Kandydat PiS do samorządu w Fakt.pl: 100 tys. to nie są wielkie zarobki

To nie są wielkie zarobki – tak o swojej pensji mówi kandydat PiS na prezydenta Bełchatowa. Piotr Wysocki – bo o nim mowa – w spółce Skarbu Państwa zarabia ok. 100 tys. zł rocznie.

wróć do artykułu
  • ~ajax
    (2018-07-12 16:05)
    100 tys. to nie dużo?Niech to powie tym kilkunastu procentom Polaków, którzy pracują za mniej jak 1,5 tys. zł netto miesięcznie!!!Widać że PiSowcom sodówa do głów uderzyła bardziej i szybciej jak tym z PO.Tym z PO to po 4 latach odwaliło jak wygrali drugi raz wybory parlamentarne, a widać że tym z PiSu to już po 2,5 roku sodówa do głów bije.
  • ~100 miesięcznie "za bycie "
    (2018-07-12 14:43)
    "S t o tysięcy zł, to nie są wielkie zarobki ". Tak twierdzą wychowankowie dojnej zmiany .
  • ~Dumdum
    (2018-07-12 15:28)
    Typowy przedstawiciel Rasy Panów z PiS.
  • ~Sdfg
    (2018-07-12 14:39)
    Każdy kto jest z PiSu i piastuje jakiekolwiek stanowisko powinien zarabiać miesięcznie najmniej 100 tyś zł.
  • ~DOJNA ZMIANA SPÓŁKA ZOO
    (2018-07-12 14:52)
    Średnia - ale dla pisowskiej kasty kochani, czytajcie ze zrozumieniem, zamiast się buntować. Im się teraz należy, więc mor-dy w kubeł i do roboty!!!
  • ~UBywatel PIS
    (2018-07-12 15:11)
    to idź pracuj do kopalni cwaniaczku...kolejny ludzki pan się znalazł.
  • ~Koralik
    (2018-07-12 14:58)
    Ktoś musi na te ******a zaiwaniać. Będą to PISiaki i przyjezdni ze wschodu. Co sensowniejszy i zaradniejszy wyjedzie.
  • ~Papa
    (2018-07-12 17:15)
    No przecież PiS to dobra zmiana. PiS to patrioci ....Rodowici Polacy z rodzin o katolickich korzeniach. Tacy przecież nie kłamią....
  • ~prezes
    (2018-07-12 18:19)
    tacy ludzie kompromituja PiS-trzeba sie pozbyc takich ludzi,idzie od nich zapach PO-PSLu.Jezeli rzad nie mial ostatnio kilkuset zl dla inwalidow i byl z tego protest w sejmie na caly kraj to jak polityk PiS moze mowic,ze 100 tys zl to zadne pieniadze.Skandal!
  • ~Hejter z PIS zgłupiał i nie wie co pisac o swoich Panach
    (2018-07-12 18:08)
    Gdzie są hejterzy z PIS-u? .Dlaczego milczycie? -,
  • ~Szkot
    (2018-07-12 16:25)
    3.500 stednia pensja gornika?! Smieszne.. zaczyna sie od 5k. Nie liczmy sorzataczki na pol etatu..
  • ~Jo
    (2018-07-12 18:26)
    100 tys. rocznie, oczywiście brutto i po zsumowaniu wszystkich dodatków i przerobieniu wszystkich sobót, niedziel i świąt pracując przy najcięższych robotach, to może i da się wyciągnąć na grubie, ale średnia zwykłego dołowca to raczej coś w okolicach 60 tys. brutto/rok czyli ok. 3 - 3,5 tys./m-c + barbórka (14-tki narazie zawieszone, przynajmniej w pgg)
  • ~Oloolo
    (2018-07-12 20:08)
    100 tys to niecałe 10 tys miesięcznie czyli mniej niż to o czym mówiła Gelsdorf o zarobkach na prowincji tylko faszystowski fakt takich drobiazgów no ie zauwaza
  • ~kaz
    (2018-07-22 17:45)
    Kłamstwo. Obecne samorządy obsadza PIS minimalnie, najwięcej Platforma i PSL.