać najważniejsze wpadki z czasów Szydło. *********** z Caracalami - no to teraz zaczynamy od Francji aby pokazać że nie jest tak źle. Kto to kupi (oprócz ogłupiałych kulsonów w kraju)?
  • ~john janek
    (2017-12-11 10:58)
    pierwszy blad - pierwsza wizyta powinna byc WB, albo Stanach. Trump chyba w ogole nie zauwazyl nowego premiera i to swiadczy o jego kontaktach na swiecie. Premier Szydlo miala wielkie poparcie wsrod Polonii Amerykanskiej, ten raczej nie.
  • ~Babunia
    (2017-12-11 12:14)
    Polski macaronik do francuskiego. Bigosjad do zabojady? Wodkochlacz do vinochlcza? No to bedzie wstrzas, spotkanie dwoch tak roznych kultur! Nie, myle sie, my mamy cos wspolnego, dwoch Polonais- Francais, monsieur Chopin et madame Curie! Vive la France, vive la Pologne. A votre sante!
  • ~kotong
    (2017-12-11 12:55)
    A o na to hanna gronkiewicz szmalc

Może zainteresować Cię też: