"Rafalska przeinacza nasze postulaty". "Proszę o eutanazję dla mnie i mojego syna". Protest w Sejmie się zaostrza

| Aktualizacja:

To apraszamy minister rodziny Elżbietę Rafalską na rozmowy o dojściu do kwoty 500 złotych; fajnie by było w końcu konstruktywnie porozmawiać i zakończyć ten protest; minister Rafalska przeinacza nasze postulaty - podkreślali w sobotę niepełnosprawni i ich opiekunowie protestujący w Sejmie.

wróć do artykułu
  • ~Mietek
    (2018-05-05 13:49)
    Przecież niepełnosprawni za wysoko nie podskoczą . Sprawujący władzę potrzebują dla siebie i dobrej zmiany, i ich znajomych . Na referendum nikomu nie potrzebne , kasę trzeba wydać . HAŃBA !!!.
  • ~doc tor
    (2018-05-05 12:02)
    Ma rację. Stołki, nagrody, premie dla pisowskich idiotów specjalnej troski.
  • ~mkk
    (2018-05-06 00:11)
    1. A po co dawać kalekom? Lepiej dać Misiewiczom. 2. Napływaja do PiSu listy "poparcia z terenu"? W PRLu tez napływały do jedynej słusznej partii, np. przeciw syjonistom, albo przeciw biskupom.. Jak trzeba, zrobi się.....
  • ~Pracownik PGW Wody Polskie
    (2018-05-05 12:51)
    PiS, to szczególnego rodzaju gang złodziei. Okrada na masową skalę, a daje ochłapy wybranym spolegliwym. Pracuję w PGW Wody Polskie. czyli w państwowym, bezprawnie funkcjonującym tworze, w którym nie ma: regulaminu pracy, regulaminu wynagradzania, aktualnych szkoleń BHP, ani nawet upoważnień do przetwarzania danych osobowych. Za to jest gangsterskie złodziejstwo. 2500 pracownikom przejętym ze zlikwidowanych samorządowych Zarządów Melioracji obcięto wynagrodzenie netto od 15 do ponad 50%. A wybrańcom z dawnej sitwy państwowej (RZGW) dano po 200 zł podwyżki. I zamiast 50 jest obecnie 150 dyrektorów z mega pensyjkami. Tak wygląda prawdziwe państwo mafii zwanej PiS. Z niepełnosprawnymi pojadą w ten sam sposób. A jak gangsterzy z PiS wygrają kolejne wybory, to równiutko ****** wszystkich Polaków.
  • ~PROFESOR PRO
    (2018-05-05 12:51)
    Pani Minister ma pani kamienne serce oni są winni niepełnosprwności oni należysz po 2000 ty Renty socjalne i zasiłku opiek
  • ~ufo
    (2018-05-06 07:49)
    Rząd kombinuje jak "wół pod górę" rozbudowując niepotrzebnie system. A przecież to jest takie proste - dać im te 500 zł i po sprawie, bez rozbudowywania procedur. Wilk syty i owca cała. Z finansowego punktu widzenia na jedno wyjdzie.
  • ~Zniesmaczony
    (2018-05-05 12:30)
    To się nie zakończy nigdy, bo to jest polityczna błazenada obliczona na obniżenie notowań rządu. Chciwa baba z sejmu nie przyjęła 42 tys. na rękę od Owsiaka. Ona chce mieć pensję posła i elektorat niepełnosprawnych w najbliższych wyborach. Dzieci to tam były, są i będą zawsze na poziomie parkietu.
  • ~telesfor
    (2018-05-06 00:02)
    Unia to Marks... Jego ideologia to zdrowy czlowiek POsluszny i wierny swojemu panu .
  • ~Antoni
    (2018-05-05 12:52)
    Zdecydujcie się. Albo jest niepełnosprawny i trwale niezdolny do pracy, albo ma negocjować z minister rządu polskiego. Z tego robi się już naprawdę niesmaczna farsa.
  • ~jkj
    (2018-05-05 12:54)
    Czy pan Jakub lub jego mama nie widza innego sposobu na to by dodać sobie coś od siebie na życie ? Przecież nie są oni oboje niepełnosprawni umysłowo . Czy w takim razie któreś z nich nie mogłoby pracować?.Ja tylko z lekką niepełnosprawnością nie wytrzymalbym tygodnia na podłodze w Sejmie
  • ~obserwer_1
    (2018-05-05 12:55)
    czy ktoś się mnie pytał o zdanie ? to ja i mi podobni harujemy i płacimy wszelkiego rodzaju podatki i daniny a one chcą mi jeszcze na garba dorzucić kilka procent opłat i podatków
  • ~Sanczez
    (2018-05-05 22:10)
    Wracam po majówce, a tu bez zmian... Pracowite kundle prorządowe ujadają na protestujących Polaków. Dziś dzień protestów przeciwko Putinowi w Moskwie. Kto zgadnie co mówi na temat protestów i protestujących rosyjska propaganda?
  • ~Dość
    (2018-05-05 21:29)
    Nie bronię obecnego rządu ale poprzedni nic nie robił w tej sprawie. Gdzie wtedy byliście? Baliscie się? Podstępem załatwiacie swoje sprawy. Nie patrzycie na inne grupy. Prosicie o eutanazje ? Co zrobicie jak rząd się zgodzi.
  • ~trebor
    (2018-05-06 14:18)
    pisuarka nic nie przekreca! ona nie pamieta co i kiedy KLAMALA!!! Czlowiek ktory klamie sam nie wie co mowi!!!
  • ~Irena
    (2018-05-06 13:57)
    Kiedy wreszcie zostanie wyrównana wysokość świadczeń dla opiekunów niepełnosprawnych dorosłych, które wynoszą 520 zł i opiekunów niepełnosprawnych dzieci, które wynoszą ponad 1400 zł.Wyższe świadczenia dla tylko jednej grupy (dzieci)wywalczyły matki okupując sejm za Tuska. Kiedy zostanie wykonane orzeczenie Trybunału Konstytucyjnego z 21 października 2014 r. (sygn. akt K 38/13) o konieczności przywrócenia równego traktowania opiekunów osób niepełnosprawnych. Orzeczenia nie wykonała PO, ani dotąd PiS,a braliście sie za łby o Trybunał. Panie Rzeczniku Praw Obywateslkich czy pan śpi ze swoja świtą?Płacimy panu!!!!!
  • ~observator
    (2018-05-05 21:51)
    Los jest okrutny i nie życzę Tym co tak psioczą na te matki aby im się ten los odwinął. Więc radzę się zastanowić co piszecie bo los już piszę nowe scenariusze a naprawdę nie wiecie co spotka was, wasze dzieci lub wnuki.
  • ~Tomek J
    (2018-05-06 17:41)
    Protestujący proszę Was o wytrwałość i nie dajcie się tej chorej propagandzie Pisu . To nie Wy ,nie my jesteśmy chorzy ,a tylko niepełnosprawni . Sprawni sercem ,umysłem i chęcią zycia . To Rząd obecny jest bardzo chory ,cyniczny i bezduszny . Pamiętajmy karma wraca w losie i w przeznaczeniu .
  • ~Prezes Wolakow
    (2018-05-06 13:09)
    Rafalska nie przeinacza ,Rafalska jest nikumata.
  • ~wstyd
    (2018-05-05 20:08)
    NIEMCY BY ZABRALI TE DZIECI TAKIM MAMUSIOM ! 500 by nie było !
  • ~Luksus
    (2018-05-06 08:20)
    Ktoś o zrzutce , była taka platforma co to zrzuciła kamieni kupę i rodzice niepełnosprawnych przez 8 lat cicho i pokornie sobie żyli i niech tak zostanie