Kosztowna ochrona Macierewicza. Korzysta z limuzyny i ochroniarza z Żandarmerii Wojskowej. Opozycja grzmi: To wbrew prawu

Antoni Macierewicz korzysta ze służbowej limuzyny z szoferem, ma też ochroniarza z Żandarmerii Wojskowej. Ta decyzja szefa MON Mariusza Błaszczaka zdaniem opozycji jest niezgodna z prawem.

wróć do artykułu
  • ~A.H.
    (2018-05-14 14:43)
    Ktoś ma dużo na sumieniu to się boi.
  • ~Karmen
    (2018-05-14 13:26)
    Ochrona polskich skarbów jest priorytetem . Kasa się nie liczy. Ważne są polskie skarby . Antoś też .
  • ~alik
    (2018-05-14 13:18)
    Kto idzie ze wszystkimi na konfrontacje musi miec oczrone.
  • ~Sielankowy kudłacz
    (2018-05-14 15:32)
    Powinien być chroniony. Istnieją bowiem wątpliwości co do odbierania i przetwarzania obiektywnie istniejącej rzeczywistości.
  • ~Pola
    (2018-05-14 15:28)
    Ta zaraza MAFIOZÓW najbardziej się boi Macierewicza i OJCA Rydzyka bo MOHEROWE BABCIE pokazały gdzie miejsce tych ZŁODZIEJSKIEJ ZARAZY
  • ~riddick
    (2018-05-14 14:26)
    Ochrona pana Macierewicza jest uzasadniona.To poklósie agresywnej postawy totalnej opozycji i jej sympatyków grożących PiSowi kosekwencjami w tym nie mozna wykluczyc fozycznych czego dowodzi zabójstwo Rosiaka przez Cybę z PO.Rozsądek nakazuje mieć sie na baczności
  • ~Gazeta Wyblakła
    (2018-05-14 15:25)
    POlszewiki by się cieszyli jak w sprawie tragedii SMOLENSKIEJ tez to ich bardzo BAWI jak by coś zmajstrowali w sprawie MACIEREWICZA
  • ~ciocia gruba berta z torunia
    (2018-05-14 17:00)
    Należy chronić. Już kiedyś Go samochody zdradzieckich mord zaatakowały !
  • ~Stefania
    (2018-05-14 15:41)
    Mafia totalna jest zdolna do wszystkiego POkazały ośmioletnie wyniki działalności jak LUDZIE gineli w niejasnych okolicznościach jak Petelicki np,,. za tego GANGU POlitycznego
  • ~Zocha z WOT
    (2018-05-14 13:37)
    Nie wiem po co ten krzyk i o co w tym wszystkim chodzi ? Pan Antoni to przecież bardzo zasłużony męszczyzna; przyczynił się głównie do obalenia komuny.
  • ~pawel425
    (2018-05-14 18:26)
    Ja sobie nie życzę, aby pieniądze z moich podatków były wyrzucane na ochronę Maciarewicza. Dla mnie to chory z urujeniami schizofrenicznymi, który powinien być na rencie takiej jak każdy obywatel. Ochrona go chroni przed jego zwdami? Przekazać te pieniądze na kalekie dzieci, które każą kobietom rodzić.
  • ~olaf
    (2018-05-14 16:01)
    Przez 6 miesięcy od odejścia z stanowiska ministra przysługuje mu ochrona.
  • ~Pan Misio
    (2018-05-14 16:58)
    My z Panem Antonim jeździmy na ryby i musi być ochrona bo spotykamy Lecha !
  • ~taktotak
    (2018-05-14 20:47)
    Koszty dla Prezesa i Spółki nic nie znaczą - po to jest państwowe, żeby tworzyć pisowski matrix...
  • ~trebor
    (2018-05-14 17:28)
    Samolot tez mial OCHRONE na lotnisku!!! Przy takich pilnowaczach jest spora szansa na ???!
  • ~czy tak miało być ?
    (2018-05-14 17:19)
    "Tanie Państwo " . Tak miało byc ! Jak tak można kwęgolić a później chachmęcić ! ? Mafia totalna - ktoś napisał . Prezesowi trzeba życzyć zdrowia by czym prędzej wyszedł ze szpitala i wziął to wszystko za " buzię ".
  • ~Jneka
    (2018-05-14 16:50)
    Macierewicz. Kaczyński. Tylko dawać.

Może zainteresować Cię też: