PiS może liczyć na samodzielną większość w Sejmie? NOWY SONDAŻ

Gdyby wybory parlamentarne odbyły się dziś, Prawo i Sprawiedliwość mogłoby liczyć na 243 mandaty - wynika z najnowszego sondażu wyborczego.

wróć do artykułu
  • ~Same +.Filip z konopii
    (2018-08-28 13:37)
    O jaka tu samodzielnosc chodzi ?.Polska rzadzi O - PiS -kopat,manewrujacy falami elektromagnetycznymi wsrod ciemnej masy.
  • ~oj
    (2018-08-28 11:10)
    PiS może liczyć na samodzielną większość wśród pensjonariuszy zakładów penitencjarnych. Potrzebna będzie abolicja dla zwolnienia miejsc wypoczynku.
  • ~Fugazi
    (2018-08-28 10:11)
    Protestuje to sfalszowany sondaż. PiS ma 144% poparcia a umilowanego przywódcę naczelnika Kaczyńskiego kocha 200% Polaków.
  • ~kaczka j.
    (2018-08-28 09:08)
    nie wiem sam czy POLACY to naprawdę tak durny NARÓD czy tylko udają?
  • ~Jantasak
    (2018-08-28 05:14)
    Czytam wpisy: macie nadzieję na powrót demokracji. Jednak już stało się; mamy nową wersję bolszewizmu "nawet z ludzką twarzą", ale bezwzględną. Przypisanie się do warstwy trzymającej władzę jest podniecające, dlatego tzw. pierwszy sort zwycięży ponownie, a potem to już nie będą wybory, ale plebiscyty poparcia, jak te sondaże.
  • ~Jantasak
    (2018-08-28 05:07)
    Już jesteśmy w kolejnej fazie bolszewizmu (nie komunizmu, gdyż mało kto spełnia wymogi takiego zorganizowania). Nawet nie zdajecie sobie sprawy, jak skuteczna jest wiara w wodza, na tej zasadzie działają sekty a nawet religie. To, co łączy "nowe elity: to bezwstyd i przyzwolenie, gdyż działam w imieniu....tu wpisz kogo reprezentujesz.
  • ~GS
    (2018-08-28 04:14)
    polaczki sami sobie gotuja los , czy wiedza co czynia ? widac ciemny lud wszystko kupuje
  • ~Artur Mazury
    (2018-08-27 20:47)
    Większej bzdury nie można sobie wyobrazić. PiS poparło 19 %Polaków. Jeśli tylko zagłosują ci co nie poszli do wyborów PiS zostanie zmieciony. Wiem że jest pełna mobilizacja
  • ~Zmienno-wielorodny
    (2018-08-27 19:53)
    Już tylko miesiąc.... Pierwszy raz pisałem w marcu 2017.
  • ~Plotą od rzeczy jak Piekarski na mękach.
    (2018-08-27 19:48)
    Pobożne życzenia Do Rzeczy. Ino dlaczego robią wybiegi, żeby mieć sądownie " zagwarantowane" zwycięstwo w wyborach????
  • ~ik
    (2018-08-27 17:07)
    niebawem będzie mniej to widać po twarzy przywodcy
  • ~bertsi
    (2018-08-27 16:31)
    Absurd w czystej formie: PIS zniechęca do siebie wyborców, a totalna opozycja robi wszystko by ludzie głosowali na PIS.
  • ~Oj
    (2018-08-27 16:28)
    Czy zombi ma sobowtóra? Nie widzę możliwości aby ten egzemplarz zachował się do najbliższych wyborów parlamentarnych. Przecież plankton już robi co tylko chce, a co będzie gdy uzna, że wódz już w ostatecznie trafił do formaliny?
  • ~wert.
    (2018-08-27 14:27)
    Zastanawiający jest tak dobry wynik skompromitowanej PiSbolszewi. Kto na nich głosuje?, aż tylu jest zaślepionych czy zmanipulowanych w Polsce?!!!
  • ~Czas na refleksje i racjonalne myslenie
    (2018-08-27 14:12)
    W Polsce utarl sie sterotyp, oparty na systemie dominacji dwoch partii.Czas to zmienic,dlaczego,poniewaz system mnopolityczny PiS,jest dyktatura.Mozecie miec oczywiscie zastrzezenia do partii opozycyjnej,ale na niej swiat sie nie konczy,czas przewietrzyc okraglak z figur woskowych.PiS juz mial dosyc czasu do rozliczenia sie z prac podkomisji smolenskiej.Politycy pisu zrecznie manipuluja omijajac fakt,ze Rosja juz sama pragnie skonczyc z ta farsa o rzekomym zamachu.Posuniecia pisu w rozdawnictwie panstwowych pieniedzy,w lewo i na prawo,to odbilo sie na armii i na wielu innych podmiotach panstwowych.Tempo rozwoju wyhamuje sie i to nagle,patrzac na klopoty innych panstw unijnych,skad pieniadze na zaspokojenie zachcianek wyborcow ?.Teraz mamy akcje hipnotyzyjna ,lapac zlodzieji,a tak naprawde i w PiS - ie nie jest tak klarownie.Bezpodstawne straszenie rosyjska inwazja nie ma racji bytu,zreszta w nasze granice wpuszczono juz inne weze i to ponad 2 miliony sztuk,czy ten narod nas za cos przeprosil.Moze znowu ktos za nas bedzie przepraszal banderowcow,podobnie jak kiedys ktos to zrobil tym co na nas napadli.
  • ~Sokular
    (2018-08-27 13:47)
    Może być większościowym z rezerwą 26 mandatów.Szokująco spadło notowanie SLD,może mniej agresywnych wysyłajcie do mediów i mniej zgranych..................
  • ~Antypis
    (2018-08-27 13:07)
    Prezesie , dales wybudowac takie piekne schody do nieba, one czekaja, na ciebie!
  • ~motek
    (2018-08-27 13:06)
    Sondaż przed kościołem po mszy?
  • ~Antypis
    (2018-08-27 12:54)
    Ludzie, nie pozwolmy na dalsze rzady Piskatolokomuny!
  • ~papug
    (2018-08-27 12:29)
    Do rzeczy --- słaby wynik wymysliliście , w Naszym dzienniku poparcie dla partii kaczyńskiego wynosi 83 % ,a w samamy pis-ie 100% -- a my pajace mamy w to wierzyć -amen

Może zainteresować Cię też: