Dziwne wpisy internetowe poseł Krystyny Pawłowicz o wizycie kanclerz Angeli Merkel. Opozycja oburzona

| Aktualizacja:

Krystyna Pawłowicz już skomentowała w sieci wizytę kanclerz Angeli Merkel w Warszawie. Jej dwa wpisy mocno zszokowały polityków opozycji.

wróć do artykułu
  • ~pamiętający
    (2018-03-19 15:49)
    Pawłowicz czerpie dobre wzory z PISu. Tak właśnie PIS zwoził z całej Polski swych zwolenników aby wiwatowali na cześć Trumpha. Innym razem wszystko było załatwione w zapełnieniu amfiteatru w Opolu PISiami zwiezionymi z całej Polski aby Pietrzakowi nie było przykro. Ale festiwal przeniesiono na inny termin i Pietrzak śpiewał do niemal pustej widowni. Bo PISiów w Opolu było za mało.
  • ~rektor
    (2018-03-19 15:48)
    Czy jest ktoś w Polsce, kto poważnie traktuje Pawłowicz Krystynę ? Przecież wiadomo, że jest to osoba o niskim wskaźniku inteligencji, bez kultury, wychowania i ogłady. Ze skąpego słownictwa jakim się posługuje można wnioskować, iż tytuł naukowy którym się posługuje nie został osiągnięty legalnie - żadna bowiem uczelnia nie przyznałaby tytułu profesorskiego osobie z takimi deficytami intelektualnymi.
  • ~Krystek
    (2018-03-19 15:01)
    No , ale po minusach tych nornalnych komentarzy widac, ze panna Krysia ma wielbicieli! A moze Jarus czyta tutejsze wpisy , nie komentujac stawia minusy?
  • ~podpowiadam
    (2018-03-19 14:27)
    Tę chorą babę należałoby w trybie pilnym skierować do dobrego psychiatry. Dotąd wielu uważąło, że powodem jej braku zborności psychicznej jest ta częśc ciała, gdzie plecy tracą swą szlachetną nazwę, teraz okazuje się, że to głowa szwankuje!
  • ~Iroll
    (2018-03-19 14:22)
    Gdyby głupota miała skrzydła to Krystyna latała by wyżej niż K2
  • ~anna
    (2018-03-19 14:16)
    A gdzie mój komentarz?
  • ~mario
    (2018-03-19 14:06)
    zastanawiam się czy tę posłankę ukarać za niegodne posła zachowanie skierować do psychiatry. Z całą pewnością kobietę należy w trybie pilnym odsunąć od życia publicznego
  • ~Harc
    (2018-03-19 13:52)
    Mnie się podobają wpisy, mówi kobieta co myśli, brak wazeliniarstwa i układania się ze wszystkimi za wszelką cene, w PO to był standard, najważniejszy był spokój na zewnątrz tak aby się przypodobać innym.
  • ~korwinista
    (2018-03-19 13:41)
    "Na tweety Pawłowicz zareagowała opozycja." Znaczy na tweety skierowane do Niemiec odpowiedziała opozycja hmmmm...to już dobitne stwierdzenie kogo reprezentuje opozycja.
  • ~Polak
    (2018-03-19 13:40)
    Prof. Pawłowicz zapleczem intelektualnym rządu Morawieckiego
  • ~070
    (2018-03-19 13:30)
    Pawłowicz iNergal powinien być para
  • ~Patriota 54
    (2018-03-19 13:00)
    Panie Jarosławie to Pana wina,że Pani Pawłowicz znalazła się w Sejmie,i teraz robi obciach na całą Europę i świat.Widziałem to w programie telewizyjnym jak prosiła Pana aby ją poparł w wyborach,a teraz co wstyd robi wszystkim Polakom,na pewno swoim zachowaniem znacznie zaniża notowania dla PIS.
  • ~trąbalski
    (2018-03-19 12:48)
    Ja biedny o Krysi myślałem ,że on biedna jest z tym swoim podobieństwem do hipopotama ,a tu masz ci los ona nie jest podobna ? Ona jest mieszanką ,hybrydą krokodyla i hipka .
  • ~Dr. Lector
    (2018-03-19 12:48)
    Krypa kup sobie wibrator.
  • ~żeby biedacy nie zamarzli
    (2018-03-19 12:47)
    A Grzesio z Katarzyną już od soboty z kwiatami POd niemiecką ambasadą !
  • ~01021939
    (2018-03-19 12:46)
    Z tych wpisów doskonale widzimy kogo ubodły te słowa,ja nie widzę nic złego we wpisach posłanki ona przekazała prawdziwe zachowania totalnej opozycji.
  • ~xyz
    (2018-03-19 12:44)
    Leczyć się, pani Krysieńko, leczyć!! I to szybko, bo się pogłębia!!!!
  • ~~jola
    (2018-03-19 12:41)
    Kretynka która jest chora z nienawiści do wszystkich i do wszystkiego.
  • ~Ergo
    (2018-03-19 12:41)
    Mam pytanie. Czy pracodawca nie jest odpowiedzialny za pracownika, jezeli ten choruje i mimo wszystko przychodzi do pracy. Czy pracodawca, szef, prezes , nie powinien zadbac o to, zeby ta osoba zaczela sie leczyc? Czy chory na ciele , czy umysle moze robic co chce, jezeli szkodzi firmie? No bo ta wlasnie osoba szkodzi! Ledwie sie wykaraskali z jednego skandalu, jest nastepny!
  • ~MonaLee
    (2018-03-19 12:35)
    Co za kretynka - trudno o inne łagodniejsze określenie. I do tego niedoinformowana. Kto dał jej tytuł profesora?