Prezydent Duda o operacji w Syrii: Wspieramy te działania

Wspieramy te działania, ponieważ były one potrzebne; uczciwe państwa nie mogą dopuścić do tego, żeby niewinni ludzie zabijani byli przy użyciu broni chemicznej - powiedział w sobotę prezydent, odnosząc się do międzynarodowej operacji wymierzonej w ośrodki produkcji broni chemicznej w Syrii.

wróć do artykułu
  • ~bielszczanin
    (2018-09-08 12:27)
    Panie prezydencie co pan ma do wspierania?Pan powinien dogłębnie rozeznać sprawę a dopiero się wypowiadać.Ja też popieram pana jako prezydenta ale nie popieram pana działań łamiących konstytucje i pana głupich wypowiedzi których wstydzi się wielu Polaków.
  • ~batko baca z poronina
    (2018-04-15 17:18)
    Zapamiętajcie: Pan Prezes jest wielki a Trump przy nim to karzeł !
  • ~Daniel
    (2018-04-15 08:32)
    J.e.b.a.ć Izrael
  • ~dal
    (2018-04-15 06:24)
    Prezydencie Wszystkich Polakow - zamiast powtarzac tania propagande, rusz swoja mozgownica, nauka z tego konfliktu dla Ciebie i nas wszystkich jest jedna nie dac sie wciagnac w globalne rozgrywki wielkich mocarstw bo staniemy sie poligonem takim jak Syria - Ruscy, ktorzy sa mocarstwem atomowym nic nie chca od naszego kraju ale jesli bedziemy grali role taniego amerykanskiego harcownika to nasz kraj moze bardzo szybko przypominac Syrie od czego niech nas Pan Bog broni
  • ~żałosny Duda
    (2018-04-15 04:54)
    Duda sie haniebnie osmiesza twierdzac, ze ludobojcy, ktorzy zbombardowali Syrie w ataku falszywej flagi (kiedy wiadomo, ze to Bryci zagazowali Syryjczykow) sa przywoitymi ludzmi. To sa pazerni klamcy, oszusci I zbrodniarze wojenni, nic wiecej. Kiedys zaplaca za swoje zbrodnie. Żałosny Duda solidaryzuje się ze zbrodniarzami.
  • ~Misio...,,.,,,,.
    (2018-04-15 00:46)
    Ja też wspieram , bo zawsze lubiłem petardy i fajerwerki , ale co mnie obchodzi opinia Dudy?
  • ~ .....rzekotka...
    (2018-04-15 00:02)
    .....duduś jest takim samym specjalistom od broni chemicznej jak aa.kwaśniewski ktory widział ją w iraku.....
  • ~Prawda w oczy
    (2018-04-14 23:32)
    Czyli prezydent niedopuści do chemicznego ataku na obywateli naszego kraju ! Rozumiem że natychmiast wycofane zostaną w Polsce wszystkie paskudne chemiczne szczepionki , oraz zabroni dalszego ludobójstwa chemitralis i stosowania zabójczych chemicznych oprysków Monsanto!
  • ~uczciwy
    (2018-04-14 23:25)
    amis i angole...uczciwe państwa. ..coś się budydyniowi po.....
  • ~Zagłoba Maliszewski
    (2018-04-14 21:43)
    Adrian, ty amerykański muppecie, a broń masowej zagłady w Iraku już znaleźliśmy? Myślałem, że Komorowski był najgorszym prezydentem Polski, ale to co ten pajac wyprawia, to są himalaje naiwności i głupoty. Taki dyspozycyjny żelek na tronie Polski to jest marzenie każdego wrogiego państwa.
  • ~leo
    (2018-04-14 20:52)
    wolał bym gdyby nikt nie wypowiadał się w moim imieniu bo ja najpierw potrzebuje niezbitych dowodów a nie opowieści S-F
  • ~Albin
    (2018-04-14 20:38)
    Putin teraz pomysli, ze czarnych ludzikow bedzie trudno uzyc przeciwko Estonii, lotwie i Litwie. Rowniez na Ukrainie sytuacja troche sie zmieni, bo USA zaczely dostarczac wlasciwa bron do niszczenia czolgow rosyjskich. Moze Putin zacznie sie zastanawiac nad wspolpraca, a nie wojenkami i odbudowa USRR.
  • ~korwinista
    (2018-04-14 20:26)
    To coś reprezentuje Polskę.
  • ~lepiej nic nie mowic
    (2018-04-14 19:56)
    Czy jemu wolno miec inne zdanie? Zenada
  • ~kkkk
    (2018-04-14 19:52)
    mamy dwa osrodki wladzy niestety , tylko kogo dzis reprezentuje gwiazda Duda ?
  • ~hanba hanba
    (2018-04-14 19:27)
    Duda wspólnikiem ludobójców. Nie ma to jak poprawiać sobie ego wpisując się do ligi zbrodniarzy wojennych.
  • ~suweren 2
    (2018-04-14 19:26)
    Hej Duda, nie jesteś prezydentem wszystkich Polaków a więc wypowiadaj się za siebie i tych co premie zagarnęli.
  • ~Dudę Dudę
    (2018-04-14 18:35)
    Dudę Dudę stracił okazję by siedzieć cicho...
  • ~Ann Coulter
    (2018-04-14 18:34)
    In Trump We Trust ... and get screwed.
  • ~odpowiedzialny
    (2018-04-14 18:24)
    Najwazniejsze, ze - jak powiedzial pan prezydent Duda- "Polska patrzy na wydarzenia w Syrii odpowiedzialnie". a nie jakos nieodpowiedzialnie, bo i pan Duda i cala Polska to sa odpowiedzialni. Odetchnalem z ulga.

Może zainteresować Cię też: