Stępień o przepytywaniu sędziów przez Krystynę Pawłowicz. "Tak było w PRL-u"

| Aktualizacja:

Znany jest przypadek totalitaryzmu hitlerowskiego i bolszewickiego - skomentował w TOK FM sędzia Jerzy Stępień, odnosząc się do posiedzenia KRS, podczas którego posłanka PiS rozdała jego uczestnikom czarną listę sędziów.

wróć do artykułu
  • ~0z
    (2018-07-12 10:48)
    Panie magistrze Stępień znów pan kłamie i to ordynarnie czy ma pan nas za idiotów taki wykształcony człowiek nic finezji w kłamstwie ŻADEN SĘDZIA SĄDU NAJWYŻSZEGO NIE ZOSTAŁ PRZESŁUCHANY KRS nie przeprowadził z nimi żadnej rozmowy. Nikt ich nie przepytywał jak to pan określił Panie magistrze jak ja chce pracować do zgłaszam się do pracodawcy na rozmowę i on mnie przepytuje to chyba normalne A sędziowie to tacy sami kandydaci do pracy powiem więcej powinni być bardzo ostro przepytywani wręcz brutalnie na każdy temat szczególnie w kwestiach ich poglądów politycznych ich zachowań moralnych oraz bezstronności i nepotyzmu .
  • ~?/
    (2018-07-12 10:24)
    Stępień wie najlepiej jak było za komuny, sam praktykował takie metody.
  • ~Sielankowy kudłacz
    (2018-07-12 10:24)
    mgr Jerzy Stępień jest to wielki profesur wszelakich praw!!!!
  • ~curious from UK
    (2018-07-12 11:28)
    Ciekawy jestem czy ten Stepien wspolpracowal z PRLowska wladza.
  • ~UBywatel PIS
    (2018-07-12 10:32)
    Krystyna. Uosobienie polskiej dulszczyzny. i ona decyduje kto może a kto nie. niesamowite w jakich czasach przyszło nam żyć.
  • ~JMK
    (2018-07-12 12:09)
    Panie mgr.Stępień ,,profesorze " pani Pawłowicz jest prawnikiem z tytułem dr.prawa.Trochę szacunku.
  • ~hipolit cc
    (2018-07-12 10:46)
    Jak zabrali dotacje jego fundacji to robi się coraz bardziej żałosny ten "professor" magister Stępień, miernota intelektualna, zabrać mu przywileje sędziego.
  • ~hugo
    (2018-07-12 10:28)
    dziwię się oburzeniu Stępnia , Krystyna Pawłowicz jest prawnikiem z tytułem dr.prawa
  • ~ratio
    (2018-07-12 10:36)
    10 przykazań mielenia jęzorem, Moniki Nowak- Blogus meus, panu Stępieniowi polecam :-)
  • ~ratio
    (2018-07-12 10:23)
    Porównywać można rzeczy równolegle albo podobne. Między oczyszczaniem stajni Augiasza (mieli zrobić w swoim czasie to sami zainteresowani) a totalitaryzmem faszystowskim czy bolszewickim nie ma nawet dalekiej analogii. Trochę powściągliwości zalecam.
  • ~beret
    (2018-07-12 10:22)
    Moja prawda jest mojsza niż twoja...
  • ~Bingo
    (2018-07-12 10:30)
    Rozliczaja ludzi z tego że żyli. Powinni też rozliczyć jarka kaczyńskiego i morawieckiego który zrobił kasę na frankowych kredytach. ... a Piłsudzki był agentem obcych wywiadów. Rzygać się chce na ta pisowka politykę.
  • ~zara
    (2018-07-12 10:32)
    I ono jest sędzią? Nie powierzyłabym mu nawet wyczyszczenia szamba.
  • ~xxl
    (2018-07-12 10:32)
    Teraz jest gorzej niż w PRL-u , gorzej niż w stanie wojennym .
  • ~rita
    (2018-07-12 10:47)
    Przecież PiS, to post PRL-owski skansen, dlatego nie dziwię się postępowaniu posłanki Pawłowicz. Ona i jej towarzysze partyjni inaczej nie potrafią.
  • ~Karmen
    (2018-07-12 10:42)
    Każdy "inteligentny" sędzia powinien odpowiadać piotrowiczem ,żeby zadowolić pawłowiczową.
  • ~analytyk
    (2018-07-12 11:42)
    W Ministerstwie Prawdy brakuje Inkwizatora Generalnego. Poslanka Krycha Pawlowicz spelnia wszelkie warunki by nim byc. PiS do dziela = nowa ustawa.
  • ~byle do wyborów i będzie po faszystach
    (2018-07-12 10:56)
    bardzo dobrze....terror podłej zmiany zmusi wszystkich do pójścia na wybory i skończy się brunatna dyktatura...im gorzej tym lepiej dla polskiej demokraci..
  • ~Se Nior
    (2018-07-12 12:15)
    Ubecka mentalność Plugawej Zmiany widoczna jest w każdej trudniejszej dla PiS-u sytuacji. Wówczas ci ludzie sięgają do jedynych wzorców jakie mają wpojone od dzieciństwa - czyli do wzorców ubeckiej, bolszewickiej komuny. Nie są w stanie się mentalnie zdekomunizować, ale pchają łapy w "dekomunizowanie" wymiaru sprawiedliwości.
  • ~H71
    (2018-07-12 11:16)
    Żenada Pwalowicz siega dna.. tyle do powiedzenia..

Może zainteresować Cię też: